Mgr. Kateřina Valachová, Ph.D. (*1976)

Funkce
Poslanec 2017 za ČSSD
Ministryně školství, mládeže a tělovýchovy ČR, bývalá náměstkyně ministra ČR (nestr. za ČSSD).. vládačr
Podpora politických stran
Sponzor ČSSD v 2017, hodnota daru 50 000 Kč ( zdroj)
Angažovanost
Mgr. Kateřina Valachová, Ph.D. (*1976),Poslanec 2017 za ČSSD Ministryně školství, mládeže a tělovýchovy ČR, bývalá náměstkyně ministra ČR (nestr. za ČSSD).. vládačr.
Centrální registr oznámení Tato osoba se vyskytuje v databázi 1-krát. Vyhledat všechny záznamy s Mgr. Kateřina Valachová, Ph.D.
Sponzoring
Mgr. Kateřina Valachová, Ph.D. sponzoroval politické strany:
Nalezli jsme 1 identifikovaný dar (celkem 50 000 Kč) politickým stranám. Ukázat bankovní transakce s identifikovanými dary
Nalezli jsme 1 bankovní transakci (celkem 50 000 Kč) s politickými stranami s osobou se jménem Mgr. Kateřina Valachová, Ph.D.. Ukázat bankovní transakce
Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.
Sdílení na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:katerina-valachova napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Mgr. Kateřina Valachová, Ph.D.
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na Mgr. Kateřina Valachová, Ph.D. a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.