Petr Junek (*1979)


Petr Junek
(*1979)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor TOP 09 v 2017, hodnota daru 7 124 Kč ( zdroj)
Sponzor TOP 09 v 2015, hodnota daru 6 000 Kč
Sponzor TOP 09 v 2014, hodnota daru 7 500 Kč

Angažovanost
Petr Junek (*1979)
Hlídání osoby

Hlídání emailem

Hlídat nové smlouvy v registru smluv spojené s Petr Junek a navázanými firmami
Hlídat nové veřejné zakázky spojené s Petr Junek a navázanými firmami
Hlídat všechny novinky o Petr Junek a navázaných firmách ve všech databázích

Hledání informací s vazbou na Petr Junek

Pokud napíšete do hledání text osobaId:petr-junek, zobrazí se smlouvy, veřejné zakázky, dary a další informace, které mají vazbu na s vazbou na Petr Junek nebo firmy touto osobou přímo či nepřímo vlastněnou či řízenou.

Sdílení

na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
ID Osoba Organizace Funkce
Detail Bc. Petr Junek Městský obvod Plzeň 4 člen Rady
Nalezli jsme 4 identifikované dary(celkem 21 872 Kč)politickým stranám. Ukázat bankovní transakce s identifikovanými dary
Nalezli jsme 4 bankovní transakce (celkem 21 872 Kč)s politickými stranami s osobou se jménem Petr Junek.Ukázat tyto bankovní transakce
Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.