František Bradáč (*1956)


Funkce
senátor Parlamentu České republiky ( zdroj)
Senátor PČR, zastupitel Kraje Vysočina, zastupitel města Velké Meziříčí (KDU-ČSL).. senator 2014-2016
starostaKřesťanská a demokratická unie – Československá strana lidová ( zdroj)
Podpora politických stran
Sponzor KDU-ČSL v 2015, hodnota daru 29 000 Kč
Sponzor KDU-ČSL v 2014, hodnota daru 43 445 Kč
Sponzor KDU-ČSL v 2013, hodnota daru 6 000 Kč

Angažovanost
František Bradáč (*1956),senátor Parlamentu České republiky Senátor PČR, zastupitel Kraje Vysočina, zastupitel města Velké Meziříčí (KDU-ČSL).. senator 2014-2016.
Hlídání osoby

Hlídání emailem

Hlídat nové smlouvy v registru smluv spojené s František Bradáč a navázanými firmami
Hlídat nové veřejné zakázky spojené s František Bradáč a navázanými firmami
Hlídat všechny novinky o František Bradáč a navázaných firmách ve všech databázích

Hledání informací s vazbou na František Bradáč

Pokud napíšete do hledání text osobaId:frantisek-bradac, zobrazí se smlouvy, veřejné zakázky, dary a další informace, které mají vazbu na s vazbou na František Bradáč nebo firmy touto osobou přímo či nepřímo vlastněnou či řízenou.

Sdílení

na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
ID Osoba Organizace Funkce
Detail Ing. František Bradáč Senát Parlamentu ČR senátor
Detail František Bradáč, DiS Městská část Praha 14, Úřad městské části Praha 14 vedoucí úředník územního samosprávného celku
Nalezli jsme 38 identifikovaných darů(celkem 77 000 Kč)politickým stranám. Ukázat bankovní transakce s identifikovanými dary
Nalezli jsme 43 bankovních transakcí (celkem 87 000 Kč)s politickými stranami s osobou se jménem František Bradáč.Ukázat tyto bankovní transakce
Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.