Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této osoby.
Přehled finančních a nefinančních podpor politickým stranám. Podpory větší než 5000 Kč zobrazujeme po dobu 10 let, menší podpory po dobu 5 let.
Josef Bárta přímo podpořil jednu politickou stranu celkem jedním darem v hodnotě 300 Kč.
Firmy a organizace, které tato osoba přímo či prostřednictvím jiných společností vlastnila či spoluvlastnila nebo byla v orgánech společnosti, a to aktuálně podle obch.rejstříku či posledních 5 letech.
Josef Bárta se angažuje, nebo se v posledních 5 letech angažoval v jedné organizaci:
Informace o insolvenčních řízeních, kterých se Josef Bárta nebo firmy, ve kterých se angažuje, účastní jako dlužník, věřitel či správce.
Pro základní informace o insolvenci musíte být přihlášeni
Veřejné zakázky firem a organizací, ve kterých se angažuje Josef Bárta. Zakázky analyzujeme jak z věstníku veřejných zakázek, tak z profilů zadavatelů.
Na hlídači máme kromě hlavních databází 46 dalších menších databází. Zde vám podrobně vypíšeme, co jsme v nich o Josef Bárta našli.
4 výsledky ve 2 databázích. Nejvíce v
Podrobnosti o osobě a navázaných organizacích v dalších databázích 4