Kamil Svoboda (*1979)


Kamil Svoboda
(*1979)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran

Sponzor Piráti v 2017, hodnota daru 100 Kč ( zdroj)


Angažovanost
Angažoval se v jedné soukr.firmě, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.

Hledání informací s vazbou na Kamil Svoboda

Pokud napíšete do hledání text osobaId:kamil-svoboda, zobrazí se smlouvy, veřejné zakázky, dary a další informace, které mají vazbu na s vazbou na Kamil Svoboda nebo firmy touto osobou přímo či nepřímo vlastněnou či řízenou.

Hlídání emailem

Hlídat nové smlouvy v registru smluv spojené s Kamil Svoboda a navázanými firmami


Hlídat nové veřejné zakázky spojené s Kamil Svoboda a navázanými firmami
Hlídat všechny novinky o Kamil Svoboda a navázaných firmách ve všech databázích

Sdílení

na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky

ID Materiál Předkladatel Typ Datum autorizace Poslední změna
KORNA8CL6T5A Návrh zákona, kterým se mění zákon č.256/2001 Sb., o pohřebnictví a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, a další související zákony Ministerstvo pro místní rozvoj Návrh zákona 24.03.2016 11.07.2017

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Kamil Svoboda s firmou
BOTTLE FIELD, s. r. o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v BOTTLE FIELD, s. r. o. (od 10. 3. 2011)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.