Aleš Matyášek (*1962)


Aleš Matyášek
(*1962)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor TOP 09 v 2014, hodnota daru 0 Kč
Sponzor TOP 09 v 2012, hodnota daru 50 000 Kč
Sponzor TOP 09 v 2011, hodnota daru 5 000 Kč

Angažovanost
Angažoval se v 2 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Hlídání osoby

Hlídání emailem

Hlídat nové smlouvy v registru smluv spojené s Aleš Matyášek a navázanými firmami
Hlídat nové veřejné zakázky spojené s Aleš Matyášek a navázanými firmami
Hlídat všechny novinky o Aleš Matyášek a navázaných firmách ve všech databázích

Hledání informací s vazbou na Aleš Matyášek

Pokud napíšete do hledání text osobaId:ales-matyasek, zobrazí se smlouvy, veřejné zakázky, dary a další informace, které mají vazbu na s vazbou na Aleš Matyášek nebo firmy touto osobou přímo či nepřímo vlastněnou či řízenou.

Sdílení

na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Nalezli jsme 1 identifikovaný dar(celkem 50 000 Kč)politickým stranám. Ukázat bankovní transakce s identifikovanými dary
Nalezli jsme 3 bankovní transakce (celkem 85 240 Kč)s politickými stranami s osobou se jménem Aleš Matyášek.Ukázat tyto bankovní transakce
Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Aleš Matyášek s firmou
InterInvest Moravia, s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v InterInvest Moravia, s.r.o. (od 8. 8. 2013)
Pro Prostějov, z.s. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Pro Prostějov, z.s. (od 13. 2. 2014)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.