Smlouvy Dotace Platy Úřady Zakázky Sponzoři & firmy
❤ Podpořte nás Přihlásit se Registrace

Miloslav Strnad (*1981)

Bez vazby na politiku

Miloslav Strnad

 (*1981)

Hlídání nových smluv, zakázek, dotací a dalšího

Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této osoby.

Upozornit na novinky o Miloslav Strnad

Smlouvy se státem

Detailní informace o smlouvách uzavřených firmami, ve kterých se angažuje či angažoval Miloslav Strnad.

Angažoval se v jedné státní firmě. Angažoval se také v 112 soukr.firmách. Tyto subjekty mají se státem od 2016 celkem 233 smluv v celkové výši 370 mil. Kč.

Podrobnosti o smlouvách firem, kde se osoba angažuje 233


Vlastněné společnosti a společnosti, kde se účastní na řízení

Firmy a organizace, které tato osoba přímo či prostřednictvím jiných společností vlastnila či spoluvlastnila nebo byla v orgánech společnosti, a to aktuálně podle obch.rejstříku či posledních 5 letech.

Miloslav Strnad se angažuje nebo se v posledních 5 letech angažoval v 112 soukromých firmách

Ukázat všechny

Miloslav Strnad se angažuje, nebo se v posledních 5 letech angažoval v jedné organizaci:

Podrobnosti o společnostech, kde se osoba angažuje 113


Dotace

20 navázaných společností na osobu Miloslav Strnad dostalo 81 dotací v celkové hodnotě 80 038 941 Kč.

Podrobnosti o dotacích firmám, kde se osoba angažuje 81


Veřejné zakázky

Veřejné zakázky firem a organizací, ve kterých se angažuje Miloslav Strnad. Zakázky analyzujeme jak z věstníku veřejných zakázek, tak z profilů zadavatelů.

Firmy navázané na Miloslav Strnad jsme našli

Podrobnosti o veřejných zakázkách 3


Miloslav Strnad v dalších databázích

Na hlídači máme kromě hlavních databází 46 dalších menších databází. Zde vám podrobně vypíšeme, co jsme v nich o Miloslav Strnad našli.

2 výsledky v jedné databázi.

Podrobnosti o osobě a navázaných organizacích v dalších databázích 2