Michal Kovařík (*1984)

Michal Kovařík
(*1984)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor Svobodní v 2017, hodnota daru 100 000 Kč ( zdroj)
Angažovanost
Michal Kovařík (*1984)
Sponzoring
Michal Kovařík sponzoroval politické strany:
Nalezli jsme 6 bankovních transakcí (celkem 125 300 Kč) s politickými stranami s osobou se jménem Michal Kovařík. Ukázat bankovní transakce
Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.
Sdílení na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:michal-kovarik-11 napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Michal Kovařík
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na Michal Kovařík a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.