Ing. Lukáš Černohorský (*1984)


Funkce

Poslanec 2017 za Piráti
Politik a IT analytik Lukáš Černohorský (* 19. 11. 1984) byl od srpna 2014 do dubna 2016 předseda České pirátské strany. Ve volbách do Senátu v roce 2016 chtěl kandidovat za Piráty v obvodu č. 73 – Frýdek-Místek, nesplnil však zákonnou věkovou hranici a kandidatura mu tak nebyla umožněna. Zároveň je v krajských volbách v roce 2016 lídrem kandidátky Pirátů v Moravskoslezském kraji.

Podpora politických stran

Sponzor Česká pirátská strana v 2013, hodnota daru 0 Kč


Angažovanost
Ing. Lukáš Černohorský (*1984),Poslanec 2017 za Piráti Politik a IT analytik Lukáš Černohorský (* 19. 11. 1984) byl od srpna 2014 do dubna 2016 předseda České pirátské strany. Ve volbách do Senátu v roce 2016 chtěl kandidovat za Piráty v obvodu č. 73 – Frýdek-Místek, nesplnil však zákonnou věkovou hranici a kandidatura mu tak nebyla umožněna. Zároveň je v krajských volbách v roce 2016 lídrem kandidátky Pirátů v Moravskoslezském kraji.
Pokud napíšete do hledání text osobaId:lukas-cernohorsky, zobrazí se smlouvy s vazbou na Ing. Lukáš Černohorský
Hlídat nové smlouvy v registru smluv spojené s Ing. Lukáš Černohorský a navázanými firmami
Hlídat nové veřejné zakázky spojené s Ing. Lukáš Černohorský a navázanými firmami
Hlídat všechny novinky o Ing. Lukáš Černohorský a navázaných firmách ve všech databázích
na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Nalezli jsme 0 identifikovaných darů(celkem 0 Kč)politickým stranám. Ukázat bankovní transakce s identifikovanými dary
Nalezli jsme 10 bankovních transakcí (celkem - 9 999 Kč)s politickými stranami s osobou se jménem Ing. Lukáš Černohorský.Ukázat tyto bankovní transakce
Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.