Smlouvy Dotace Platy Úřady Zakázky Sponzoři & firmy
❤ Podpořte nás Přihlásit se Registrace

Karel Pospíšil (*1969)

Bez vazby na politiku

Karel Pospíšil

 (*1969)

Hlídání nových smluv, zakázek, dotací a dalšího

Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této osoby.

Upozornit na novinky o Karel Pospíšil

Smlouvy se státem

Detailní informace o smlouvách uzavřených firmami, ve kterých se angažuje či angažoval Karel Pospíšil.

Angažoval se v 19 státních firmách. Angažoval se také v 10 soukr.firmách. Tyto subjekty mají se státem od 2016 celkem 69 smluv v celkové výši 44 mil. Kč.

Podrobnosti o smlouvách firem, kde se osoba angažuje 69


Vlastněné společnosti a společnosti, kde se účastní na řízení

Firmy a organizace, které tato osoba přímo či prostřednictvím jiných společností vlastnila či spoluvlastnila nebo byla v orgánech společnosti, a to aktuálně podle obch.rejstříku či posledních 5 letech.

Karel Pospíšil se angažuje nebo se v posledních 5 letech angažoval v 10 soukromých firmách

Ukázat všechny

Karel Pospíšil se angažuje, nebo se v posledních 5 letech angažoval v 19 organizacích:

Podrobnosti o společnostech, kde se osoba angažuje 30


Dotace

6 navázaných společností na osobu Karel Pospíšil dostalo 27 dotací v celkové hodnotě 778 861 168 Kč.

Podrobnosti o dotacích firmám, kde se osoba angažuje 27


Veřejné zakázky

Veřejné zakázky firem a organizací, ve kterých se angažuje Karel Pospíšil. Zakázky analyzujeme jak z věstníku veřejných zakázek, tak z profilů zadavatelů.

Firmy navázané na Karel Pospíšil jsme našli

Podrobnosti o veřejných zakázkách 2


Karel Pospíšil v dalších databázích

Na hlídači máme kromě hlavních databází 46 dalších menších databází. Zde vám podrobně vypíšeme, co jsme v nich o Karel Pospíšil našli.

jeden výsledek v jedné databázi.

Podrobnosti o osobě a navázaných organizacích v dalších databázích 1