Smlouvy Dotace Platy Úřady Zakázky Sponzoři & firmy PastVina 
❤ Podpořte nás Přihlásit se Registrace

Miroslav Peer (*1956)

Sponzor polit. strany

Miroslav Peer

 (*1956)

Hlídání nových smluv, zakázek, dotací a dalšího

Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této osoby.

Upozornit na novinky o Miroslav Peer

Sponzoring politických stran

Přehled finančních a nefinančních podpor politickým stranám. Podpory větší než 5000 Kč zobrazujeme po dobu 10 let, menší podpory po dobu 5 let.

Miroslav Peer přímo podpořil jednu politickou stranu celkem jedním darem v hodnotě 25 000 Kč.

Podrobnosti o sponzorování politických stran 1


Vlastněné společnosti a společnosti, kde se účastní na řízení

Firmy a organizace, které tato osoba přímo či prostřednictvím jiných společností vlastnila či spoluvlastnila nebo byla v orgánech společnosti, a to aktuálně podle obch.rejstříku či posledních 5 letech.

Miroslav Peer se angažuje nebo se v posledních 5 letech angažoval v jedné soukromé firmě, která neobchoduje se státem.

Miroslav Peer se angažuje, nebo se v posledních 5 letech angažoval v 3 organizacích:

Podrobnosti o společnostech, kde se osoba angažuje 4


Dotace

3 navázané společnosti na osobu Miroslav Peer dostaly 33 dotací v celkové hodnotě 73 390 834 Kč.

Podrobnosti o dotacích firmám, kde se osoba angažuje 33


Insolvenční rejstřík

Informace o insolvenčních řízeních, kterých se Miroslav Peer nebo firmy, ve kterých se angažuje, účastní jako dlužník, věřitel či správce.

Pro základní informace o insolvenci musíte být přihlášeni


Veřejné zakázky

Veřejné zakázky firem a organizací, ve kterých se angažuje Miroslav Peer. Zakázky analyzujeme jak z věstníku veřejných zakázek, tak z profilů zadavatelů.

Firmy navázané na Miroslav Peer jsme našli

Podrobnosti o veřejných zakázkách 11


Miroslav Peer v dalších databázích

Na hlídači máme kromě hlavních databází 46 dalších menších databází. Zde vám podrobně vypíšeme, co jsme v nich o Miroslav Peer našli.

34 výsledků ve 4 databázích. Nejvíce v

Podrobnosti o osobě a navázaných organizacích v dalších databázích 34