Jan Hasík (*1965)


Jan Hasík
(*1965)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor SPOZ v 2012, hodnota daru 100 000 Kč

Angažovanost
Angažoval se v 6 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 25 smluv v celkové výši 575 mil. Kč.
Hlídání osoby

Hlídání emailem

Hlídat nové smlouvy v registru smluv spojené s Jan Hasík a navázanými firmami
Hlídat nové veřejné zakázky spojené s Jan Hasík a navázanými firmami
Hlídat všechny novinky o Jan Hasík a navázaných firmách ve všech databázích

Hledání informací s vazbou na Jan Hasík

Pokud napíšete do hledání text osobaId:jan-hasik, zobrazí se smlouvy, veřejné zakázky, dary a další informace, které mají vazbu na s vazbou na Jan Hasík nebo firmy touto osobou přímo či nepřímo vlastněnou či řízenou.

Sdílení

na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Jan Hasík s firmou
HSF System a.s. - soukromá firma 23 smluv
celkem 541 mil. Kč
Jediný akcionář v HSF System a.s. (od 16. 7. 2014)
Industrial area NP s.r.o. - soukromá firma 2 smlouvy
celkem 33 mil. Kč
Člen statutárního orgánu v Industrial area NP s.r.o. (14. 6. 2017 - 3. 7. 2017)
ANTRACIT PROPERTY s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v ANTRACIT PROPERTY s.r.o. (od 5. 2. 2015)
Areál Výstavní, s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Areál Výstavní, s.r.o. (od 1. 12. 2014)
Společenství vlastníků jednotek Domu U Kalicha č.p. 1155 - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Společenství vlastníků jednotek Domu U Kalicha č.p. 1155 (od 9. 4. 2013)
Hala Rozvoj s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Hala Rozvoj s.r.o. (od 1. 3. 2016)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.