Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této osoby.
Detailní informace o smlouvách uzavřených firmami, ve kterých se angažuje či angažoval Dobromil Bartoš.
Angažoval se v 3 státních firmách. Angažoval se také v 11 soukr.firmách. Tyto subjekty mají se státem od 2016 celkem 7 smluv v celkové výši 213 985 Kč.
Firmy a organizace, které tato osoba přímo či prostřednictvím jiných společností vlastnila či spoluvlastnila nebo byla v orgánech společnosti, a to aktuálně podle obch.rejstříku či posledních 5 letech.
Dobromil Bartoš se angažuje nebo se v posledních 5 letech angažoval v 11 soukromých firmách
Dobromil Bartoš se angažuje, nebo se v posledních 5 letech angažoval v 3 organizacích:
Typicky společnosti spravované v rámci insolvence, exekuce a dalších obdobných řízení. Nejde o majetkové vazby.
Spravuje či řeší jeden subjekt.
4 navázané společnosti na osobu Dobromil Bartoš dostaly 30 dotací v celkové hodnotě 7 950 483 Kč.
Podrobnosti o dotacích firmám, kde se osoba angažuje 30
Na hlídači máme kromě hlavních databází 46 dalších menších databází. Zde vám podrobně vypíšeme, co jsme v nich o Dobromil Bartoš našli.
20 výsledků ve 3 databázích. Nejvíce v
Podrobnosti o osobě a navázaných organizacích v dalších databázích 20