Robert Flachs (*1978)


Robert Flachs
(*1978)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor Svoboda a přímá demokracie v 2016, hodnota daru 10 000 Kč ( zdroj)

Angažovanost
Robert Flachs (*1978)
Hlídání osoby

Hlídání emailem

Hlídat nové smlouvy v registru smluv spojené s Robert Flachs a navázanými firmami
Hlídat nové veřejné zakázky spojené s Robert Flachs a navázanými firmami
Hlídat všechny novinky o Robert Flachs a navázaných firmách ve všech databázích

Hledání informací s vazbou na Robert Flachs

Pokud napíšete do hledání text osobaId:robert-flachs, zobrazí se smlouvy, veřejné zakázky, dary a další informace, které mají vazbu na s vazbou na Robert Flachs nebo firmy touto osobou přímo či nepřímo vlastněnou či řízenou.

Sdílení

na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
ID Osoba Organizace Funkce
Detail Mgr. Robert Flachs Město Horažďovice vedoucí úředník územního samosprávného celku
Nalezli jsme 1 identifikovaný dar(celkem 10 000 Kč)politickým stranám. Ukázat bankovní transakce s identifikovanými dary
Nalezli jsme 3 bankovní transakce (celkem 20 000 Kč)s politickými stranami s osobou se jménem Robert Flachs.Ukázat tyto bankovní transakce
Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.