Jaroslav Doleček (*1941)

Jaroslav Doleček
(*1941)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor ČSSD v 2014, hodnota daru 500 000 Kč
Angažovanost
Angažoval se v 5 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Sdílení na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:jaroslav-dolecek napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Jaroslav Doleček
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na Jaroslav Doleček a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Jaroslav Doleček s firmou
Právě zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby
Ukázat všechny vazby osoby dle obchodního rejstříku Ukázat všechny vazby včetně historických
ALBIO spol. s r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v ALBIO spol. s r.o. (26. 9. 2005 - 30. 9. 2017)
Spedice Praha s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Spedice Praha s.r.o. (27. 2. 2007 - 4. 3. 2014)
KREDITREAL, spol. s r.o. v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Likvidátor v KREDITREAL, spol. s r.o. v likvidaci (od 2. 4. 2012)
LEX logistics express s.r.o. v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Nepřímá vazba přes:
Jaroslav Doleček (*1941) Společník s vkladem v AWT SPEDI-TRANS s.r.o. (19. 3. 2003 - 3. 12. 2003) → společník s vkladem v LEX logistics express s.r.o. v likvidaci
ARTHUR-GIPS s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Nepřímá vazba přes:
Jaroslav Doleček (*1941) Společník s vkladem v AWT SPEDI-TRANS s.r.o. (19. 3. 2003 - 3. 12. 2003) → společník s vkladem v RND s.r.o. → společník s vkladem v ARTHUR-GIPS s.r.o.

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.