Ladislav Václavec (*1967)


Funkce
Lékař Ladislav Václavec (* 13. 2. 1967 Ostrava), ředitel Slezské nemocnice Opava. Kandidát hnutí ANO 2011 v senátních volbách v roce 2016, ve druhém kole voleb se utká s Ladislavem Sekaninou.
Podpora politických stran
Sponzor ANO v 2017, hodnota daru 50 000 Kč ( zdroj)
Sponzor ANO 2011 v 2016, hodnota daru 50 000 Kč ( zdroj)
Sponzor ANO 2011 v 2016, hodnota daru 200 000 Kč ( zdroj)
Sponzor ANO 2011 v 2016, hodnota daru 55 000 Kč ( zdroj)

Angažovanost
Angažoval se v jedné soukr.firmě, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Hlídání osoby

Hlídání emailem

Hlídat nové smlouvy v registru smluv spojené s Ladislav Václavec a navázanými firmami
Hlídat nové veřejné zakázky spojené s Ladislav Václavec a navázanými firmami
Hlídat všechny novinky o Ladislav Václavec a navázaných firmách ve všech databázích

Hledání informací s vazbou na Ladislav Václavec

Pokud napíšete do hledání text osobaId:ladislav-vaclavec, zobrazí se smlouvy, veřejné zakázky, dary a další informace, které mají vazbu na s vazbou na Ladislav Václavec nebo firmy touto osobou přímo či nepřímo vlastněnou či řízenou.

Sdílení

na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
ID Osoba Organizace Funkce
Detail MUDr. Ladislav Václavec, MBA Slezská nemocnice v Opavě, příspěvková organiazce, Sdružené zdravotnické zařízení Krnov, příspěvková organizace, Senát Parlamentu ČR člen statutárního orgánu, senátor
Nalezli jsme 5 identifikovaných darů(celkem 405 000 Kč)politickým stranám. Ukázat bankovní transakce s identifikovanými dary
Nalezli jsme 5 bankovních transakcí (celkem 405 000 Kč)s politickými stranami s osobou se jménem Ladislav Václavec.Ukázat tyto bankovní transakce
Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Ladislav Václavec s firmou
Areál Karnola s. r. o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Areál Karnola s. r. o. (25. 3. 2005 - 23. 9. 2016)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.