Cyril Suk (*1967)


Cyril Suk
(*1967)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor ODS v 2010, hodnota daru 1 500 000 Kč

Angažovanost
Angažoval se v jedné státní firmě. Angažoval se také v jedné soukr.firmě, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Hlídání osoby

Hlídání emailem

Hlídat nové smlouvy v registru smluv spojené s Cyril Suk a navázanými firmami
Hlídat nové veřejné zakázky spojené s Cyril Suk a navázanými firmami
Hlídat všechny novinky o Cyril Suk a navázaných firmách ve všech databázích

Hledání informací s vazbou na Cyril Suk

Pokud napíšete do hledání text osobaId:cyril-suk, zobrazí se smlouvy, veřejné zakázky, dary a další informace, které mají vazbu na s vazbou na Cyril Suk nebo firmy touto osobou přímo či nepřímo vlastněnou či řízenou.

Sdílení

na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
ID Osoba Organizace Funkce
Detail Mgr. Daniel Marek, Magistrát Mladá Boleslav, Středočeský kraj místostarosta / zástupce starosty, člen zastupitelstva

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Cyril Suk s firmou
BK Mladá Boleslav a.s. - firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou 14 smluv
celkem 16 mil. Kč
Člen statutárního orgánu v BK Mladá Boleslav a.s. (28. 11. 2011 - 16. 5. 2018)
CI ENGINEERING a.s. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen dozorčí rady v CI ENGINEERING a.s. (31. 7. 2017 - 16. 5. 2018)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.