Smlouvy Dotace Platy Úřady Zakázky Sponzoři & firmy
❤ Podpořte nás Přihlásit se Registrace

Zuzana Krutská (*1959)

Bez vazby na politiku

Zuzana Krutská

 (*1959)

Hlídání nových smluv, zakázek, dotací a dalšího

Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této osoby.

Upozornit na novinky o Zuzana Krutská

Sponzoring politických stran

Přehled finančních a nefinančních podpor politickým stranám. Podpory větší než 5000 Kč zobrazujeme po dobu 10 let, menší podpory po dobu 5 let.

Zuzana Krutská přímo nepodpořila žádnou politickou stranu.

Společnost ve kterých Zuzana Krutská působila podpořila jednu politickou stranu celkem 2 dary v hodnotě 450 Kč.

Podrobnosti o sponzorování politických stran 2


Smlouvy se státem

Detailní informace o smlouvách uzavřených firmami, ve kterých se angažuje či angažoval Zuzana Krutská.

Angažoval se v jedné státní firmě. Angažoval se také v 18 soukr.firmách. Tyto subjekty mají se státem od 2016 celkem 246 smluv v celkové výši 320 mil. Kč.

Podrobnosti o smlouvách firem, kde se osoba angažuje 246


Vlastněné společnosti a společnosti, kde se účastní na řízení

Firmy a organizace, které tato osoba přímo či prostřednictvím jiných společností vlastnila či spoluvlastnila nebo byla v orgánech společnosti, a to aktuálně podle obch.rejstříku či posledních 5 letech.

Zuzana Krutská se angažuje nebo se v posledních 5 letech angažoval v 18 soukromých firmách

Ukázat všechny

Zuzana Krutská se angažuje, nebo se v posledních 5 letech angažoval v jedné organizaci:

Podrobnosti o společnostech, kde se osoba angažuje 19


Dotace

12 navázaných společností na osobu Zuzana Krutská dostalo 793 dotací v celkové hodnotě 1 362 321 028 Kč.

Podrobnosti o dotacích firmám, kde se osoba angažuje 793


Veřejné zakázky

Veřejné zakázky firem a organizací, ve kterých se angažuje Zuzana Krutská. Zakázky analyzujeme jak z věstníku veřejných zakázek, tak z profilů zadavatelů.

Firmy navázané na Zuzana Krutská jsme našli

Podrobnosti o veřejných zakázkách 62


Zuzana Krutská v dalších databázích

Na hlídači máme kromě hlavních databází 46 dalších menších databází. Zde vám podrobně vypíšeme, co jsme v nich o Zuzana Krutská našli.

150 výsledků v 5 databázích. Nejvíce v

Podrobnosti o osobě a navázaných organizacích v dalších databázích 150