Jiří Čírtek (*1958)


Jiří Čírtek
(*1958)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor ČSSD v 2014, hodnota daru 300 000 Kč

Angažovanost
Angažoval se v 4 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Hlídání osoby

Hlídání emailem

Hlídat nové smlouvy v registru smluv spojené s Jiří Čírtek a navázanými firmami
Hlídat nové veřejné zakázky spojené s Jiří Čírtek a navázanými firmami
Hlídat všechny novinky o Jiří Čírtek a navázaných firmách ve všech databázích

Hledání informací s vazbou na Jiří Čírtek

Pokud napíšete do hledání text osobaId:jiri-cirtek, zobrazí se smlouvy, veřejné zakázky, dary a další informace, které mají vazbu na s vazbou na Jiří Čírtek nebo firmy touto osobou přímo či nepřímo vlastněnou či řízenou.

Sdílení

na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Jiří Čírtek s firmou
TEND s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v TEND s.r.o. (17. 10. 2007 - 5. 8. 2015)
VARIA FINANCE, a.s. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v VARIA FINANCE, a.s. (od 5. 6. 2015)
ADD CZ, a.s. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen dozorčí rady v ADD CZ, a.s. (od 26. 6. 2015)
TRANSTECH CZ, a.s. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen dozorčí rady v TRANSTECH CZ, a.s. (od 30. 6. 2016)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.