Ing. Jiří Vencl (*1962)


Ing. Jiří Vencl
(*1962)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor KDU-ČSL v 2017, hodnota daru 2 000 Kč ( zdroj)
Sponzor KDU-ČSL v 2014, hodnota daru 13 636 Kč
Sponzor KDU-ČSL v 2009, hodnota daru 26 672 Kč
Sponzor KDU-ČSL v 2008, hodnota daru 20 000 Kč

Angažovanost
Ing. Jiří Vencl (*1962)
Hlídání osoby

Hlídání emailem

Hlídat nové smlouvy v registru smluv spojené s Ing. Jiří Vencl a navázanými firmami
Hlídat nové veřejné zakázky spojené s Ing. Jiří Vencl a navázanými firmami
Hlídat všechny novinky o Ing. Jiří Vencl a navázaných firmách ve všech databázích

Hledání informací s vazbou na Ing. Jiří Vencl

Pokud napíšete do hledání text osobaId:jiri-vencl, zobrazí se smlouvy, veřejné zakázky, dary a další informace, které mají vazbu na s vazbou na Ing. Jiří Vencl nebo firmy touto osobou přímo či nepřímo vlastněnou či řízenou.

Sdílení

na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Nalezli jsme 3 identifikované dary(celkem 6 000 Kč)politickým stranám. Ukázat bankovní transakce s identifikovanými dary
Nalezli jsme 3 bankovní transakce (celkem 6 000 Kč)s politickými stranami s osobou se jménem Ing. Jiří Vencl.Ukázat tyto bankovní transakce
Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.