Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u 61 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,06.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0557 odpovídá 5,57 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 1 smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0009 odpovídá 0,09 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 225 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,21.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,2055 odpovídá 20,55 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0091 odpovídá 0,91 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 2 smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0018 odpovídá 0,18 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Nemají významně začerněné smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Žádný dodavatel nedominuje nad ostatními.
|
Číselná hodnota parametru je 0,07.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. |
59 |
85 955 165 Kč |
|
|
ICZ.INFRA a.s. |
3 |
23 484 348 Kč |
|
|
EXRAY s.r.o. |
4 |
15 876 090 Kč |
|
|
NTT Czech Republic s.r.o. |
1 |
11 551 419 Kč |
|
|
STORING spol. s r.o. |
8 |
10 051 168 Kč |
|
|
B. Braun Medical s.r.o. |
5 |
9 293 835 Kč |
|
|
Altium International s.r.o. |
13 |
8 962 503 Kč |
|
|
Fresenius Medical Care - ČR, s.r.o. |
28 |
8 800 831 Kč |
|
|
bioMérieux CZ s.r.o. |
3 |
8 545 488 Kč |
|
|
INWORX s. r. o. |
18 |
8 114 163 Kč |
|
|
PCS spol. s r.o. |
1 |
7 374 950 Kč |
|
|
Tomáš Burďák |
18 |
6 566 887 Kč |
|
|
Alliance Healthcare s.r.o. |
45 |
5 582 666 Kč |
|
|
ISECO.CZ s.r.o. |
1 |
5 269 561 Kč |
|
|
Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu |
19 |
4 817 588 Kč |
|
|
Azenet s.r.o. |
2 |
4 587 812 Kč |
|
|
O2 Czech Republic a.s. |
1 |
4 221 705 Kč |
|
|
PHARMOS, a.s. |
52 |
4 175 361 Kč |
|
|
Sanofi s.r.o. |
22 |
4 158 405 Kč |
|
|
SNT Plus s.r.o. |
3 |
4 132 150 Kč |
|
|
Geoizol s.r.o. |
7 |
3 884 457 Kč |
|
|
enovation services s.r.o. |
6 |
3 209 129 Kč |
|
|
BAXTER CZECH spol. s r.o. |
28 |
2 968 554 Kč |
|
|
Bidfood Czech Republic s.r.o. |
3 |
2 697 180 Kč |
|
|
Alad CZ s.r.o. |
3 |
2 662 340 Kč |
|
|
MZ Liberec, a.s. |
2 |
2 622 405 Kč |
|
|
bamed s.r.o. |
1 |
2 514 473 Kč |
|
|
JIZERSKÉ PEKÁRNY spol. s r.o. |
2 |
2 452 363 Kč |
|
|
ARISTIA, spol. s r.o. |
1 |
2 394 590 Kč |
|
|
NemLog a.s. |
2 |
2 350 425 Kč |
|
|
MSV Liberec, s.r.o. |
2 |
2 325 655 Kč |
|
|
DM Color, s.r.o. |
11 |
2 101 702 Kč |
|
|
BioSolution, s.r.o. |
8 |
2 024 046 Kč |
|
|
Lohmann & Rauscher, s.r.o. |
3 |
1 822 638 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
4 |
1 820 858 Kč |
|
|
ASSA ABLOY Entrance Systems, spol. s r.o. |
3 |
1 792 426 Kč |
|
|
enovation s.r.o. |
4 |
1 656 318 Kč |
|
|
Ing.arch. Duda Jan |
1 |
1 644 390 Kč |
|
|
MGVIVA a.s. |
1 |
1 614 367 Kč |
|
|
Gilead Sciences s.r.o. |
12 |
1 530 298 Kč |
|
|
Medtronic Czechia s.r.o. |
7 |
1 423 517 Kč |
|
|
BK - UNIREST s.r.o. |
3 |
1 373 533 Kč |
|
|
PULSKLIMA-SERVIS, spol. s r.o. |
5 |
1 333 354 Kč |
|
|
Emil Šůla |
8 |
1 258 871 Kč |
|
|
TROX KS Filter s.r.o. |
2 |
1 239 427 Kč |
|
|
Moore Appraisal CZ a.s. |
1 |
1 163 960 Kč |
|
|
Zimmer Czech, s.r.o. |
3 |
1 160 534 Kč |
|
|
TRIGON PLUS s.r.o. |
4 |
1 131 737 Kč |
|
|
SaM silnice a mosty a.s. |
1 |
1 125 950 Kč |
|
|
JP-KONTAKT, s.r.o. |
8 |
1 120 951 Kč |
|
|
KYOCERA Document Solutions Czech, s.r.o. |
1 |
1 106 630 Kč |
|
|
MUDr. Zdeněk Havlík |
2 |
1 069 710 Kč |
|
|
MUDr. Martin Chrenko |
2 |
1 069 710 Kč |
|
|
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
2 |
1 069 710 Kč |
|
|
Enovis Czechia s.r.o. |
2 |
1 069 710 Kč |
|
|
KASRO spol. s r.o. |
2 |
1 069 710 Kč |
|
|
MUDr. Martin Rolinec |
2 |
1 069 710 Kč |
|
|
MUDr. Michal Dvořák |
2 |
1 069 710 Kč |
|
|
HENIG - security servis, s.r.o. |
2 |
1 069 710 Kč |
|
|
MUDr. Michal Valenta |
2 |
1 069 710 Kč |
|
|
Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o. |
2 |
1 069 710 Kč |
|
|
MUDr. Lal Mohan |
2 |
1 069 710 Kč |
|
|
MUDr. Václav Salavec |
2 |
1 069 710 Kč |
|
|
Marius Pedersen a.s. |
2 |
1 069 710 Kč |
|
|
TZMO Czech Republic s.r.o. |
2 |
1 035 784 Kč |
|
|
Fresenius Kabi s.r.o. |
12 |
960 873 Kč |
|
|
Milan Mihok |
9 |
928 909 Kč |
|
|
MADISSON, s.r.o. |
1 |
917 664 Kč |
|
|
HARTMANN - RICO a.s. |
6 |
863 973 Kč |
|
|
GML Health Care s.r.o. |
2 |
860 149 Kč |
|
|
AUTO IN s.r.o. |
1 |
847 561 Kč |
|
|
VÝTAHY VANĚRKA s.r.o. |
5 |
843 958 Kč |
|
|
BAYER s.r.o. |
7 |
840 029 Kč |
|
|
Solution Construction s.r.o. |
1 |
837 171 Kč |
|
|
Vistex Medical s.r.o. |
3 |
833 336 Kč |
|
|
Sarnaroof s.r.o. |
4 |
758 612 Kč |
|
|
Apatyka servis s.r.o. |
2 |
754 833 Kč |
|
|
ROCHE s.r.o. |
3 |
743 208 Kč |
|
|
Medicalc software s.r.o. |
3 |
716 355 Kč |
|
|
OFFICEO s.r.o. |
1 |
708 891 Kč |
|
|
Reklama Klapka, s.r.o. |
2 |
706 360 Kč |
|
|
PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. |
4 |
685 807 Kč |
|
|
NET-SYSTEM s.r.o. |
1 |
664 956 Kč |
|
|
Avenier a.s. |
2 |
652 003 Kč |
|
|
TELEKOMUNIKACE MB s.r.o. |
2 |
642 953 Kč |
|
|
A.M.I. - Analytical Medical Instruments, s.r.o. |
2 |
597 975 Kč |
|
|
HZConsult s.r.o. |
2 |
580 800 Kč |
|
|
Arjo Czech Republic s.r.o. |
1 |
564 645 Kč |
|
|
Saegeling Medizintechnik, s.r.o. |
3 |
537 565 Kč |
|
|
Becton Dickinson Czechia, s.r.o. |
1 |
534 855 Kč |
|
|
X-ray duha s.r.o. |
1 |
534 855 Kč |
|
|
Pavlína Novotná |
1 |
534 855 Kč |
|
|
BioVendor - Laboratorní medicína s.r.o. |
1 |
534 855 Kč |
|
|
Boehringer Ingelheim, spol. s r.o. |
1 |
534 855 Kč |
|
|
Jan Dovolil |
1 |
534 855 Kč |
|
|
AstraZeneca Czech Republic s.r.o. |
1 |
534 855 Kč |
|
|
AUDIOSCAN, spol. s r.o. |
1 |
534 855 Kč |
|
|
JUDr. Jindřich Vítek, advokát |
1 |
534 855 Kč |
|
|
ANETE spol. s r.o. |
1 |
534 855 Kč |
|
|
Azet Group s.r.o. |
1 |
534 855 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s. v 2025 ve výši 534 855 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,01.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
enovation services s.r.o. |
6 |
|
|
PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. |
4 |
|
|
Sanofi s.r.o. |
4 |
|
|
Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu |
3 |
|
|
MUDr. Zdeněk Havlík |
2 |
|
|
MUDr. Martin Chrenko |
2 |
|
|
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
2 |
|
|
Enovis Czechia s.r.o. |
2 |
|
|
KASRO spol. s r.o. |
2 |
|
|
Zimmer Czech, s.r.o. |
2 |
|
|
BioSolution, s.r.o. |
2 |
|
|
MUDr. Martin Rolinec |
2 |
|
|
MUDr. Michal Dvořák |
2 |
|
|
HENIG - security servis, s.r.o. |
2 |
|
|
MUDr. Michal Valenta |
2 |
|
|
enovation s.r.o. |
2 |
|
|
PULSKLIMA-SERVIS, spol. s r.o. |
2 |
|
|
Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o. |
2 |
|
|
MUDr. Lal Mohan |
2 |
|
|
MUDr. Václav Salavec |
2 |
|
|
Marius Pedersen a.s. |
2 |
|
|
ROCHE s.r.o. |
1 |
|
|
A.M.I. - Analytical Medical Instruments, s.r.o. |
1 |
|
|
Becton Dickinson Czechia, s.r.o. |
1 |
|
|
X-ray duha s.r.o. |
1 |
|
|
Pavlína Novotná |
1 |
|
|
BioVendor - Laboratorní medicína s.r.o. |
1 |
|
|
Boehringer Ingelheim, spol. s r.o. |
1 |
|
|
Jan Dovolil |
1 |
|
|
Reklama Klapka, s.r.o. |
1 |
|
|
AstraZeneca Czech Republic s.r.o. |
1 |
|
|
AUDIOSCAN, spol. s r.o. |
1 |
|
|
JUDr. Jindřich Vítek, advokát |
1 |
|
|
ANETE spol. s r.o. |
1 |
|
|
Avenier a.s. |
1 |
|
|
Medicalc software s.r.o. |
1 |
|
|
Azet Group s.r.o. |
1 |
|
|
AIR PRODUCTS spol. s r.o. |
1 |
|
|
Zdravotnické středisko Hvozd s.r.o. |
1 |
|
|
Zdravotní doprava Štěpánek, s.r.o. |
1 |
|
|
ASSA ABLOY Entrance Systems, spol. s r.o. |
1 |
|
|
EXRAY s.r.o. |
1 |
|
|
Apatyka servis s.r.o. |
1 |
|
|
Alad CZ s.r.o. |
1 |
|
|
INWORX s. r. o. |
1 |
|
|
MEDILIFE s.r.o. |
1 |
|
|
Altium International s.r.o. |
1 |
|
|
MUDr. Martin Mikula |
1 |
|
|
Medtronic Czechia s.r.o. |
1 |
|
|
bioMérieux CZ s.r.o. |
1 |
|
|
Allianz pojišťovna, a.s. |
1 |
|
|
Nadace Křižovatka |
1 |
|
|
MSV Liberec, s.r.o. |
1 |
|
|
Fresenius Medical Care - ČR, s.r.o. |
1 |
|
|
Mgr. Marta Jirková |
1 |
|
|
Ing. Dušan OLEJÁR |
1 |
|
|
Lenka Vašková |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s. v 2025 ve výši 534 855 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ICZ.INFRA a.s. |
1 |
12 076 484 Kč |
|
|
NTT Czech Republic s.r.o. |
1 |
11 551 419 Kč |
|
|
EXRAY s.r.o. |
1 |
10 196 065 Kč |
|
|
PCS spol. s r.o. |
1 |
7 374 950 Kč |
|
|
Altium International s.r.o. |
1 |
7 107 656 Kč |
|
|
PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. |
1 |
4 194 699 Kč |
|
|
Azenet s.r.o. |
1 |
4 005 802 Kč |
|
|
STORING spol. s r.o. |
1 |
3 748 580 Kč |
|
|
B. Braun Medical s.r.o. |
1 |
3 496 900 Kč |
|
|
ARISTIA, spol. s r.o. |
1 |
2 394 590 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s. v 2025 ve výši 534 855 Kč
|
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Zakázky z jednotlivých oborů uzavřelo více dodavatelů, žádný výrazně nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,14.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 9,52 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ICZ.INFRA a.s. |
3 |
23 484 348 Kč |
|
|
NTT Czech Republic s.r.o. |
1 |
11 551 419 Kč |
|
|
PCS spol. s r.o. |
1 |
7 374 950 Kč |
|
|
ISECO.CZ s.r.o. |
1 |
5 269 561 Kč |
|
|
NemLog a.s. |
1 |
2 277 825 Kč |
|
|
Aricoma Systems a.s. |
3 |
1 630 888 Kč |
|
|
NET-SYSTEM s.r.o. |
1 |
664 956 Kč |
|
|
Medicalc software s.r.o. |
2 |
643 755 Kč |
|
|
Alad CZ s.r.o. |
1 |
534 855 Kč |
|
|
NEXTERA tech s.r.o. |
1 |
423 016 Kč |
|
|
Sec4good, s.r.o. |
1 |
314 600 Kč |
|
|
Apatyka servis s.r.o. |
1 |
219 978 Kč |
|
|
ESET software spol. s r.o. |
1 |
177 081 Kč |
|
|
Oracle Czech s.r.o. |
1 |
159 960 Kč |
|
|
SoPHIS a.s. |
1 |
145 200 Kč |
|
|
ASCIInet s. r. o. |
1 |
108 900 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s. v 2025 ve výši 534 855 Kč
|
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 2,60 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. |
1 |
69 218 852 Kč |
|
|
STORING spol. s r.o. |
6 |
9 460 688 Kč |
|
|
INWORX s. r. o. |
15 |
6 824 882 Kč |
|
|
Tomáš Burďák |
12 |
5 475 573 Kč |
|
|
Geoizol s.r.o. |
6 |
3 776 525 Kč |
|
|
MSV Liberec, s.r.o. |
2 |
2 325 655 Kč |
|
|
DM Color, s.r.o. |
11 |
2 101 702 Kč |
|
|
Ing.arch. Duda Jan |
1 |
1 644 390 Kč |
|
|
BK - UNIREST s.r.o. |
2 |
1 206 912 Kč |
|
|
Emil Šůla |
7 |
1 190 700 Kč |
|
|
SaM silnice a mosty a.s. |
1 |
1 125 950 Kč |
|
|
Solution Construction s.r.o. |
1 |
837 171 Kč |
|
|
Sarnaroof s.r.o. |
4 |
758 612 Kč |
|
|
VÝTAHY VANĚRKA s.r.o. |
2 |
325 732 Kč |
|
|
Revize-ez s.r.o. |
1 |
135 139 Kč |
|
|
ASSA ABLOY Entrance Systems, spol. s r.o. |
1 |
106 783 Kč |
|
|
PULSKLIMA-SERVIS, spol. s r.o. |
1 |
89 392 Kč |
|
|
Milan Mihok |
1 |
89 117 Kč |
|
|
60680924 |
1 |
89 048 Kč |
|
|
Tomáš Moučka |
1 |
81 118 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s. v 2025 ve výši 534 855 Kč
|
Obor Zdravotnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 35, tj. 9,88 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
PROMEDICA PRAHA GROUP, a.s. |
56 |
16 050 766 Kč |
|
|
B. Braun Medical s.r.o. |
5 |
9 293 835 Kč |
|
|
Altium International s.r.o. |
12 |
8 427 648 Kč |
|
|
Fresenius Medical Care - ČR, s.r.o. |
26 |
8 350 806 Kč |
|
|
bioMérieux CZ s.r.o. |
2 |
8 010 633 Kč |
|
|
Alliance Healthcare s.r.o. |
44 |
5 459 005 Kč |
|
|
Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu |
18 |
4 615 483 Kč |
|
|
SNT Plus s.r.o. |
3 |
4 132 150 Kč |
|
|
PHARMOS, a.s. |
50 |
3 960 328 Kč |
|
|
bamed s.r.o. |
1 |
2 514 473 Kč |
|
|
Lohmann & Rauscher, s.r.o. |
3 |
1 822 638 Kč |
|
|
MGVIVA a.s. |
1 |
1 614 367 Kč |
|
|
Gilead Sciences s.r.o. |
11 |
1 427 718 Kč |
|
|
BAXTER CZECH spol. s r.o. |
10 |
1 181 256 Kč |
|
|
KYOCERA Document Solutions Czech, s.r.o. |
1 |
1 106 630 Kč |
|
|
MUDr. Martin Chrenko |
2 |
1 069 710 Kč |
|
|
MUDr. Martin Rolinec |
2 |
1 069 710 Kč |
|
|
MUDr. Michal Dvořák |
2 |
1 069 710 Kč |
|
|
MUDr. Michal Valenta |
2 |
1 069 710 Kč |
|
|
MUDr. Lal Mohan |
2 |
1 069 710 Kč |
|
|
MUDr. Václav Salavec |
2 |
1 069 710 Kč |
|
|
TZMO Czech Republic s.r.o. |
2 |
1 035 784 Kč |
|
|
Fresenius Kabi s.r.o. |
12 |
960 873 Kč |
|
|
GML Health Care s.r.o. |
2 |
860 149 Kč |
|
|
Vistex Medical s.r.o. |
3 |
833 336 Kč |
|
|
PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. |
4 |
685 807 Kč |
|
|
Avenier a.s. |
2 |
652 003 Kč |
|
|
ROCHE s.r.o. |
2 |
621 116 Kč |
|
|
BAYER s.r.o. |
6 |
605 328 Kč |
|
|
BioSolution, s.r.o. |
2 |
595 942 Kč |
|
|
TRIGON PLUS s.r.o. |
3 |
570 297 Kč |
|
|
Saegeling Medizintechnik, s.r.o. |
3 |
537 565 Kč |
|
|
MUDr. Zdeněk Havlík |
1 |
534 855 Kč |
|
|
Becton Dickinson Czechia, s.r.o. |
1 |
534 855 Kč |
|
|
Enovis Czechia s.r.o. |
1 |
534 855 Kč |
|
|
Pavlína Novotná |
1 |
534 855 Kč |
|
|
BioVendor - Laboratorní medicína s.r.o. |
1 |
534 855 Kč |
|
|
Boehringer Ingelheim, spol. s r.o. |
1 |
534 855 Kč |
|
|
Jan Dovolil |
1 |
534 855 Kč |
|
|
Zdravotnické středisko Hvozd s.r.o. |
1 |
534 855 Kč |
|
|
Apatyka servis s.r.o. |
1 |
534 855 Kč |
|
|
MEDILIFE s.r.o. |
1 |
534 855 Kč |
|
|
Medtronic Czechia s.r.o. |
1 |
534 855 Kč |
|
|
Ing. Dušan OLEJÁR |
1 |
534 855 Kč |
|
|
Sanofi s.r.o. |
4 |
393 313 Kč |
|
|
EXRAY s.r.o. |
1 |
353 570 Kč |
|
|
Fénix Brno, spol. s r.o. |
1 |
307 098 Kč |
|
|
BIOMEDICA ČS, s.r.o. |
4 |
286 935 Kč |
|
|
UNIPRO - ALPHA C.S., spol. s r.o. |
2 |
259 964 Kč |
|
|
ADVAMED s.r.o. |
2 |
257 757 Kč |
|
|
Bio-Rad spol. s r.o. |
1 |
251 950 Kč |
|
|
BLACK STORM s.r.o. |
1 |
224 936 Kč |
|
|
Teleflex Medical s.r.o. |
2 |
222 158 Kč |
|
|
Milan Mihok |
1 |
187 441 Kč |
|
|
Ing. Aleš Závorka |
1 |
181 500 Kč |
|
|
Gali spol. s r.o. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
MeMed CZ s.r.o. |
2 |
170 126 Kč |
|
|
HARTMANN - RICO a.s. |
2 |
134 147 Kč |
|
|
Zarys International Group s.r.o. |
3 |
116 119 Kč |
|
|
Medline International CZ s.r.o. |
1 |
114 877 Kč |
|
|
DN FORMED Brno s.r.o. |
1 |
100 158 Kč |
|
|
Surgicare s.r.o. |
1 |
88 378 Kč |
|
|
INLAB s.r.o. |
1 |
81 675 Kč |
|
|
Testo, s.r.o. |
1 |
77 319 Kč |
|
|
EndoTech s.r.o. |
1 |
71 092 Kč |
|
|
Johnson & Johnson, s.r.o. |
1 |
68 672 Kč |
|
|
JIZERSKÉ PEKÁRNY spol. s r.o. |
1 |
55 868 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s. v 2025 ve výši 534 855 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 6, tj. 62,50 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group |
2 |
1 069 710 Kč |
|
|
HZConsult s.r.o. |
2 |
580 800 Kč |
|
|
enovation services s.r.o. |
1 |
534 855 Kč |
|
|
Allianz pojišťovna, a.s. |
1 |
534 855 Kč |
|
|
Nadace Křižovatka |
1 |
534 855 Kč |
|
|
Colonnade Insurance S.A., organizační složka |
1 |
113 147 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s. v 2025 ve výši 534 855 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 12, tj. 61,11 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
enovation services s.r.o. |
4 |
2 139 419 Kč |
|
|
enovation s.r.o. |
3 |
1 535 318 Kč |
|
|
Reklama Klapka, s.r.o. |
1 |
534 855 Kč |
|
|
JUDr. Jindřich Vítek, advokát |
1 |
534 855 Kč |
|
|
Zdravotní doprava Štěpánek, s.r.o. |
1 |
534 855 Kč |
|
|
MUDr. Martin Mikula |
1 |
534 855 Kč |
|
|
Mgr. Marta Jirková |
1 |
534 855 Kč |
|
|
insigny s.r.o. |
1 |
477 527 Kč |
|
|
CLA Appraisal s.r.o. |
1 |
475 530 Kč |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
1 |
302 500 Kč |
|
|
ORTOTIKA - PROTETIKA s.r.o. |
1 |
297 587 Kč |
|
|
Artemis NET s.r.o. |
1 |
197 345 Kč |
|
|
NemLog a.s. |
1 |
72 600 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s. v 2025 ve výši 534 855 Kč
|
Obor Technické služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Marius Pedersen a.s. |
2 |
1 069 710 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s. v 2025 ve výši 534 855 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 10, tj. 34,62 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
EXRAY s.r.o. |
1 |
4 791 600 Kč |
|
|
MZ Liberec, a.s. |
1 |
2 475 904 Kč |
|
|
Alad CZ s.r.o. |
1 |
1 734 233 Kč |
|
|
ASSA ABLOY Entrance Systems, spol. s r.o. |
2 |
1 685 644 Kč |
|
|
Bidfood Czech Republic s.r.o. |
1 |
1 534 726 Kč |
|
|
TROX KS Filter s.r.o. |
2 |
1 239 427 Kč |
|
|
PULSKLIMA-SERVIS, spol. s r.o. |
3 |
1 144 312 Kč |
|
|
A.M.I. - Analytical Medical Instruments, s.r.o. |
1 |
534 855 Kč |
|
|
KASRO spol. s r.o. |
1 |
534 855 Kč |
|
|
BioSolution, s.r.o. |
1 |
534 855 Kč |
|
|
ANETE spol. s r.o. |
1 |
534 855 Kč |
|
|
Azet Group s.r.o. |
1 |
534 855 Kč |
|
|
Enovis Czechia s.r.o. |
1 |
534 855 Kč |
|
|
Olympus Czech Group, s.r.o., člen koncernu |
1 |
202 105 Kč |
|
|
BK - UNIREST s.r.o. |
1 |
166 621 Kč |
|
|
ZP - TECH s.r.o. |
1 |
144 958 Kč |
|
|
Tomáš Burďák |
2 |
137 913 Kč |
|
|
LITES-MaS, s.r.o. |
1 |
72 141 Kč |
|
|
Emil Šůla |
1 |
68 171 Kč |
|
|
MD-energo Systems, spol. s r.o. |
1 |
66 066 Kč |
|
|
medisap,s.r.o. |
1 |
62 690 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s. v 2025 ve výši 534 855 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 5,24
|
|
Počet bodů 5,24 znamená pro Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s. celkově
693. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0557 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0009 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0699 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0124 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0091 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0266 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0018 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,2055 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1422 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,524
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
5,24
|
|
Výsledný K-Index
|
5,241 |
|