Smlouvy Dotace Platy Úřady Zakázky Sponzoři & firmy PastVina 
❤ Podpořte nás Přihlásit se Registrace

Petr Krejčík (*1957)

Sponzor polit. strany

Petr Krejčík

 (*1957)

Hlídání nových smluv, zakázek, dotací a dalšího

Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této osoby.

Upozornit na novinky o Petr Krejčík

Sponzoring politických stran

Přehled finančních a nefinančních podpor politickým stranám. Podpory větší než 5000 Kč zobrazujeme po dobu 10 let, menší podpory po dobu 5 let.

Petr Krejčík přímo podpořil jednu politickou stranu celkem jedním darem v hodnotě 200 Kč.

Podrobnosti o sponzorování politických stran 1


Smlouvy se státem

Detailní informace o smlouvách uzavřených firmami, ve kterých se angažuje či angažoval Petr Krejčík.

Angažoval se v 9 soukr.firmách. Tyto subjekty mají se státem od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.

Podrobnosti o smlouvách firem, kde se osoba angažuje 71


Vlastněné společnosti a společnosti, kde se účastní na řízení

Firmy a organizace, které tato osoba přímo či prostřednictvím jiných společností vlastnila či spoluvlastnila nebo byla v orgánech společnosti, a to aktuálně podle obch.rejstříku či posledních 5 letech.

Petr Krejčík se angažuje nebo se v posledních 5 letech angažoval v 9 soukromých firmách, které neobchodují se státem.

Podrobnosti o společnostech, kde se osoba angažuje 12


Dotace

Jedna navázaná společnost na osobu Petr Krejčík dostala 41 dotací v celkové hodnotě 11 082 219 Kč.

Podrobnosti o dotacích firmám, kde se osoba angažuje 41


Insolvenční rejstřík

Informace o insolvenčních řízeních, kterých se Petr Krejčík nebo firmy, ve kterých se angažuje, účastní jako dlužník, věřitel či správce.

Pro základní informace o insolvenci musíte být přihlášeni


Veřejné zakázky

Veřejné zakázky firem a organizací, ve kterých se angažuje Petr Krejčík. Zakázky analyzujeme jak z věstníku veřejných zakázek, tak z profilů zadavatelů.

Firmy navázané na Petr Krejčík jsme našli

Podrobnosti o veřejných zakázkách 2