Jakub Hruška (*1964)


Jakub Hruška
(*1964)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor TOP 09 v 2017, hodnota daru 20 000 Kč ( zdroj)
Sponzor TOP 09 v 2014, hodnota daru 10 000 Kč

Angažovanost
Jakub Hruška (*1964)
Hlídání osoby

Hlídání emailem

Hlídat nové smlouvy v registru smluv spojené s Jakub Hruška a navázanými firmami
Hlídat nové veřejné zakázky spojené s Jakub Hruška a navázanými firmami
Hlídat všechny novinky o Jakub Hruška a navázaných firmách ve všech databázích

Hledání informací s vazbou na Jakub Hruška

Pokud napíšete do hledání text osobaId:jakub-hruska-7, zobrazí se smlouvy, veřejné zakázky, dary a další informace, které mají vazbu na s vazbou na Jakub Hruška nebo firmy touto osobou přímo či nepřímo vlastněnou či řízenou.

Sdílení

na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
ID Osoba Organizace Funkce
Detail Bc. Jakub Hruška Statutární město Brno člen zastupitelstva
Nalezli jsme 2 identifikované dary(celkem 40 000 Kč)politickým stranám. Ukázat bankovní transakce s identifikovanými dary
Nalezli jsme 2 bankovní transakce (celkem 40 000 Kč)s politickými stranami s osobou se jménem Jakub Hruška.Ukázat tyto bankovní transakce
Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.