Jiří Ventruba (*1950)

Jiří Ventruba
(*1950)
Politik
Funkce
poslanec Parlamentu České republiky ( zdroj)
Poslanec 2017 za ODS
Politik a lékař Jiří Ventruba (*2. 2. 1950) je členem ODS. Působí jako komunální politik v Modřicích (Brno-venkov), v letech 2006 až 2010 jako zastupitel, mezi lety 2010 a 2014 jako radní a od roku 2014 jako místostarosta. V senátních volbách 2016 kandidoval za ODS v obvodu č. 55- Brno - město, neuspěl v prvním kole..
Angažovanost
Jiří Ventruba (*1950),poslanec Parlamentu České republiky Poslanec 2017 za ODS.
Centrální registr oznámení Tato osoba se vyskytuje v databázi 1-krát. Vyhledat všechny záznamy s Jiří Ventruba
Sponzoring
Nalezli jsme 5 bankovních transakcí (celkem 135 000 Kč) s politickými stranami s osobou se jménem Jiří Ventruba. Ukázat bankovní transakce
Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.
Sdílení na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:jiri-ventruba napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Jiří Ventruba
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na Jiří Ventruba a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.