Smlouvy Dotace Platy Úřady Zakázky Sponzoři & firmy PastVina 
❤ Podpořte nás Přihlásit se Registrace

Jaromír Joukl (*1961)

Bez vazby na politiku

Jaromír Joukl

 (*1961)

Hlídání nových smluv, zakázek, dotací a dalšího

Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této osoby.

Upozornit na novinky o Jaromír Joukl

Smlouvy se státem

Detailní informace o smlouvách uzavřených firmami, ve kterých se angažuje či angažoval Jaromír Joukl.

Angažoval se v 7 soukr.firmách. Tyto subjekty mají se státem od 2016 celkem 2176 smluv v celkové výši 564 mil. Kč.

Podrobnosti o smlouvách firem, kde se osoba angažuje 2 176


Vlastněné společnosti a společnosti, kde se účastní na řízení

Firmy a organizace, které tato osoba přímo či prostřednictvím jiných společností vlastnila či spoluvlastnila nebo byla v orgánech společnosti, a to aktuálně podle obch.rejstříku či posledních 5 letech.

Jaromír Joukl se angažuje nebo se v posledních 5 letech angažoval v 7 soukromých firmách

Ukázat všechny

Podrobnosti o společnostech, kde se osoba angažuje 7


Dotace

2 navázané společnosti na osobu Jaromír Joukl dostaly 2 dotace v celkové hodnotě 98 042 Kč.

Podrobnosti o dotacích firmám, kde se osoba angažuje 2


Veřejné zakázky

Veřejné zakázky firem a organizací, ve kterých se angažuje Jaromír Joukl. Zakázky analyzujeme jak z věstníku veřejných zakázek, tak z profilů zadavatelů.

Firmy navázané na Jaromír Joukl jsme našli

Podrobnosti o veřejných zakázkách 431


Jaromír Joukl v dalších databázích

Na hlídači máme kromě hlavních databází 46 dalších menších databází. Zde vám podrobně vypíšeme, co jsme v nich o Jaromír Joukl našli.

36 výsledků ve 3 databázích. Nejvíce v

Podrobnosti o osobě a navázaných organizacích v dalších databázích 36