Ondřej Profant (*1988)

Ondřej Profant
(*1988)
Politik
Funkce
poslanec Parlamentu České republiky ( zdroj)
Poslanec 2017 za Piráti
Angažovanost
Ondřej Profant (*1988),poslanec Parlamentu České republiky Poslanec 2017 za Piráti.
Centrální registr oznámení Tato osoba se vyskytuje v databázi 1-krát. Vyhledat všechny záznamy s Ondřej Profant
Sponzoring
Nalezli jsme 40 bankovních transakcí (celkem - 185 863 Kč) s politickými stranami s osobou se jménem Ondřej Profant. Ukázat bankovní transakce
Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.
Sdílení na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:ondrej-profant napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Ondřej Profant
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na Ondřej Profant a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.