Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u 110 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,16.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1627 odpovídá 16,27 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 2 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0030 odpovídá 0,30 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 70 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,1.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1036 odpovídá 10,36 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0089 odpovídá 0,89 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Nemají významně začerněné smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,13.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
BDS Benešov s.r.o. |
6 |
286 688 493 Kč |
|
|
Veolia Energie ČR, a.s. |
1 |
221 796 108 Kč |
|
|
AURA Medical s.r.o. |
2 |
48 888 235 Kč |
|
|
PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. |
20 |
33 920 663 Kč |
|
|
Alliance Healthcare s.r.o. |
18 |
31 941 978 Kč |
|
|
PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. |
18 |
31 941 978 Kč |
|
|
Fresenius Kabi s.r.o. |
9 |
30 616 377 Kč |
|
|
PHARMOS, a.s. |
12 |
21 294 652 Kč |
|
|
VABE Construction s.r.o. |
22 |
19 704 182 Kč |
|
|
Grifols s.r.o. |
9 |
15 970 989 Kč |
|
|
Plagon CZ s.r.o. |
8 |
13 757 700 Kč |
|
|
Truhlářství HOPLA s.r.o. |
23 |
9 552 331 Kč |
|
|
MGC servis, s.r.o. |
14 |
7 855 539 Kč |
|
|
Sanofi s.r.o. |
4 |
7 098 217 Kč |
|
|
ATC energo a.s. |
3 |
6 375 340 Kč |
|
|
Ing. Martin Majstr |
19 |
5 824 504 Kč |
|
|
Československá obchodní banka, a. s. |
3 |
5 323 663 Kč |
|
|
Sandoz s.r.o. |
3 |
5 323 663 Kč |
|
|
Next Generation Security Solutions s.r.o. |
1 |
5 140 022 Kč |
|
|
LAKA CZ s.r.o. |
11 |
3 917 397 Kč |
|
|
Flašík elektro s.r.o. |
14 |
3 901 256 Kč |
|
|
Martin Kodet |
4 |
3 660 000 Kč |
|
|
Amgen s.r.o. |
2 |
3 549 109 Kč |
|
|
Teva Pharmaceuticals CR, s.r.o. |
2 |
3 549 109 Kč |
|
|
Stanislav Kováč |
28 |
3 107 510 Kč |
|
|
Vlastimír Ježek |
5 |
2 728 632 Kč |
|
|
ALTEPRO solutions a.s. |
2 |
2 376 240 Kč |
|
|
Zimmer Czech, s.r.o. |
2 |
2 147 048 Kč |
|
|
mControl s.r.o. |
2 |
1 900 192 Kč |
|
|
B. Braun Medical s.r.o. |
2 |
1 852 371 Kč |
|
|
MCE - elektroinstalace s.r.o. |
11 |
1 828 593 Kč |
|
|
Boehringer Ingelheim, spol. s r.o. |
1 |
1 774 554 Kč |
|
|
CODACO ELECTRONIC s.r.o. |
1 |
1 774 554 Kč |
|
|
Prádelna Kyselý, a.s. |
1 |
1 774 554 Kč |
|
|
Medical Insider s.r.o. |
1 |
1 774 554 Kč |
|
|
FCC Česká republika, s.r.o. |
1 |
1 774 554 Kč |
|
|
Eli Lilly Cork Limited |
1 |
1 774 554 Kč |
|
|
MUDr. Tereza Haasová |
1 |
1 774 554 Kč |
|
|
AUMED, a.s. |
1 |
1 774 554 Kč |
|
|
Flux, spol. s r.o. |
1 |
1 774 554 Kč |
|
|
Deloitte Advisory s.r.o. |
1 |
1 774 554 Kč |
|
|
Novo Nordisk A/S |
1 |
1 774 554 Kč |
|
|
CHEIRÓN a.s. |
6 |
1 634 221 Kč |
|
|
Flídr medical s.r.o. |
7 |
1 492 843 Kč |
|
|
Getinge Czech Republic, s.r.o. |
1 |
1 452 000 Kč |
|
|
Zdeněk Flašík |
5 |
1 281 051 Kč |
|
|
Kittlik s.r.o. |
1 |
1 209 516 Kč |
|
|
NÁBYTEKJAS s.r.o. |
6 |
1 158 176 Kč |
|
|
Weil Electronic Devices s.r.o. |
3 |
1 153 742 Kč |
|
|
Sodoma Perfecta s.r.o. |
6 |
1 007 420 Kč |
|
|
TRIGON PLUS s.r.o. |
4 |
967 976 Kč |
|
|
Mediset-Chironax s.r.o. |
2 |
962 125 Kč |
|
|
GORDIC spol. s r.o. |
1 |
943 800 Kč |
|
|
Václav Jindřich |
4 |
872 700 Kč |
|
|
STA, projektový ateliér, s.r.o. |
2 |
859 100 Kč |
|
|
STAPRO s. r. o. |
2 |
845 935 Kč |
|
|
MGVIVA a.s. |
8 |
814 813 Kč |
|
|
TURBION, s.r.o. |
1 |
798 600 Kč |
|
|
František Kaprálek |
6 |
763 987 Kč |
|
|
Milan Hála |
3 |
751 852 Kč |
|
|
PREMAX s.r.o. |
2 |
748 065 Kč |
|
|
Marcel Cikánek |
4 |
721 942 Kč |
|
|
Patrik Popr |
4 |
635 550 Kč |
|
|
Petr Bartoš |
4 |
618 254 Kč |
|
|
Beneš & Michl s.r.o. |
3 |
576 565 Kč |
|
|
Václav Ježek |
3 |
564 548 Kč |
|
|
GROUWE, s.r.o. |
1 |
544 500 Kč |
|
|
ARBES Technologies, a.s. |
1 |
520 300 Kč |
|
|
EuroClean, s.r.o. |
1 |
513 040 Kč |
|
|
KOVONAX spol. s r.o. |
3 |
505 617 Kč |
|
|
Jiří Najmajer |
4 |
482 543 Kč |
|
|
Michal Kovárna |
5 |
479 489 Kč |
|
|
Dräger Medical s.r.o. |
2 |
467 665 Kč |
|
|
"ZENA-R, spol. s r.o." |
1 |
452 673 Kč |
|
|
Novicom, s.r.o. |
1 |
405 982 Kč |
|
|
Martin Novotný |
4 |
394 070 Kč |
|
|
INPEK spol. s r.o. |
4 |
390 225 Kč |
|
|
O2 IT Services s.r.o. |
2 |
388 090 Kč |
|
|
VHS HC Benešov, s.r.o. |
2 |
363 922 Kč |
|
|
Electric Medical Service, s.r.o. |
1 |
359 612 Kč |
|
|
Testo, s.r.o. |
1 |
328 694 Kč |
|
|
CARDION s.r.o. |
2 |
328 240 Kč |
|
|
DIGNITA s.r.o. |
1 |
314 600 Kč |
|
|
Tomáš Rada |
3 |
302 938 Kč |
|
|
Adminio s.r.o. |
1 |
302 500 Kč |
|
|
ICZ.HEA a.s. |
1 |
298 800 Kč |
|
|
Michal Vobecký |
3 |
284 913 Kč |
|
|
Pavel Potančok |
1 |
275 880 Kč |
|
|
Hilding Anders Česká republika a.s. |
1 |
258 214 Kč |
|
|
NEDROPLAST okna s. r. o. |
4 |
258 189 Kč |
|
|
Vychopeň Martin, JUDr., advokát |
2 |
254 100 Kč |
|
|
POLYMED medical CZ, a.s. |
3 |
250 641 Kč |
|
|
Jaromír Adámek |
2 |
248 728 Kč |
|
|
DAHLHAUSEN CZ, spol. s r.o. |
1 |
246 598 Kč |
|
|
STERIPAK s.r.o. |
1 |
225 332 Kč |
|
|
Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu |
3 |
221 551 Kč |
|
|
Medinet s.r.o. |
2 |
215 863 Kč |
|
|
ZMF Medical, s.r.o. |
1 |
214 600 Kč |
|
|
Ondřej Vnouček |
2 |
213 027 Kč |
|
|
MIELE, spol. s r.o. |
1 |
205 308 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje v 2025 ve výši 1 774 554 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou uzavřelo více dodavatelů, žádný nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,1.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
Alliance Healthcare s.r.o. |
18 |
|
|
PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. |
18 |
|
|
PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. |
17 |
|
|
PHARMOS, a.s. |
12 |
|
|
Grifols s.r.o. |
9 |
|
|
Fresenius Kabi s.r.o. |
8 |
|
|
Sanofi s.r.o. |
4 |
|
|
Československá obchodní banka, a. s. |
3 |
|
|
Sandoz s.r.o. |
3 |
|
|
Amgen s.r.o. |
2 |
|
|
Teva Pharmaceuticals CR, s.r.o. |
2 |
|
|
Boehringer Ingelheim, spol. s r.o. |
1 |
|
|
CODACO ELECTRONIC s.r.o. |
1 |
|
|
Prádelna Kyselý, a.s. |
1 |
|
|
Medical Insider s.r.o. |
1 |
|
|
mControl s.r.o. |
1 |
|
|
FCC Česká republika, s.r.o. |
1 |
|
|
Eli Lilly Cork Limited |
1 |
|
|
MUDr. Tereza Haasová |
1 |
|
|
AUMED, a.s. |
1 |
|
|
Flux, spol. s r.o. |
1 |
|
|
Deloitte Advisory s.r.o. |
1 |
|
|
Novo Nordisk A/S |
1 |
|
|
B. Braun Medical s.r.o. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje v 2025 ve výši 1 774 554 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů se objevuje v 4 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,21.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Stavebnictví
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
BDS Benešov s.r.o. |
3 |
284 948 640 Kč |
|
|
Veolia Energie ČR, a.s. |
1 |
221 796 108 Kč |
|
|
Kittlik s.r.o. |
1 |
1 209 516 Kč |
|
|
Stanislav Kováč |
12 |
1 119 554 Kč |
|
|
STA, projektový ateliér, s.r.o. |
1 |
701 800 Kč |
|
|
VABE Construction s.r.o. |
1 |
674 088 Kč |
|
|
Marcel Cikánek |
2 |
520 552 Kč |
|
|
Petr Bartoš |
3 |
473 168 Kč |
|
|
Patrik Popr |
1 |
269 731 Kč |
|
|
Michal Kovárna |
2 |
233 540 Kč |
|
|
Ing. Martin Majstr |
1 |
102 245 Kč |
|
|
František Kaprálek |
1 |
100 120 Kč |
|
|
N + H elektro s.r.o. |
1 |
67 578 Kč |
|
|
Hutní materiál Drahota a syn, s.r.o. |
1 |
65 340 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje v 2025 ve výši 1 774 554 Kč
|
Obor Zdravotnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 82, tj. 72,97 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
AURA Medical s.r.o. |
2 |
48 888 235 Kč |
|
|
PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. |
17 |
30 167 424 Kč |
|
|
PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. |
17 |
28 622 770 Kč |
|
|
Alliance Healthcare s.r.o. |
13 |
23 069 207 Kč |
|
|
PHARMOS, a.s. |
10 |
17 745 544 Kč |
|
|
Grifols s.r.o. |
9 |
15 970 989 Kč |
|
|
Fresenius Kabi s.r.o. |
8 |
14 196 435 Kč |
|
|
Amgen s.r.o. |
2 |
3 549 109 Kč |
|
|
Teva Pharmaceuticals CR, s.r.o. |
2 |
3 549 109 Kč |
|
|
Zimmer Czech, s.r.o. |
1 |
1 887 600 Kč |
|
|
B. Braun Medical s.r.o. |
2 |
1 852 371 Kč |
|
|
Boehringer Ingelheim, spol. s r.o. |
1 |
1 774 554 Kč |
|
|
AUMED, a.s. |
1 |
1 774 554 Kč |
|
|
Novo Nordisk A/S |
1 |
1 774 554 Kč |
|
|
Flídr medical s.r.o. |
7 |
1 492 843 Kč |
|
|
Weil Electronic Devices s.r.o. |
2 |
1 028 742 Kč |
|
|
CHEIRÓN a.s. |
3 |
650 128 Kč |
|
|
Electric Medical Service, s.r.o. |
1 |
359 612 Kč |
|
|
Hilding Anders Česká republika a.s. |
1 |
258 214 Kč |
|
|
Dräger Medical s.r.o. |
1 |
240 548 Kč |
|
|
MGVIVA a.s. |
3 |
240 218 Kč |
|
|
ZMF Medical, s.r.o. |
1 |
214 600 Kč |
|
|
EDOMED a.s. |
2 |
203 280 Kč |
|
|
Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu |
2 |
148 951 Kč |
|
|
SORAL medical s.r.o. |
1 |
74 616 Kč |
|
|
POLYMED medical CZ, a.s. |
1 |
66 550 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje v 2025 ve výši 1 774 554 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 75,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Československá obchodní banka, a. s. |
3 |
5 323 663 Kč |
|
|
Equica, a.s. |
1 |
83 490 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje v 2025 ve výši 1 774 554 Kč
|
Obor Dary a dotace
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 75,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Sandoz s.r.o. |
3 |
5 323 663 Kč |
|
|
Martin Šidlo |
1 |
60 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje v 2025 ve výši 1 774 554 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 7,21
|
|
Počet bodů 7,21 znamená pro Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje celkově
1088. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,1627 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0030 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,1301 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0986 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0089 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1036 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,2139 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,721
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
7,21
|
|
Výsledný K-Index
|
7,207 |
|