Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u 134 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,08.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0799 odpovídá 7,99 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Smlouvy bez zásadních nedostatků.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 129 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,08.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0769 odpovídá 7,69 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0233 odpovídá 2,33 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 2 významně začerněné smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0012 odpovídá 0,12 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Zakázky se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,03.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
LABEST Consulting, s.r.o. |
1 |
229 900 000 Kč |
|
|
Petr Štrunc |
1 |
229 900 000 Kč |
|
|
BHSK, a.s. |
2 |
156 929 151 Kč |
|
|
ZIHOS s.r.o. |
1 |
45 019 011 Kč |
|
|
Amitia s.r.o. |
4 |
44 920 803 Kč |
|
|
SVÚM a.s. |
3 |
42 455 551 Kč |
|
|
TESCAN GROUP, a.s. |
1 |
39 999 575 Kč |
|
|
Axes Computers s.r.o. |
128 |
37 143 124 Kč |
|
|
INDUS PATROL, spol. s r. o. |
1 |
36 520 968 Kč |
|
|
ECONET OPENFUNDING s.r.o. |
1 |
36 300 000 Kč |
|
|
A&M Property, s.r.o. |
1 |
34 485 000 Kč |
|
|
Techniservis s.r.o. |
1 |
33 384 614 Kč |
|
|
ENVY SPORT SERVIS, s.r.o. |
3 |
33 354 570 Kč |
|
|
Testia Consult s.r.o. |
4 |
33 015 310 Kč |
|
|
TES VSETIN a.s. |
2 |
30 510 632 Kč |
|
|
SmartMotion s.r.o. |
2 |
26 214 418 Kč |
|
|
ANAJ Czech, a.s. |
1 |
24 504 000 Kč |
|
|
UNIQA pojišťovna, a.s. |
6 |
23 895 779 Kč |
|
|
Plzeňská stavební - ABZ s.r.o. |
4 |
23 829 976 Kč |
|
|
MONTIMA s.r.o. |
1 |
22 977 297 Kč |
|
|
Technische Hochschule Deggendorf |
5 |
21 533 293 Kč |
|
|
RYTA s.r.o. |
1 |
19 944 301 Kč |
|
|
SILENT - CZECH spol. s r. o. |
1 |
19 910 671 Kč |
|
|
Česká technologická platforma STROJÍRENSTVÍ, z.s. |
1 |
19 087 250 Kč |
|
|
3R Systems s.r.o. |
5 |
18 298 070 Kč |
|
|
ORGREZ, a.s. |
1 |
17 233 937 Kč |
|
|
00166804 |
1 |
17 204 386 Kč |
|
|
DATEX Control Systems, spol. s r.o. |
1 |
16 762 155 Kč |
|
|
GoodPRO, s.r.o. |
2 |
16 692 228 Kč |
|
|
AV MEDIA SYSTEMS, a.s. |
8 |
15 704 493 Kč |
|
|
Universität Bayreuth |
1 |
14 986 847 Kč |
|
|
3Dees Industries s.r.o. |
6 |
14 848 646 Kč |
|
|
OPTIMIA facility s.r.o. |
2 |
14 717 615 Kč |
|
|
Protetika Plzeň s.r.o. |
2 |
13 231 782 Kč |
|
|
Networksys a.s. |
8 |
12 710 229 Kč |
|
|
Západočeské komunální služby a.s. |
1 |
12 703 947 Kč |
|
|
MAMA AI Coolma, s.r.o. |
1 |
12 209 230 Kč |
|
|
Technische Universitat Dresden |
1 |
12 209 230 Kč |
|
|
Verband der Nord-Ostdeutschen Textil- und Bekleidungsindustrie e.V. |
1 |
12 209 230 Kč |
|
|
Apollo Data s.r.o. |
1 |
11 947 436 Kč |
|
|
ekoTIP ID s.r.o. |
7 |
11 651 541 Kč |
|
|
Petr Milota |
14 |
11 575 517 Kč |
|
|
FortiFox Technologies, a.s. |
7 |
11 244 706 Kč |
|
|
CESNET, zájmové sdružení právnických osob |
2 |
11 040 597 Kč |
|
|
ANCORA PRAHA, spol. s r.o. |
15 |
10 730 501 Kč |
|
|
RR For Clean s.r.o. |
5 |
10 701 003 Kč |
|
|
TCON stavební s.r.o. |
3 |
10 612 046 Kč |
|
|
Faculty of Electrical Engineering Computer Science and Information Technology Osij |
1 |
10 314 380 Kč |
|
|
Deggendorf Institute of Technology |
1 |
10 314 380 Kč |
|
|
Faculty of Technical Sciences |
1 |
10 314 380 Kč |
|
|
OFFSET Energy |
1 |
10 314 380 Kč |
|
|
Institute for Innovation and development of University of Ljubljana |
1 |
10 314 380 Kč |
|
|
Abacus Electric, s.r.o. |
2 |
10 101 373 Kč |
|
|
Marbes s.r.o. |
3 |
9 897 980 Kč |
|
|
NACE Global s.r.o. |
1 |
9 213 444 Kč |
|
|
ŠKODA DIGITAL s.r.o. |
2 |
8 974 202 Kč |
|
|
Moore Advisory CZ s.r.o. |
1 |
8 673 280 Kč |
|
|
Stargen EU s.r.o. |
2 |
8 469 123 Kč |
|
|
Hochschule für Agnewandte Wissenschaften |
2 |
8 330 954 Kč |
|
|
HELAGO-CZ, s.r.o. |
3 |
7 862 580 Kč |
|
|
Stoiber Photovoltaik GmbH |
1 |
7 537 966 Kč |
|
|
Ostbayerische Technische Hochschule Amberg-Weiden (OTH) |
1 |
7 294 534 Kč |
|
|
Krajská hospodářská komora Karlovarského kraje |
1 |
7 294 534 Kč |
|
|
Überbetriebliches Bildungszentrum in Ostbayern GmbH |
1 |
7 294 534 Kč |
|
|
SPECION, s.r.o. |
1 |
6 897 000 Kč |
|
|
act legal s.r.o., advokátní kancelář |
2 |
6 050 000 Kč |
|
|
VALEO VÝMĚNÍKY TEPLA s.r.o. |
1 |
6 016 533 Kč |
|
|
LABTECH s.r.o. |
1 |
5 443 621 Kč |
|
|
TechSoft Engineering, spol. s r.o. |
5 |
5 383 735 Kč |
|
|
Pinflow energy storage, s.r.o. |
2 |
5 289 397 Kč |
|
|
Úhlava, o.p.s. |
2 |
5 047 217 Kč |
|
|
Velvyslanectví Spojených států amerických |
4 |
5 028 133 Kč |
|
|
Linde Gas a.s. |
1 |
4 961 000 Kč |
|
|
Kulturverein Über d´Grenz e.V. |
1 |
4 872 217 Kč |
|
|
Tempoterm, spol. s r.o. |
2 |
4 854 876 Kč |
|
|
Metalco Testing s.r.o. |
2 |
4 794 169 Kč |
|
|
Komerční banka, a.s. |
3 |
4 759 901 Kč |
|
|
TESTOVACÍ TECHNIKA s.r.o. |
3 |
4 674 157 Kč |
|
|
ZwickRoell Testing Systems GmbH |
1 |
4 656 080 Kč |
|
|
Es-geht!-Energiesysteme GmbH |
1 |
4 399 087 Kč |
|
|
Digitalraum Main-Donau-Moldau e.V. |
1 |
4 399 087 Kč |
|
|
nvias, z. s. |
1 |
4 399 087 Kč |
|
|
Real Controls s.r.o. |
1 |
4 210 870 Kč |
|
|
JEOL (EUROPE) SAS- organizační složka |
3 |
4 107 549 Kč |
|
|
ICZ.DMS a.s. |
2 |
3 897 057 Kč |
|
|
JEOL (EUROPE)SAS |
1 |
3 871 800 Kč |
|
|
OptiXs, s.r.o. |
1 |
3 745 838 Kč |
|
|
SkyCom online s.r.o. |
1 |
3 603 017 Kč |
|
|
WH Develop s.r.o. |
1 |
3 569 500 Kč |
|
|
ABSOLOOK s.r.o. |
4 |
3 568 222 Kč |
|
|
Nadační fond Českého rozhlasu |
1 |
3 560 241 Kč |
|
|
KOŘAN NÁBYTEK s.r.o. |
4 |
3 538 993 Kč |
|
|
K&M Laundry s.r.o. |
1 |
3 415 225 Kč |
|
|
M Computers s.r.o. |
8 |
3 254 280 Kč |
|
|
VOLTEQ s.r.o. |
2 |
3 216 364 Kč |
|
|
KEBODA Czech Republic s.r.o. |
2 |
3 173 267 Kč |
|
|
Powertica Energie a.s. |
2 |
3 173 267 Kč |
|
|
Jiří Duchek |
2 |
3 173 267 Kč |
|
|
TechSim Engineering s.r.o. |
2 |
3 173 267 Kč |
|
|
DELIKOMAT s.r.o. |
2 |
3 173 267 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Západočeská univerzita v Plzni v 2025 ve výši 1 586 634 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
Velvyslanectví Spojených států amerických |
3 |
|
|
Komerční banka, a.s. |
3 |
|
|
KEBODA Czech Republic s.r.o. |
2 |
|
|
Powertica Energie a.s. |
2 |
|
|
Jiří Duchek |
2 |
|
|
RR For Clean s.r.o. |
2 |
|
|
TechSim Engineering s.r.o. |
2 |
|
|
DELIKOMAT s.r.o. |
2 |
|
|
Školy Erazim, z. s. |
1 |
|
|
Filip malby - nátěry s.r.o. |
1 |
|
|
EGU TECH, a.s. |
1 |
|
|
Trafo CZ, a.s. |
1 |
|
|
Technische Hochschule Deggendorf |
1 |
|
|
KOŘAN NÁBYTEK s.r.o. |
1 |
|
|
Raiffeisenbank a.s. |
1 |
|
|
TESLA BLATNÁ, a.s. |
1 |
|
|
VÚB a.s. |
1 |
|
|
Kuba Libri, s.r.o. |
1 |
|
|
OK GROUP a.s. |
1 |
|
|
PPL CZ s.r.o. |
1 |
|
|
Bohumil Neumann |
1 |
|
|
PragoData Consulting, s.r.o. |
1 |
|
|
Pinflow energy storage, s.r.o. |
1 |
|
|
SVÚM a.s. |
1 |
|
|
MICo servis, spol. s r.o. |
1 |
|
|
UNIQA pojišťovna, a.s. |
1 |
|
|
SITEL, spol. s r.o. |
1 |
|
|
Forvis Mazars s.r.o. |
1 |
|
|
Iridium spol. s r.o. |
1 |
|
|
Ústav polymérov SAV, v.v.i. |
1 |
|
|
ELEKTROINŠTITUT MILAN VIDMAR Inštitut za elektrogospodarstvo in elektroindust |
1 |
|
|
PRAKAB Pražská Kabelovna s.r.o. |
1 |
|
|
ZVVZ MACHINERY, a.s. |
1 |
|
|
FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. |
1 |
|
|
Univerzitní sportovní klub Akademik z.s. |
1 |
|
|
ŠKODA DIGITAL s.r.o. |
1 |
|
|
Narran s.r.o. |
1 |
|
|
DEVINN s.r.o. |
1 |
|
|
BHSK, a.s. |
1 |
|
|
ARBOR VITAE SOCIETAS s.r.o. |
1 |
|
|
EUROMEDIA GROUP, a.s. |
1 |
|
|
OPTIMIA facility s.r.o. |
1 |
|
|
Plzeňský Prazdroj, a. s. |
1 |
|
|
Církevní základní škola a střední škola Plzeň |
1 |
|
|
TechSoft Engineering, spol. s r.o. |
1 |
|
|
ULLMANNA s.r.o. |
1 |
|
|
PRAGOLET, s.r.o. |
1 |
|
|
Zuri.com SE |
1 |
|
|
SMAR s.r.o. |
1 |
|
|
VÚTS, a.s. |
1 |
|
|
ROSmart, s.r.o. |
1 |
|
|
AgentFly Technologies s.r.o. |
1 |
|
|
ATEGA s.r.o. |
1 |
|
|
LABORTECH, s.r.o. |
1 |
|
|
ŠKODA ELECTRIC a.s. |
1 |
|
|
SAFIBRA, s.r.o. |
1 |
|
|
desseq.eu s.r.o. |
1 |
|
|
ŠMT a.s. |
1 |
|
|
Závodní stravování Plzeň s.r.o. |
1 |
|
|
Direct Parcel Distribution CZ s.r.o. |
1 |
|
|
Vladimír Vácha |
1 |
|
|
MOTOR JIKOV Fostron a.s. |
1 |
|
|
MOTOR JIKOV Strojírenská a.s. |
1 |
|
|
Zásilkovna s.r.o. |
1 |
|
|
Electric Components a.s. |
1 |
|
|
IAESTE ZČU Plzeň |
1 |
|
|
Stavovská unie studentů Západočeské university v Plzni |
1 |
|
|
ILC FACTORY a.s. |
1 |
|
|
Pekařství Jílek., s.r.o. |
1 |
|
|
PEKAŘSTVÍ NA RYBNÍČKÁCH s.r.o. |
1 |
|
|
ApS Brno s.r.o. |
1 |
|
|
Škoda Auto a.s. |
1 |
|
|
Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o. |
1 |
|
|
Axians Czech Republic s.r.o. |
1 |
|
|
MEGABOOKS CZ, spol. s r.o. |
1 |
|
|
MASIMAKE s.r.o. |
1 |
|
|
Taranis Gym z.s. |
1 |
|
|
GoodPRO, s.r.o. |
1 |
|
|
PROCES-Centrum pro rozvoj obcí a regionů, s.r.o. |
1 |
|
|
Calliditas s.r.o. |
1 |
|
|
SmartMotion s.r.o. |
1 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Západočeská univerzita v Plzni v 2025 ve výši 1 586 634 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou uzavřelo více dodavatelů, žádný nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,14.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
BHSK, a.s. |
1 |
155 342 517 Kč |
|
|
OPTIMIA facility s.r.o. |
1 |
13 130 982 Kč |
|
|
Západočeské komunální služby a.s. |
1 |
12 703 947 Kč |
|
|
Apollo Data s.r.o. |
1 |
11 947 436 Kč |
|
|
CESNET, zájmové sdružení právnických osob |
1 |
10 960 597 Kč |
|
|
Plzeňská stavební - ABZ s.r.o. |
1 |
10 737 994 Kč |
|
|
ekoTIP ID s.r.o. |
2 |
7 562 500 Kč |
|
|
ŠKODA DIGITAL s.r.o. |
1 |
7 387 568 Kč |
|
|
Networksys a.s. |
1 |
7 312 420 Kč |
|
|
AV MEDIA SYSTEMS, a.s. |
1 |
6 991 235 Kč |
|
|
HELAGO-CZ, s.r.o. |
1 |
6 975 650 Kč |
|
|
SPECION, s.r.o. |
1 |
6 897 000 Kč |
|
|
RR For Clean s.r.o. |
1 |
6 658 379 Kč |
|
|
Axes Computers s.r.o. |
1 |
6 507 767 Kč |
|
|
FortiFox Technologies, a.s. |
1 |
6 170 909 Kč |
|
|
act legal s.r.o., advokátní kancelář |
2 |
6 050 000 Kč |
|
|
Real Controls s.r.o. |
1 |
4 210 870 Kč |
|
|
3Dees Industries s.r.o. |
1 |
3 892 864 Kč |
|
|
OptiXs, s.r.o. |
1 |
3 745 838 Kč |
|
|
Stargen EU s.r.o. |
1 |
3 733 183 Kč |
|
|
ICZ.DMS a.s. |
1 |
3 630 000 Kč |
|
|
SkyCom online s.r.o. |
1 |
3 603 017 Kč |
|
|
Nadační fond Českého rozhlasu |
1 |
3 560 241 Kč |
|
|
K&M Laundry s.r.o. |
1 |
3 415 225 Kč |
|
|
Tempoterm, spol. s r.o. |
1 |
2 385 976 Kč |
|
|
Petr Milota |
1 |
2 331 398 Kč |
|
|
CIVOP s.r.o. |
1 |
2 299 000 Kč |
|
|
ATAK - Úklidový servis s.r.o. |
1 |
2 176 432 Kč |
|
|
KOVO - HOLUB Nepomuk s.r.o. |
1 |
2 165 900 Kč |
|
|
Hochschule für Agnewandte Wissenschaften |
1 |
1 036 420 Kč |
|
|
SOFO Advisory s.r.o. |
1 |
1 036 420 Kč |
|
|
IPMA Česká republika, z. s. |
1 |
1 036 420 Kč |
|
|
Technologietransferzentrum Oberfranken |
1 |
1 036 420 Kč |
|
|
Einstein1 Digitales Gründerzentrum |
1 |
1 036 420 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Západočeská univerzita v Plzni v 2025 ve výši 1 586 634 Kč
|
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Zakázky z jednotlivých oborů uzavřelo více dodavatelů, žádný výrazně nedominuje.
|
Číselná hodnota parametru je 0,13.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 3, tj. 2,06 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
LABEST Consulting, s.r.o. |
1 |
229 900 000 Kč |
|
|
BHSK, a.s. |
1 |
155 342 517 Kč |
|
|
Plzeňská stavební - ABZ s.r.o. |
3 |
23 483 120 Kč |
|
|
MONTIMA s.r.o. |
1 |
22 977 297 Kč |
|
|
RYTA s.r.o. |
1 |
19 944 301 Kč |
|
|
ENVY SPORT SERVIS, s.r.o. |
2 |
16 767 861 Kč |
|
|
FortiFox Technologies, a.s. |
7 |
11 244 706 Kč |
|
|
Petr Milota |
12 |
11 044 443 Kč |
|
|
TCON stavební s.r.o. |
3 |
10 612 046 Kč |
|
|
WH Develop s.r.o. |
1 |
3 569 500 Kč |
|
|
STRABAG SIS a.s. |
1 |
2 904 000 Kč |
|
|
VOLTEQ s.r.o. |
1 |
2 641 310 Kč |
|
|
Tempoterm, spol. s r.o. |
1 |
2 385 976 Kč |
|
|
Filip malby - nátěry s.r.o. |
6 |
2 242 034 Kč |
|
|
AS Projekt s.r.o. |
2 |
1 661 209 Kč |
|
|
ZETES KT, spol. s r.o. |
3 |
1 611 872 Kč |
|
|
ŠKODA DIGITAL s.r.o. |
1 |
1 586 634 Kč |
|
|
ekoTIP ID s.r.o. |
2 |
1 297 025 Kč |
|
|
VSI STAVBY spol. s r.o. |
3 |
1 286 348 Kč |
|
|
FLEA Mráz s.r.o. |
1 |
1 233 779 Kč |
|
|
SITEL, spol. s r.o. |
1 |
1 189 593 Kč |
|
|
GTBC CZ s.r.o. |
1 |
1 016 655 Kč |
|
|
Miloš Etlík |
1 |
1 010 592 Kč |
|
|
CH Projekt Plzeň s.r.o. |
5 |
970 735 Kč |
|
|
STAKOM, spol. s r.o. |
1 |
960 686 Kč |
|
|
Atelier Soukup Opl Švehla s.r.o. |
2 |
937 774 Kč |
|
|
Ing. Petr Štembera |
2 |
894 406 Kč |
|
|
VÝTAHY SCHMITT+SOHN s.r.o. |
4 |
876 938 Kč |
|
|
AZURO spol. s r.o. |
1 |
700 237 Kč |
|
|
AIRTECH GROUP s.r.o. |
1 |
604 879 Kč |
|
|
STAVBY PODLAHY ZAHRADY s.r.o. |
3 |
569 180 Kč |
|
|
AMADEO HOLDING s.r.o. |
1 |
526 628 Kč |
|
|
Robert Huňáček |
1 |
388 761 Kč |
|
|
Dveře Kubeček s.r.o. |
1 |
363 960 Kč |
|
|
PilsProjekt, s.r.o. |
2 |
356 950 Kč |
|
|
Karel Schejbal |
3 |
319 271 Kč |
|
|
RESTAF stavby s.r.o. |
1 |
307 155 Kč |
|
|
STAWO Přeštice s.r.o. |
1 |
283 112 Kč |
|
|
RR For Clean s.r.o. |
1 |
249 324 Kč |
|
|
ITS Praha, spol. s r.o. |
1 |
242 242 Kč |
|
|
Ing. Karel Jebáček |
1 |
227 000 Kč |
|
|
Ateliér 31 s.r.o. |
1 |
170 126 Kč |
|
|
Wöhler Bohemia s.r.o. |
1 |
169 416 Kč |
|
|
Libor Šimůnek |
1 |
107 333 Kč |
|
|
HBH atelier s.r.o. |
1 |
105 996 Kč |
|
|
STAVBA Plzeň s.r.o. |
1 |
102 861 Kč |
|
|
SEBEP s.r.o. |
1 |
85 910 Kč |
|
|
CROWNING s.r.o. |
1 |
83 482 Kč |
|
|
Projekční a poradenská kancelář s.r.o. |
1 |
77 246 Kč |
|
|
VH Steel and Construction s.r.o. |
1 |
60 621 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Západočeská univerzita v Plzni v 2025 ve výši 1 586 634 Kč
|
Obor IT
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 2, tj. 0,18 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Axes Computers s.r.o. |
121 |
34 925 551 Kč |
|
|
AV MEDIA SYSTEMS, a.s. |
7 |
15 305 435 Kč |
|
|
Protetika Plzeň s.r.o. |
1 |
13 195 782 Kč |
|
|
Networksys a.s. |
6 |
11 904 237 Kč |
|
|
CESNET, zájmové sdružení právnických osob |
2 |
11 040 597 Kč |
|
|
Abacus Electric, s.r.o. |
2 |
10 101 373 Kč |
|
|
Moore Advisory CZ s.r.o. |
1 |
8 673 280 Kč |
|
|
ZwickRoell Testing Systems GmbH |
1 |
4 656 080 Kč |
|
|
Real Controls s.r.o. |
1 |
4 210 870 Kč |
|
|
ICZ.DMS a.s. |
2 |
3 897 057 Kč |
|
|
TechSoft Engineering, spol. s r.o. |
4 |
3 797 101 Kč |
|
|
SkyCom online s.r.o. |
1 |
3 603 017 Kč |
|
|
ABSOLOOK s.r.o. |
2 |
3 035 822 Kč |
|
|
ROHDE & SCHWARZ - Praha, s.r.o. |
1 |
2 781 790 Kč |
|
|
HUMUSOFT, spol. s r.o. |
7 |
2 496 448 Kč |
|
|
CIVOP s.r.o. |
1 |
2 299 000 Kč |
|
|
dCOS s.r.o. |
1 |
1 960 200 Kč |
|
|
PragoData Consulting, s.r.o. |
2 |
1 901 234 Kč |
|
|
Milan Škoda |
7 |
1 876 816 Kč |
|
|
M Computers s.r.o. |
6 |
1 866 720 Kč |
|
|
Peko Studio s.r.o. |
1 |
1 810 342 Kč |
|
|
Langrova, s.r.o. |
7 |
1 604 611 Kč |
|
|
CANON CZ s.r.o. |
1 |
1 328 822 Kč |
|
|
GEFOS a.s. |
1 |
1 323 740 Kč |
|
|
AMI Praha a.s. |
3 |
1 263 240 Kč |
|
|
Mediaboard s.r.o. |
1 |
1 197 900 Kč |
|
|
PPC s.r.o. |
2 |
1 194 270 Kč |
|
|
IMPRESA FILMS s.r.o. |
2 |
1 026 528 Kč |
|
|
KSP Computer & Services Moravia, s.r.o. |
6 |
976 359 Kč |
|
|
3iD s.r.o. |
1 |
937 750 Kč |
|
|
PREKOMIA s.r.o. |
3 |
902 233 Kč |
|
|
ABS - ELEKTRO s.r.o. |
5 |
866 243 Kč |
|
|
ELFETEX, spol. s r.o. |
4 |
839 948 Kč |
|
|
WEST MEDIA Communication, s.r.o. |
4 |
822 528 Kč |
|
|
Hotel U Zeleného stromu s.r.o. |
4 |
804 560 Kč |
|
|
Turnitin LLC |
1 |
782 826 Kč |
|
|
ALUTEC KK s.r.o. |
2 |
780 970 Kč |
|
|
ILABO, spol. s r.o. |
2 |
758 658 Kč |
|
|
TRONIC CONTROL, s.r.o. |
2 |
732 120 Kč |
|
|
3Dees Industries s.r.o. |
2 |
717 113 Kč |
|
|
MEDICOMP, s.r.o. |
1 |
704 146 Kč |
|
|
CLUTEX - Klastr Technické textilie,z.s. |
4 |
695 750 Kč |
|
|
PEŠKA - židle a křesla s.r.o. |
3 |
695 225 Kč |
|
|
PROJEKTA CORP s.r.o. |
2 |
685 223 Kč |
|
|
Parkhotel Plzeň s.r.o. |
2 |
673 773 Kč |
|
|
TEMACOM Trading, spol. s r.o. |
1 |
664 290 Kč |
|
|
HOTELY SRNÍ, a.s. |
2 |
657 543 Kč |
|
|
MAGION system, a.s. |
2 |
643 313 Kč |
|
|
ANT studio s.r.o. |
2 |
618 840 Kč |
|
|
Siemens, s.r.o. |
1 |
612 063 Kč |
|
|
IZOMAT stavebniny s.r.o. |
1 |
603 790 Kč |
|
|
DŘEVO TRUST, a.s. |
1 |
603 790 Kč |
|
|
Automates s.r.o. |
1 |
598 950 Kč |
|
|
IDIADA CZ a.s. |
3 |
595 340 Kč |
|
|
EuroClean, s.r.o. |
1 |
579 348 Kč |
|
|
GETA Centrum s.r.o. |
1 |
574 750 Kč |
|
|
SILMET Příbram a.s. |
3 |
574 038 Kč |
|
|
IKEA Česká republika, s.r.o. |
1 |
559 741 Kč |
|
|
HOFMEISTER s.r.o. |
5 |
556 820 Kč |
|
|
PROXY, a.s. |
3 |
551 276 Kč |
|
|
EDUroute s.r.o. |
7 |
550 550 Kč |
|
|
D-Ex Instruments, s.r.o. |
1 |
549 202 Kč |
|
|
Digital Media s.r.o. |
2 |
539 317 Kč |
|
|
InQool, a.s. |
1 |
532 400 Kč |
|
|
Centrum klíčů, s.r.o. |
1 |
484 000 Kč |
|
|
oTTo interier s.r.o. |
2 |
483 201 Kč |
|
|
PROJEKTMEDIA, s.r.o. |
2 |
479 671 Kč |
|
|
TRISPORT HAVEL s.r.o. |
1 |
453 726 Kč |
|
|
DERS s. r. o. |
1 |
440 609 Kč |
|
|
DataBon s.r.o. |
3 |
436 822 Kč |
|
|
QUENTIN, spol. s r.o. |
3 |
434 266 Kč |
|
|
FERRUM PLZEŇ spol. s r.o. |
1 |
423 500 Kč |
|
|
Sportovní klub Radbuza Plzeň, z.s. |
2 |
415 800 Kč |
|
|
Data-Ing, s.r.o. |
1 |
414 916 Kč |
|
|
Kemp Brdy s.r.o. |
2 |
407 380 Kč |
|
|
NEWTON Media, a.s. |
1 |
406 560 Kč |
|
|
Zbyněk Rubáš |
1 |
392 000 Kč |
|
|
ESTILA s.r.o. |
1 |
390 420 Kč |
|
|
ELFIS spol. s r.o. |
1 |
383 933 Kč |
|
|
ELCERAM a.s. |
2 |
364 210 Kč |
|
|
PLASMAMETAL, spol. s r.o. |
1 |
363 000 Kč |
|
|
Syntex Bratislava s. r. o. |
5 |
356 131 Kč |
|
|
Talk Online Panel s.r.o. |
1 |
346 786 Kč |
|
|
ABILITY s.r.o. |
3 |
344 850 Kč |
|
|
Libor Šimůnek |
1 |
319 246 Kč |
|
|
BluEmi s.r.o. |
2 |
315 389 Kč |
|
|
craftsys s.r.o. |
2 |
314 965 Kč |
|
|
Proinno a.s. |
1 |
303 003 Kč |
|
|
HOTEL ANTOŇ s.r.o. |
1 |
297 616 Kč |
|
|
SolidVision, s.r.o. |
2 |
295 068 Kč |
|
|
H TEST a.s. |
3 |
286 748 Kč |
|
|
Scienta Omicron GmbH |
1 |
284 350 Kč |
|
|
MV Flexi s.r.o. |
2 |
283 554 Kč |
|
|
ekoTIP ID s.r.o. |
2 |
263 116 Kč |
|
|
SK-31423388 |
1 |
253 175 Kč |
|
|
Booking.com B.V. |
1 |
251 302 Kč |
|
|
WOW Reality s.r.o. |
1 |
246 997 Kč |
|
|
Hottinger Bruel & Kjaer UK Ltd Brunel Way, Catcliffe |
1 |
246 720 Kč |
|
|
Outdoor Concept a.s. |
1 |
246 173 Kč |
|
|
Röchling Industrial Tábor s.r.o. |
1 |
245 093 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Západočeská univerzita v Plzni v 2025 ve výši 1 586 634 Kč
|
Obor Kancelář
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 3,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
LABTECH s.r.o. |
1 |
5 443 621 Kč |
|
|
Testia Consult s.r.o. |
1 |
5 230 830 Kč |
|
|
Metalco Testing s.r.o. |
1 |
4 646 244 Kč |
|
|
TESTOVACÍ TECHNIKA s.r.o. |
2 |
4 381 942 Kč |
|
|
JEOL (EUROPE) SAS- organizační složka |
1 |
3 871 800 Kč |
|
|
JEOL (EUROPE)SAS |
1 |
3 871 800 Kč |
|
|
KOŘAN NÁBYTEK s.r.o. |
4 |
3 538 993 Kč |
|
|
Měřící technika Morava s.r.o. |
1 |
2 599 080 Kč |
|
|
Tempoterm, spol. s r.o. |
1 |
2 468 900 Kč |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
3 |
2 039 175 Kč |
|
|
3Dees Industries s.r.o. |
1 |
1 669 800 Kč |
|
|
Konica Minolta Business Solutions Czech, spol. s r.o. |
8 |
1 653 797 Kč |
|
|
SpektraVision s.r.o. |
1 |
1 630 838 Kč |
|
|
Kuba Libri, s.r.o. |
1 |
1 586 634 Kč |
|
|
EUROMEDIA GROUP, a.s. |
1 |
1 586 634 Kč |
|
|
RR For Clean s.r.o. |
1 |
1 586 634 Kč |
|
|
SOVY výtahy s.r.o. |
1 |
1 518 823 Kč |
|
|
ARBYD CZ s.r.o. |
2 |
1 402 927 Kč |
|
|
"TMV SS" spol. s r.o. |
1 |
1 397 296 Kč |
|
|
ANATRA s.r.o. |
13 |
1 301 604 Kč |
|
|
BYTOVÝ TEXTIL Škodák a.s. |
1 |
1 211 117 Kč |
|
|
HANYKO Praha s.r.o. |
1 |
1 125 837 Kč |
|
|
Silcon Electronics s.r.o. |
2 |
886 688 Kč |
|
|
oTTo interier s.r.o. |
5 |
861 622 Kč |
|
|
PREKOMIA s.r.o. |
4 |
789 199 Kč |
|
|
3R Systems s.r.o. |
2 |
780 571 Kč |
|
|
ILABO, spol. s r.o. |
1 |
710 270 Kč |
|
|
NDT TRADE s.r.o. |
1 |
699 377 Kč |
|
|
Velkoobchod ŠAS,s.r.o. |
8 |
656 176 Kč |
|
|
Anton Paar Czech Republic s.r.o. |
2 |
569 284 Kč |
|
|
SUMA spol. s r.o. |
1 |
534 796 Kč |
|
|
PROFI REGÁLY - Fail, s.r.o. |
1 |
468 865 Kč |
|
|
KANONA a.s. |
2 |
441 287 Kč |
|
|
PEŠKA - židle a křesla s.r.o. |
2 |
409 285 Kč |
|
|
Profi-tisk group s.r.o. |
3 |
408 007 Kč |
|
|
AV MEDIA SYSTEMS, a.s. |
1 |
399 058 Kč |
|
|
ARBOR VITAE SOCIETAS s.r.o. |
1 |
381 997 Kč |
|
|
TRIGON PLUS s.r.o. |
1 |
349 932 Kč |
|
|
Wolters Kluwer ČR, a.s. |
1 |
338 800 Kč |
|
|
Wroclaw University of Environmental and Life Sciences |
1 |
298 258 Kč |
|
|
PROFIL NÁBYTEK, a.s. |
1 |
280 297 Kč |
|
|
VideoKing s.r.o. |
1 |
265 282 Kč |
|
|
SPEED PRESS Plus a.s. |
2 |
250 168 Kč |
|
|
Iridium spol. s r.o. |
1 |
231 352 Kč |
|
|
Attack Promotion s.r.o. |
1 |
193 866 Kč |
|
|
Úhlava, o.p.s. |
1 |
175 000 Kč |
|
|
iNET Solutions s.r.o. |
1 |
171 149 Kč |
|
|
Pragolab s.r.o. |
1 |
170 973 Kč |
|
|
PREMO s.r.o. |
2 |
170 635 Kč |
|
|
Polypress s.r.o. |
2 |
168 783 Kč |
|
|
NÁBYTEK PEŠKA, s.r.o. |
1 |
166 994 Kč |
|
|
HELAGO-CZ, s.r.o. |
1 |
145 200 Kč |
|
|
Pody print s.r.o. |
2 |
134 908 Kč |
|
|
VELA CZECH, s.r.o. |
1 |
120 994 Kč |
|
|
SIMAY, spol. s r. o. |
1 |
111 199 Kč |
|
|
VWR International s.r.o. |
1 |
99 220 Kč |
|
|
Marquette University |
1 |
97 083 Kč |
|
|
MERCI, s.r.o. |
1 |
92 482 Kč |
|
|
SKOLATO s.r.o. |
1 |
79 604 Kč |
|
|
DATECO SERVICES s.r.o. |
1 |
73 120 Kč |
|
|
ACTIVA spol. s r.o. |
1 |
71 027 Kč |
|
|
GRASPO CZ, a.s. |
1 |
70 785 Kč |
|
|
PROJEKTA CORP s.r.o. |
1 |
70 664 Kč |
|
|
B2B Partner s.r.o. |
1 |
67 496 Kč |
|
|
TECTRA a.s. |
1 |
65 968 Kč |
|
|
HONA INVESTMENT s.r.o. |
1 |
63 888 Kč |
|
|
KSP Computer & Services Moravia, s.r.o. |
1 |
61 158 Kč |
|
|
Mouser Electronics, Inc. |
1 |
60 028 Kč |
|
|
powerprint s.r.o. |
1 |
54 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Západočeská univerzita v Plzni v 2025 ve výši 1 586 634 Kč
|
Obor Finance
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 5, tj. 8,70 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
UNIQA pojišťovna, a.s. |
6 |
23 895 779 Kč |
|
|
Technische Hochschule Deggendorf |
4 |
18 395 903 Kč |
|
|
Universität Bayreuth |
1 |
14 986 847 Kč |
|
|
Hochschule für Agnewandte Wissenschaften |
2 |
8 330 954 Kč |
|
|
Stoiber Photovoltaik GmbH |
1 |
7 537 966 Kč |
|
|
Ostbayerische Technische Hochschule Amberg-Weiden (OTH) |
1 |
7 294 534 Kč |
|
|
Krajská hospodářská komora Karlovarského kraje |
1 |
7 294 534 Kč |
|
|
Überbetriebliches Bildungszentrum in Ostbayern GmbH |
1 |
7 294 534 Kč |
|
|
Úhlava, o.p.s. |
1 |
4 872 217 Kč |
|
|
Kulturverein Über d´Grenz e.V. |
1 |
4 872 217 Kč |
|
|
Es-geht!-Energiesysteme GmbH |
1 |
4 399 087 Kč |
|
|
Digitalraum Main-Donau-Moldau e.V. |
1 |
4 399 087 Kč |
|
|
nvias, z. s. |
1 |
4 399 087 Kč |
|
|
Nadační fond Českého rozhlasu |
1 |
3 560 241 Kč |
|
|
Bayerisches Staatsministerium für Wirtschaft und Landesentwicklung und Energie |
1 |
3 068 031 Kč |
|
|
OK GROUP a.s. |
2 |
1 682 950 Kč |
|
|
Raiffeisenbank a.s. |
1 |
1 586 634 Kč |
|
|
SOFO Advisory s.r.o. |
1 |
1 036 420 Kč |
|
|
IPMA Česká republika, z. s. |
1 |
1 036 420 Kč |
|
|
Technologietransferzentrum Oberfranken |
1 |
1 036 420 Kč |
|
|
Einstein1 Digitales Gründerzentrum |
1 |
1 036 420 Kč |
|
|
BDO Czech Republic s.r.o. |
4 |
900 240 Kč |
|
|
PS inovace, s.r.o. |
1 |
786 500 Kč |
|
|
ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB |
4 |
336 743 Kč |
|
|
Bayerischer Jugendring Körperschaft des öffentlichen Rechts (K.d.ö.R.) |
1 |
326 893 Kč |
|
|
Milan Tauchmann |
1 |
220 504 Kč |
|
|
Kraj blanických rytířů, z.s. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Institut průmyslového managementu, spol. s r.o. |
1 |
90 750 Kč |
|
|
Generali Česká pojišťovna a.s. |
2 |
40 641 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Západočeská univerzita v Plzni v 2025 ve výši 1 586 634 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 16, tj. 37,50 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Petr Štrunc |
1 |
229 900 000 Kč |
|
|
A&M Property, s.r.o. |
1 |
34 485 000 Kč |
|
|
act legal s.r.o., advokátní kancelář |
2 |
6 050 000 Kč |
|
|
ekoTIP ID s.r.o. |
1 |
3 509 000 Kč |
|
|
Jiří Duchek |
2 |
3 173 267 Kč |
|
|
KOVO - HOLUB Nepomuk s.r.o. |
1 |
2 165 900 Kč |
|
|
Školy Erazim, z. s. |
1 |
1 586 634 Kč |
|
|
Bohumil Neumann |
1 |
1 586 634 Kč |
|
|
Pinflow energy storage, s.r.o. |
1 |
1 586 634 Kč |
|
|
Forvis Mazars s.r.o. |
1 |
1 586 634 Kč |
|
|
FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. |
1 |
1 586 634 Kč |
|
|
Univerzitní sportovní klub Akademik z.s. |
1 |
1 586 634 Kč |
|
|
Závodní stravování Plzeň s.r.o. |
1 |
1 586 634 Kč |
|
|
IAESTE ZČU Plzeň |
1 |
1 586 634 Kč |
|
|
Stavovská unie studentů Západočeské university v Plzni |
1 |
1 586 634 Kč |
|
|
Pekařství Jílek., s.r.o. |
1 |
1 586 634 Kč |
|
|
PEKAŘSTVÍ NA RYBNÍČKÁCH s.r.o. |
1 |
1 586 634 Kč |
|
|
MASIMAKE s.r.o. |
1 |
1 586 634 Kč |
|
|
Taranis Gym z.s. |
1 |
1 586 634 Kč |
|
|
KPMG Česká republika, s.r.o. |
1 |
813 120 Kč |
|
|
Wolters Kluwer ČR, a.s. |
1 |
683 235 Kč |
|
|
Parkhotel Plzeň s.r.o. |
1 |
560 733 Kč |
|
|
Langrova, s.r.o. |
3 |
251 947 Kč |
|
|
ManpowerGroup s.r.o. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
SpeechTech, s.r.o. |
1 |
234 596 Kč |
|
|
carsTIP s.r.o. |
1 |
184 635 Kč |
|
|
Lukáš Marek |
1 |
140 626 Kč |
|
|
UNIVERSAL ACTIVITY s.r.o. |
2 |
103 165 Kč |
|
|
M Computers s.r.o. |
1 |
88 427 Kč |
|
|
artpatent, advokátní kancelář s.r.o. |
1 |
73 588 Kč |
|
|
AVL, s.r.o., |
1 |
66 875 Kč |
|
|
Model amerického kongresu z. s. |
1 |
61 740 Kč |
|
|
SUS Production, s.r.o. |
1 |
61 105 Kč |
|
|
USK Slavia Plzeň, z.s. |
1 |
56 100 Kč |
|
|
Protetika Plzeň s.r.o. |
1 |
36 000 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Západočeská univerzita v Plzni v 2025 ve výši 1 586 634 Kč
|
Obor Věda, výzkum a vzdělávání
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 41, tj. 83,33 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Velvyslanectví Spojených států amerických |
2 |
3 173 267 Kč |
|
|
KEBODA Czech Republic s.r.o. |
2 |
3 173 267 Kč |
|
|
TechSim Engineering s.r.o. |
2 |
3 173 267 Kč |
|
|
Technische Hochschule Deggendorf |
1 |
3 137 390 Kč |
|
|
EGU TECH, a.s. |
1 |
1 586 634 Kč |
|
|
Trafo CZ, a.s. |
1 |
1 586 634 Kč |
|
|
TESLA BLATNÁ, a.s. |
1 |
1 586 634 Kč |
|
|
VÚB a.s. |
1 |
1 586 634 Kč |
|
|
SVÚM a.s. |
1 |
1 586 634 Kč |
|
|
MICo servis, spol. s r.o. |
1 |
1 586 634 Kč |
|
|
Ústav polymérov SAV, v.v.i. |
1 |
1 586 634 Kč |
|
|
ELEKTROINŠTITUT MILAN VIDMAR Inštitut za elektrogospodarstvo in elektroindust |
1 |
1 586 634 Kč |
|
|
PRAKAB Pražská Kabelovna s.r.o. |
1 |
1 586 634 Kč |
|
|
ZVVZ MACHINERY, a.s. |
1 |
1 586 634 Kč |
|
|
Narran s.r.o. |
1 |
1 586 634 Kč |
|
|
Církevní základní škola a střední škola Plzeň |
1 |
1 586 634 Kč |
|
|
TechSoft Engineering, spol. s r.o. |
1 |
1 586 634 Kč |
|
|
ULLMANNA s.r.o. |
1 |
1 586 634 Kč |
|
|
PRAGOLET, s.r.o. |
1 |
1 586 634 Kč |
|
|
Zuri.com SE |
1 |
1 586 634 Kč |
|
|
SMAR s.r.o. |
1 |
1 586 634 Kč |
|
|
VÚTS, a.s. |
1 |
1 586 634 Kč |
|
|
ROSmart, s.r.o. |
1 |
1 586 634 Kč |
|
|
AgentFly Technologies s.r.o. |
1 |
1 586 634 Kč |
|
|
ATEGA s.r.o. |
1 |
1 586 634 Kč |
|
|
LABORTECH, s.r.o. |
1 |
1 586 634 Kč |
|
|
ŠKODA ELECTRIC a.s. |
1 |
1 586 634 Kč |
|
|
SAFIBRA, s.r.o. |
1 |
1 586 634 Kč |
|
|
desseq.eu s.r.o. |
1 |
1 586 634 Kč |
|
|
ŠMT a.s. |
1 |
1 586 634 Kč |
|
|
Vladimír Vácha |
1 |
1 586 634 Kč |
|
|
MOTOR JIKOV Fostron a.s. |
1 |
1 586 634 Kč |
|
|
MOTOR JIKOV Strojírenská a.s. |
1 |
1 586 634 Kč |
|
|
Electric Components a.s. |
1 |
1 586 634 Kč |
|
|
ILC FACTORY a.s. |
1 |
1 586 634 Kč |
|
|
Axians Czech Republic s.r.o. |
1 |
1 586 634 Kč |
|
|
GoodPRO, s.r.o. |
1 |
1 586 634 Kč |
|
|
SmartMotion s.r.o. |
1 |
1 586 634 Kč |
|
|
Klippel GmbH |
1 |
964 184 Kč |
|
|
TES VSETIN a.s. |
1 |
726 000 Kč |
|
|
Smart Medical Solutions, a.s. |
1 |
363 000 Kč |
|
|
Junikorn z.s. |
1 |
264 888 Kč |
|
|
VALEO AUTOKLIMATIZACE k.s. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
Velvyslanectví Spolkové republiky Německo |
1 |
141 631 Kč |
|
|
Mezinárodní bezpečnostní institut, z. ú. |
1 |
120 383 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Západočeská univerzita v Plzni v 2025 ve výši 1 586 634 Kč
|
Obor Jiné služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 4, tj. 6,25 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
3Dees Industries s.r.o. |
2 |
12 049 503 Kč |
|
|
HELAGO-CZ, s.r.o. |
1 |
6 975 650 Kč |
|
|
ekoTIP ID s.r.o. |
1 |
4 053 500 Kč |
|
|
DELIKOMAT s.r.o. |
2 |
3 173 267 Kč |
|
|
SITEL, spol. s r.o. |
1 |
1 586 634 Kč |
|
|
CROWNING s.r.o. |
1 |
1 548 921 Kč |
|
|
L I N E T spol. s r.o. |
1 |
1 062 862 Kč |
|
|
BioTech a.s. |
1 |
998 250 Kč |
|
|
VÝTAHY SCHMITT+SOHN s.r.o. |
2 |
887 481 Kč |
|
|
MAXIMATOR Hochdrucktechnik GmbH |
1 |
843 383 Kč |
|
|
GEOTRONICS Praha, s.r.o. |
1 |
771 980 Kč |
|
|
AIRTECH GROUP s.r.o. |
1 |
541 372 Kč |
|
|
DMKtech s.r.o. |
3 |
520 300 Kč |
|
|
MP-SOFT, a.s. |
1 |
457 489 Kč |
|
|
Darovanský Dvůr Resort s.r.o. |
1 |
353 935 Kč |
|
|
Plzeňská stavební - ABZ s.r.o. |
1 |
346 856 Kč |
|
|
VAKUUM PRAHA, spol. s r.o. v likvidaci |
1 |
296 692 Kč |
|
|
ABSOLOOK s.r.o. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
Podlahářství Klíma, s.r.o. |
1 |
234 152 Kč |
|
|
Výtahy Line, s.r.o. |
1 |
219 736 Kč |
|
|
Green Air Tech s.r.o. |
1 |
191 691 Kč |
|
|
Plzeňský Prazdroj, a. s. |
1 |
180 000 Kč |
|
|
MgA. Martin Bušek |
1 |
171 820 Kč |
|
|
Františkovy Lázně AQUAFORUM a.s. |
1 |
163 000 Kč |
|
|
OREA HOTELS s.r.o. |
1 |
162 261 Kč |
|
|
Zonepi s.r.o. |
1 |
149 699 Kč |
|
|
Ing. Petr Štembera |
2 |
142 466 Kč |
|
|
DESINSEKTA s.r.o. |
1 |
137 456 Kč |
|
|
Fun Trips & Sport Events Xavier Hilari Serra |
1 |
128 209 Kč |
|
|
Alza.cz a.s. |
1 |
119 000 Kč |
|
|
Parkhotel Plzeň s.r.o. |
1 |
112 759 Kč |
|
|
MIT, spol. s r. o. |
1 |
106 843 Kč |
|
|
Miloš Pokorný |
1 |
104 496 Kč |
|
|
Jan Šmrha |
1 |
100 000 Kč |
|
|
CZECHOTEL s.r.o. |
1 |
96 880 Kč |
|
|
Hotel Krakonoš s.r.o. |
1 |
93 097 Kč |
|
|
David Niemkiewicz |
1 |
87 800 Kč |
|
|
EXIMPO PLZEŇ, spol. s r.o. |
1 |
82 125 Kč |
|
|
OŘOVSKÝ s.r.o. |
1 |
78 285 Kč |
|
|
Klášter Broumov servisní s.r.o. |
1 |
77 400 Kč |
|
|
Hotel Continental, s.r.o. |
1 |
62 520 Kč |
|
|
OK-TOURS a.s. |
1 |
50 440 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Západočeská univerzita v Plzni v 2025 ve výši 1 586 634 Kč
|
Obor Dary a dotace
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 6, tj. 4,27 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
ZIHOS s.r.o. |
1 |
45 019 011 Kč |
|
|
Amitia s.r.o. |
3 |
44 849 374 Kč |
|
|
ECONET OPENFUNDING s.r.o. |
1 |
36 300 000 Kč |
|
|
SVÚM a.s. |
1 |
36 091 467 Kč |
|
|
Techniservis s.r.o. |
1 |
33 384 614 Kč |
|
|
TES VSETIN a.s. |
1 |
29 784 632 Kč |
|
|
SmartMotion s.r.o. |
1 |
24 627 784 Kč |
|
|
ANAJ Czech, a.s. |
1 |
24 504 000 Kč |
|
|
SILENT - CZECH spol. s r. o. |
1 |
19 910 671 Kč |
|
|
Česká technologická platforma STROJÍRENSTVÍ, z.s. |
1 |
19 087 250 Kč |
|
|
ORGREZ, a.s. |
1 |
17 233 937 Kč |
|
|
00166804 |
1 |
17 204 386 Kč |
|
|
3R Systems s.r.o. |
1 |
16 940 000 Kč |
|
|
DATEX Control Systems, spol. s r.o. |
1 |
16 762 155 Kč |
|
|
GoodPRO, s.r.o. |
1 |
15 105 595 Kč |
|
|
MAMA AI Coolma, s.r.o. |
1 |
12 209 230 Kč |
|
|
Technische Universitat Dresden |
1 |
12 209 230 Kč |
|
|
Verband der Nord-Ostdeutschen Textil- und Bekleidungsindustrie e.V. |
1 |
12 209 230 Kč |
|
|
Apollo Data s.r.o. |
1 |
11 947 436 Kč |
|
|
Marbes s.r.o. |
1 |
9 571 280 Kč |
|
|
NACE Global s.r.o. |
1 |
9 213 444 Kč |
|
|
ŠKODA DIGITAL s.r.o. |
1 |
7 387 568 Kč |
|
|
VALEO VÝMĚNÍKY TEPLA s.r.o. |
1 |
6 016 533 Kč |
|
|
Pinflow energy storage, s.r.o. |
1 |
3 702 763 Kč |
|
|
SC ICCO EMT SRL |
1 |
2 853 472 Kč |
|
|
Regatron AG |
1 |
2 093 228 Kč |
|
|
General Laser Tochev & Tochev OG |
1 |
1 962 429 Kč |
|
|
Festo, s.r.o. |
1 |
1 912 103 Kč |
|
|
DEVINN s.r.o. |
1 |
1 586 634 Kč |
|
|
BHSK, a.s. |
1 |
1 586 634 Kč |
|
|
Plzeňský Prazdroj, a. s. |
1 |
1 586 634 Kč |
|
|
PROCES-Centrum pro rozvoj obcí a regionů, s.r.o. |
1 |
1 586 634 Kč |
|
|
Calliditas s.r.o. |
1 |
1 586 634 Kč |
|
|
Leuze Engineering Czech s.r.o. |
1 |
1 482 250 Kč |
|
|
SUMA spol. s r.o. |
1 |
1 368 955 Kč |
|
|
Česko-německý fond budoucnosti, nadační fond |
1 |
749 335 Kč |
|
|
HELAGO-CZ, s.r.o. |
1 |
741 730 Kč |
|
|
ASSA ABLOY ES Production s.r.o. |
2 |
605 000 Kč |
|
|
Konplan s.r.o. |
2 |
605 000 Kč |
|
|
Kistler Eastern Europe s.r.o. |
2 |
590 631 Kč |
|
|
SYMBIO Access devices s.r.o. |
4 |
575 270 Kč |
|
|
Gov Lab s.r.o. |
2 |
459 800 Kč |
|
|
Měřící technika Morava s.r.o. |
1 |
390 225 Kč |
|
|
Richardson RFPD |
2 |
387 615 Kč |
|
|
WITTE Nejdek, spol. s r.o. |
2 |
363 000 Kč |
|
|
E.ON Česká republika, s. r. o. |
1 |
363 000 Kč |
|
|
Škoda Auto a.s. |
2 |
344 850 Kč |
|
|
ARTEMIS, společnost s ručením omezeným |
1 |
320 212 Kč |
|
|
Ackermann-Gemeinde e.V. |
1 |
306 917 Kč |
|
|
ZF Engineering Plzeň s.r.o. |
1 |
302 500 Kč |
|
|
Velvyslanectví Spojených států amerických |
1 |
268 232 Kč |
|
|
Autocentrum Neužil spol. s r.o. |
2 |
250 150 Kč |
|
|
Unicorn Systems a.s. |
1 |
242 000 Kč |
|
|
2 M spol. s r.o. |
2 |
235 301 Kč |
|
|
HOFMEISTER s.r.o. |
1 |
220 000 Kč |
|
|
PHOENIX CONTACT, s.r.o. |
1 |
194 721 Kč |
|
|
iSandbox Ltd. Powerhub Business Centre |
1 |
189 012 Kč |
|
|
Mensuro s.r.o. |
1 |
186 219 Kč |
|
|
DAJBYCH plus s.r.o. |
1 |
181 500 Kč |
|
|
Lach-Ner,s.r.o. |
1 |
177 834 Kč |
|
|
BVT Technologies,a.s. |
1 |
158 773 Kč |
|
|
CTP Invest, spol. s r.o. |
1 |
157 300 Kč |
|
|
STRABAG a.s. |
1 |
157 300 Kč |
|
|
Zonepi s.r.o. |
1 |
151 946 Kč |
|
|
KTD technologies s.r.o. |
1 |
150 766 Kč |
|
|
TEDOX s.r.o. |
1 |
142 780 Kč |
|
|
OK-TOURS a.s. |
1 |
140 000 Kč |
|
|
DronPro s.r.o. |
1 |
137 666 Kč |
|
|
Nadace ČEZ |
2 |
133 625 Kč |
|
|
COMFORT SDRUŽENÍ a. s. |
1 |
132 253 Kč |
|
|
3D Manufaktura s.r.o. |
1 |
131 863 Kč |
|
|
Emplifi Czech Republic a.s. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
POHL cz, a.s. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
GEOSAN GROUP a.s. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
GK Software Czech Republic s.r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
P.V.A. systems s.r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Mitsubishi Electric Iconics Digital Solutions Czech s.r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Chirlovosice s.r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Diveland, s.r.o. |
1 |
121 000 Kč |
|
|
Langrova, s.r.o. |
1 |
120 997 Kč |
|
|
Vakuum servis s.r.o. |
1 |
116 208 Kč |
|
|
ICDD 12 Campus Boulevard |
1 |
116 089 Kč |
|
|
W-Technika group s.r.o. |
1 |
111 490 Kč |
|
|
ELCERAM a.s. |
1 |
111 078 Kč |
|
|
MaTeck Material-Technologie&Kristalle GmbH |
2 |
108 184 Kč |
|
|
3gon Positioning s.r.o. |
1 |
99 825 Kč |
|
|
lumiartsoft s.r.o. |
1 |
99 795 Kč |
|
|
WALTER Graphtek CZ s.r.o. |
1 |
95 324 Kč |
|
|
HOPA PLZEŇ s.r.o. |
1 |
94 196 Kč |
|
|
MgA. Jana Kloučková Kudrnová |
1 |
93 600 Kč |
|
|
Česká spořitelna, a.s. |
1 |
90 750 Kč |
|
|
AIMTEC a. s. |
1 |
90 750 Kč |
|
|
CCA Group a.s. |
1 |
90 750 Kč |
|
|
TestResources Inc. |
1 |
89 338 Kč |
|
|
Thorlabs GmbH |
1 |
85 697 Kč |
|
|
Ján Benedikovič - Penzión BLESK |
1 |
83 614 Kč |
|
|
MolecularSpray Ltd. Offices 129 Hawton crescent |
1 |
81 160 Kč |
|
|
2 Q spol. s r.o. |
1 |
75 990 Kč |
|
|
Parker Hannifin Sales CEE s.r.o. |
1 |
72 600 Kč |
|
|
PRIMIS spol. s r. o. |
1 |
67 618 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
Západočeská univerzita v Plzni v 2025 ve výši 1 586 634 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 4,85
|
|
Počet bodů 4,85 znamená pro Západočeská univerzita v Plzni celkově
579. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,0799 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0000 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0316 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0029 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0233 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,1437 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0012 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,0769 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,1259 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
0,485
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
4,85
|
|
Výsledný K-Index
|
4,854 |
|