Parametr
|
Hodnota parametru
|
Komentář
|
|
Podíl smluv bez ceny
ukázat detail
|
|
Skrývá ceny u varujícího počtu 1018 smluv z 1321 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,77.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv bez ceny přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,7706 odpovídá 77,06 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv uzavřených se soukromými společnostmi za kalendářní rok, které mají skrytou cenu. Cenu je možné skrýt pouze z důvodu bankovního a obchodního tajemstvía tato výjimka je velmi často zneužívána pro utajení hodnoty smlouvy. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá skrytou cenu, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se skrytou cenou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv bez ceny?
|
|
Podíl smluv s nedostatkem
ukázat detail
|
|
Zásadní nedostatky u 107 smluv z 1321 smluv.
|
Číselná hodnota parametru je 0,08.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s nedostatkem přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0810 odpovídá 8,10 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, u kterých jsme při analýze našli zásadní nedostatky. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá zásadní nedostatky, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv se zásadními nedostatky.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s nedostatkem?
|
|
Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany
ukázat detail
|
|
Uzavřeli 142 smluv s firmami, jejichž majitelé či ony samy sponzorovali politické strany.
|
Číselná hodnota parametru je 0,11.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,1075 odpovídá 10,75 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny s firmou, která má vazbu na politiku, neboli sponzorovala politickou stranu, nebo je přímo či nepřímo vlastněna sponzorem politické strany anebo ji přímo či nepřímo vlastní politik. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva s takovou firmou uzavřená není, hodnota 0.5 znamená, že polovina smluv je uzavřena s takovými firmami.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany?
|
|
Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek
ukázat detail
|
|
Velmi málo smluv má hodnotu blízkou limitům pro veřejné zakázky.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0008 odpovídá 0,08 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, jejichž hodnota je pouze o malou částku nižší než je zákonný limit, nad kterým by se zakázka musela soutěžit podle zákona o zadávání veřejných zakázek. Typicky se jedná o limit 6 miliónů korun pro stavební zakázky a 2 miliony pro ostatní.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva není u limitu, hodnota 1.0 znamená všechny smlouvy u limitu.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek?
|
|
Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami
ukázat detail
|
|
Nemá smlouvy s nově založenými firmami.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0000 odpovídá 0,00 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které jsou uzavřeny z nově založenou firmou. Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva takto uzavřená není, hodnota 0.5 znamená polovinu smluv uzavřenou s novými firmami.
|
|
Podíl smluv s výrazným začerněním
ukázat detail
|
|
Zveřejnili 2 významně začerněné smlouvy.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Parametr podíl smluv s výrazným začerněním přesně odpovídá procentuálnímu zastoupení v rámci všech smluv organizace za rok 2025.
Tzn. že hodnota parametru 0,0015 odpovídá 0,15 % podílu těchto smluv v rámci všech smluv.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Co tento parametr znamená?
Procentní podíl smluv, které obsahují alespoň jednu stranu smlouvy začerněnou z více než 20%. Začerňování smluv je v pořádku pro odstranění osobních údajů. To tvoří obvykle malé procento začernění. V rámci skrytí podstatných náležitostí smlouvy (často s výmluvou na obchodní tajemství) dochází k začernění velkých částí smluv a to je již rizikové. Pokud počet takto hodně začerněných částí smluv tvoří významnou část všech smluv organizace, je to fakt, který se negativně projeví na hodnotě K-Indexu.Hodnota 0 znamená, že žádná smlouva nemá významně začerněné stránky, hodnota 0.2 znamená, že 20% smluv takto začerněné jsou.
Jaké jsou obvyklé hodnoty parametru Podíl smluv s výrazným začerněním?
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů
ukázat detail
|
|
Zakázky se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Koncentraci dodavatelů počítáme pouze pro soukromé dodavatele, tzn. pouze pro smlouvy mezi organizací a soukromými dodavateli. Pro výpočet používáme upravený Herfindahl Hirschman Index a způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice. Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Ayvens s.r.o. |
98 |
7 114 800 Kč |
|
|
O2 Czech Republic a.s. |
50 |
3 630 000 Kč |
|
|
S E T O S spol. s r.o. |
34 |
2 468 400 Kč |
|
|
Kontron Transportation s.r.o. |
32 |
2 323 200 Kč |
|
|
Raycom s.r.o. |
31 |
2 250 600 Kč |
|
|
AŽD Praha s.r.o. |
22 |
1 597 200 Kč |
|
|
RADOM, s.r.o. |
21 |
1 524 600 Kč |
|
|
OFA s.r.o. |
20 |
1 452 000 Kč |
|
|
Ethixx Technology s.r.o. |
16 |
1 161 600 Kč |
|
|
ALEF NULA,a.s. |
16 |
1 161 600 Kč |
|
|
ES-ES058144 |
16 |
1 161 600 Kč |
|
|
ReDat Recording, a.s. |
14 |
1 016 400 Kč |
|
|
Thein Systems a.s. |
12 |
871 200 Kč |
|
|
LANCOMAT s.r.o. |
11 |
798 600 Kč |
|
|
Antonín Čermák |
11 |
798 600 Kč |
|
|
TD SYNNEX Czech s.r.o. |
10 |
726 000 Kč |
|
|
PROFiber Networking CZ s.r.o. |
10 |
726 000 Kč |
|
|
SWS a.s. |
9 |
653 400 Kč |
|
|
T - CZ, a.s. |
9 |
653 400 Kč |
|
|
BATPRO napájecí systémy s.r.o. |
9 |
653 400 Kč |
|
|
K & V ELEKTRO a.s. |
8 |
580 800 Kč |
|
|
Instelnet s.r.o. |
8 |
580 800 Kč |
|
|
SITEL, spol. s r.o. |
8 |
580 800 Kč |
|
|
IBG Česko s.r.o. |
8 |
580 800 Kč |
|
|
WESTCON GROUP EUROPEAN OPERATIONS LIMITED, organizační složka |
8 |
580 800 Kč |
|
|
DCom, spol. s r.o. |
7 |
508 200 Kč |
|
|
AVIS TRADE s.r.o. |
7 |
508 200 Kč |
|
|
CSF, s.r.o. |
7 |
508 200 Kč |
|
|
CLAY & PARTNERS Consulting s.r.o. |
7 |
508 200 Kč |
|
|
DELL Computer, spol. s r. o. |
7 |
508 200 Kč |
|
|
Clarystone s.r.o. |
7 |
508 200 Kč |
|
|
CH-CH060538 |
6 |
435 600 Kč |
|
|
mikroVOX s.r.o. |
6 |
435 600 Kč |
|
|
M-tech, s.r.o. |
6 |
435 600 Kč |
|
|
ŠKODA PARS k.s. |
6 |
435 600 Kč |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
6 |
435 600 Kč |
|
|
Equistav, a.s. |
6 |
435 600 Kč |
|
|
TKR Jašek, s.r.o. |
6 |
435 600 Kč |
|
|
ESET software spol. s r.o. |
5 |
363 000 Kč |
|
|
GESTO COMPUTERS, spol. s r.o. |
5 |
363 000 Kč |
|
|
MICRONIX,spol. s r.o. |
5 |
363 000 Kč |
|
|
ALEF Distribution CZ, s.r.o. |
5 |
363 000 Kč |
|
|
Alphaserver s.r.o. |
5 |
363 000 Kč |
|
|
RON Software, spol. s r.o. |
5 |
363 000 Kč |
|
|
Tramex Rail s.r.o. |
5 |
363 000 Kč |
|
|
Mironet.cz a.s. |
5 |
363 000 Kč |
|
|
CEPENA, a.s. |
5 |
363 000 Kč |
|
|
CETIN a.s. |
5 |
363 000 Kč |
|
|
Trustlab s.r.o. |
5 |
363 000 Kč |
|
|
ŠUBRT cz s.r.o. |
5 |
363 000 Kč |
|
|
TOP Partners, s.r.o. |
5 |
363 000 Kč |
|
|
Unicorn Systems HSI s.r.o. |
4 |
290 400 Kč |
|
|
IL-IL007983 |
4 |
290 400 Kč |
|
|
STAVTEK s. r. o. |
4 |
290 400 Kč |
|
|
REVELET s.r.o. |
4 |
290 400 Kč |
|
|
BCV solutions s. r. o. |
4 |
290 400 Kč |
|
|
Alternetivo s.r.o. |
4 |
290 400 Kč |
|
|
Fibre Optics Service Plus s.r.o. |
4 |
290 400 Kč |
|
|
BLUECOM s.r.o. |
4 |
290 400 Kč |
|
|
PEI / Genesis s.r.o. |
4 |
290 400 Kč |
|
|
MagicServis, s.r.o. |
4 |
290 400 Kč |
|
|
Radeton s.r.o. |
4 |
290 400 Kč |
|
|
Pumpedu s.r.o. |
4 |
290 400 Kč |
|
|
Intercel Czech Republic, odštěpný závod |
3 |
217 800 Kč |
|
|
IXPROJEKTA s.r.o. |
3 |
217 800 Kč |
|
|
SK-SK35687525 |
3 |
217 800 Kč |
|
|
Máša agency s.r.o. |
3 |
217 800 Kč |
|
|
SafeDX s.r.o. |
3 |
217 800 Kč |
|
|
SYNAX SOLUTIONS s.r.o. |
3 |
217 800 Kč |
|
|
David Vítovec |
3 |
217 800 Kč |
|
|
ELEKTROČAS s.r.o. |
3 |
217 800 Kč |
|
|
MultiSport Benefit, s.r.o. |
3 |
217 800 Kč |
|
|
LPE s.r.o. |
3 |
217 800 Kč |
|
|
Allianz pojišťovna, a.s. |
3 |
217 800 Kč |
|
|
Simac Technik ČR, a.s. |
3 |
217 800 Kč |
|
|
REKOL - komplexní stavební rekonstrukce s.r.o. |
3 |
217 800 Kč |
|
|
exe, a.s., odštěpný závod |
3 |
217 800 Kč |
|
|
VINO MARKUZZI, s.r.o. |
3 |
217 800 Kč |
|
|
OPTOMONT, a.s. |
3 |
217 800 Kč |
|
|
Siemens Mobility, s.r.o. |
3 |
217 800 Kč |
|
|
Ayudate a.s. |
3 |
217 800 Kč |
|
|
Gastrofamily - zařízení školního stravování s.r.o. |
3 |
217 800 Kč |
|
|
TETA s.r.o. |
3 |
217 800 Kč |
|
|
4AV.CZ CR s.r.o. |
3 |
217 800 Kč |
|
|
Gamacom s.r.o. |
3 |
217 800 Kč |
|
|
Ing. Miroslav Pražák |
3 |
217 800 Kč |
|
|
BE-016020 |
2 |
145 200 Kč |
|
|
CPI Hotels, a.s. |
2 |
145 200 Kč |
|
|
HARTING s.r.o. |
2 |
145 200 Kč |
|
|
PrintPoint s.r.o. |
2 |
145 200 Kč |
|
|
GALATEA Group, a.s. |
2 |
145 200 Kč |
|
|
Data Force, s.r.o. |
2 |
145 200 Kč |
|
|
ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB |
2 |
145 200 Kč |
|
|
Projectman.cz, s.r.o. |
2 |
145 200 Kč |
|
|
Alma Career Czechia s.r.o. |
2 |
145 200 Kč |
|
|
Ing. Vilém Jordán |
2 |
145 200 Kč |
|
|
SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. |
2 |
145 200 Kč |
|
|
Oracle Czech s.r.o. |
2 |
145 200 Kč |
|
|
B 1, a.s. |
2 |
145 200 Kč |
|
|
KABEL TRADE PRAHA s.r.o. |
2 |
145 200 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
ČD - Telematika a.s. v 2025 ve výši 72 600 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou
ukázat detail
|
|
Zakázky se skrytou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0,02.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají utajenou cenu. Jinak řečeno - jestli k utajování ceny nedochází pouze u některý vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že utajování ceny se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
Vyhledat odpovídající smlouvy
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
|
Dodavatel |
Počet smluv |
|
|
Ayvens s.r.o. |
98 |
|
|
O2 Czech Republic a.s. |
50 |
|
|
S E T O S spol. s r.o. |
34 |
|
|
Kontron Transportation s.r.o. |
32 |
|
|
Raycom s.r.o. |
31 |
|
|
AŽD Praha s.r.o. |
22 |
|
|
RADOM, s.r.o. |
21 |
|
|
OFA s.r.o. |
20 |
|
|
Ethixx Technology s.r.o. |
16 |
|
|
ALEF NULA,a.s. |
16 |
|
|
ES-ES058144 |
16 |
|
|
ReDat Recording, a.s. |
14 |
|
|
Thein Systems a.s. |
12 |
|
|
LANCOMAT s.r.o. |
11 |
|
|
Antonín Čermák |
11 |
|
|
TD SYNNEX Czech s.r.o. |
10 |
|
|
PROFiber Networking CZ s.r.o. |
10 |
|
|
SWS a.s. |
9 |
|
|
T - CZ, a.s. |
9 |
|
|
BATPRO napájecí systémy s.r.o. |
9 |
|
|
K & V ELEKTRO a.s. |
8 |
|
|
Instelnet s.r.o. |
8 |
|
|
SITEL, spol. s r.o. |
8 |
|
|
IBG Česko s.r.o. |
8 |
|
|
WESTCON GROUP EUROPEAN OPERATIONS LIMITED, organizační složka |
8 |
|
|
DCom, spol. s r.o. |
7 |
|
|
AVIS TRADE s.r.o. |
7 |
|
|
CSF, s.r.o. |
7 |
|
|
CLAY & PARTNERS Consulting s.r.o. |
7 |
|
|
DELL Computer, spol. s r. o. |
7 |
|
|
Clarystone s.r.o. |
7 |
|
|
CH-CH060538 |
6 |
|
|
mikroVOX s.r.o. |
6 |
|
|
M-tech, s.r.o. |
6 |
|
|
ŠKODA PARS k.s. |
6 |
|
|
T-Mobile Czech Republic a.s. |
6 |
|
|
Equistav, a.s. |
6 |
|
|
TKR Jašek, s.r.o. |
6 |
|
|
ESET software spol. s r.o. |
5 |
|
|
GESTO COMPUTERS, spol. s r.o. |
5 |
|
|
MICRONIX,spol. s r.o. |
5 |
|
|
ALEF Distribution CZ, s.r.o. |
5 |
|
|
Alphaserver s.r.o. |
5 |
|
|
RON Software, spol. s r.o. |
5 |
|
|
Tramex Rail s.r.o. |
5 |
|
|
Mironet.cz a.s. |
5 |
|
|
CEPENA, a.s. |
5 |
|
|
CETIN a.s. |
5 |
|
|
Trustlab s.r.o. |
5 |
|
|
ŠUBRT cz s.r.o. |
5 |
|
|
TOP Partners, s.r.o. |
5 |
|
|
Unicorn Systems HSI s.r.o. |
4 |
|
|
IL-IL007983 |
4 |
|
|
STAVTEK s. r. o. |
4 |
|
|
REVELET s.r.o. |
4 |
|
|
BCV solutions s. r. o. |
4 |
|
|
Alternetivo s.r.o. |
4 |
|
|
Fibre Optics Service Plus s.r.o. |
4 |
|
|
BLUECOM s.r.o. |
4 |
|
|
PEI / Genesis s.r.o. |
4 |
|
|
MagicServis, s.r.o. |
4 |
|
|
Radeton s.r.o. |
4 |
|
|
Pumpedu s.r.o. |
4 |
|
|
Intercel Czech Republic, odštěpný závod |
3 |
|
|
IXPROJEKTA s.r.o. |
3 |
|
|
SK-SK35687525 |
3 |
|
|
Máša agency s.r.o. |
3 |
|
|
SafeDX s.r.o. |
3 |
|
|
SYNAX SOLUTIONS s.r.o. |
3 |
|
|
David Vítovec |
3 |
|
|
ELEKTROČAS s.r.o. |
3 |
|
|
MultiSport Benefit, s.r.o. |
3 |
|
|
LPE s.r.o. |
3 |
|
|
Allianz pojišťovna, a.s. |
3 |
|
|
Simac Technik ČR, a.s. |
3 |
|
|
REKOL - komplexní stavební rekonstrukce s.r.o. |
3 |
|
|
exe, a.s., odštěpný závod |
3 |
|
|
VINO MARKUZZI, s.r.o. |
3 |
|
|
OPTOMONT, a.s. |
3 |
|
|
Siemens Mobility, s.r.o. |
3 |
|
|
Ayudate a.s. |
3 |
|
|
Gastrofamily - zařízení školního stravování s.r.o. |
3 |
|
|
TETA s.r.o. |
3 |
|
|
4AV.CZ CR s.r.o. |
3 |
|
|
Gamacom s.r.o. |
3 |
|
|
Ing. Miroslav Pražák |
3 |
|
|
BE-016020 |
2 |
|
|
CPI Hotels, a.s. |
2 |
|
|
HARTING s.r.o. |
2 |
|
|
PrintPoint s.r.o. |
2 |
|
|
GALATEA Group, a.s. |
2 |
|
|
Data Force, s.r.o. |
2 |
|
|
ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB |
2 |
|
|
Projectman.cz, s.r.o. |
2 |
|
|
Alma Career Czechia s.r.o. |
2 |
|
|
Ing. Vilém Jordán |
2 |
|
|
SG Equipment Finance Czech Republic s.r.o. |
2 |
|
|
Oracle Czech s.r.o. |
2 |
|
|
B 1, a.s. |
2 |
|
|
KABEL TRADE PRAHA s.r.o. |
2 |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
ČD - Telematika a.s. v 2025 ve výši 72 600 Kč
|
|
|
Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ
ukázat detail
|
|
Zakázky s podezřelou cenou se nekoncentrují u žádných dodavatelů.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.V tomto parametru zkoumáme koncentraci dodavatelů u smluv, které mají cenu u limitu veřejných zakázek. Jinak řečeno - jestli se obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek netýka pouze některých vybraných dodavatelů. Hodnota 0 znamená ideální stav.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená, že ceny smluv u limitu VZ se týká jen vybraného okruhu dodavatelů.
|
|
Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti
ukázat detail
|
|
Dominance zakázek u dodavatelů je výrazná v 2 oborech.
|
Číselná hodnota parametru je 0,57.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Co tento parametr znamená?
Koncentrace dodavatelů ukazuje míru nerovnoměrného rozdělení peněz mezi dodavatele. Neboli - zda malé množství dodavatelů dostává většinu peněz.Celkovou koncentraci dodavatelů počítáme v jiném parametru. Zde analyzujeme, zda nedochází ke koncentraci dodavatelů pouze v některých oblastech. Např. pouze v oblasti IT, právní služeb apod. Způsob výpočtu podrobně popisujeme v metodice K-Indexu.Hodnota 0 znamená ideální stav, ideální konkurenci mezi dodavateli, neboli že všichni dodavatelé mají pouze 1 smlouvu ve stejné výši.Hodnota od 0.25 do 1.0 znamená vysokou koncentraci dodavatelů až monopolní postavení jednoho z nich v nejdůležitějších oborech.
Jaké jsou obvyklé hodnoty tohoto parametru?
Obor Stavebnictví
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 29, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
AŽD Praha s.r.o. |
22 |
1 597 200 Kč |
|
|
Prague CBD2, s.r.o. |
2 |
145 200 Kč |
|
|
Instelnet s.r.o. |
1 |
72 600 Kč |
|
|
VESTER INVEST VÝCHOD s.r.o. |
1 |
72 600 Kč |
|
|
CEPENA, a.s. |
1 |
72 600 Kč |
|
|
INTERIORS manufacture&design a.s. |
1 |
72 600 Kč |
|
|
PSN s.r.o. |
1 |
72 600 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
ČD - Telematika a.s. v 2025 ve výši 72 600 Kč
|
Obor Právní a realitní služby
Počet smluv organizace se skrytou cenou v tomto oboru: 92, tj. 100,00 %.
Míra koncentrace dodavatelů v tomto oboru:
Vyhledat odpovídající smlouvy
|
Dodavatel |
Počet smluv |
Kalkulovaná částka* v Kč |
|
|
Ayvens s.r.o. |
88 |
6 388 800 Kč |
|
|
Solkind s.r.o., advokátní kancelář |
2 |
145 200 Kč |
|
|
Vodafone Czech Republic a.s. |
1 |
72 600 Kč |
|
|
Nová Waltrovka Office s.r.o. |
1 |
72 600 Kč |
|
*) Kalkulováná částka je suma smluv s hodnotou a smluv bez uvedené ceny, kde jsme použili průměrnou hodnotu smluv
ČD - Telematika a.s. v 2025 ve výši 72 600 Kč
|
|
|
Bonus za transparentnost
ukázat detail
|
|
Nesplňuje podmínku pro udělení bonusu za transparentnost.
|
Číselná hodnota parametru je 0.
Hodnotu tohoto parametru hodnotíme
.
Bonus (proto má zápornou hodnotu) pro organizace, které jsou transparetní nad rámec zákona. Pokud vkládají do registru smluv smlouvy pod hodnotu 50.000 Kč (což nemusí), mohou dostat bonus. Pokud je podíl smluv pod 50.000 Kč o 25% vyšší než je obvyklé (průměr celého registru smluv), pak mají bonus 0.25 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 50%, pak je bonus 0.5 bodů. Pokud je podíl vyšší o více než 75%, pak je bonus 0.75 bodů.
|
|
Součet bodů = K–Index
ukázat detail
|
 |
Počet bodů 15,70
|
|
Počet bodů 15,70 znamená pro ČD - Telematika a.s. celkově
1292. místo z 1298.
Výpočet celkového počtu bodů je jednoduchý. Sečtou se body u jednotlivých parametrů a
výsledek se poté (pro lepší čitelnost) vynásobí deseti.
| Parametr |
Počet bodů |
| Podíl smluv bez ceny |
+ 0,7706 |
| Podíl smluv s nedostatkem |
+ 0,0810 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů |
+ 0,0191 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv se skrytou cenou |
+ 0,0193 |
| Podíl smluv s cenou u limitu veřejných zakázek |
+ 0,0008 |
| Koncentrace dodavatelů u smluv blízké u limitu VZ |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv uzavřených s nově založenými firmami |
+ 0,0000 |
| Podíl smluv s výrazným začerněním |
+ 0,0015 |
| Podíl smluv uzavřených s firmami, jejichž statutární zástupci či firmy samy sponzorovali politické strany |
+ 0,1075 |
| Koncentrace zakázek do rukou malého počtu dodavatelů u hlavních oborů činnosti |
+ 0,5700 |
Mezisoučet
(pro lepší čitelnost)
|
1,570
|
|
x 10 (pro lepší čitelnost)
|
15,70
|
|
Výsledný K-Index
|
15,699 |
|