Úřad - orgán veřejné moci. Organizační složka státu. Je součástí 11 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Klára Němcová
změna 01.02.2022
| Založeno | 01.01.1991 |
| IČO | 00003352 |
| Datová schránka | 5e2iuqh, iurdnwj, nkuiu4z, pwzaih7, tiwiuy6 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 472 smluv za celkem 198 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
4 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
25,4 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 1 500 000 Kč |
| Řemesla | 1 | 900 000 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MARINE s.r.o. | 1 | 1 500 000 Kč |
| YMAN bohemia a.s. | 1 | 1 464 584 Kč |
| CNS a.s. | 1 | 968 000 Kč |
| Koutný spol. s r.o. | 1 | 900 000 Kč |
| Pluxee Česká republika a.s. | 5 | 655 505 Kč |
| MOVISIO s.r.o. | 1 | 479 886 Kč |
| Jacek Krzysztof Mikłosz | 1 | 161 000 Kč |
| Státní plavební správa | 3 | 29 222 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní plavební správa | 11 | 6 128 975 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 29 222 Kč |
| Povodí Labe, státní podnik | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,35 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,59 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 5 284 623 Kč |
| IT | 8 | 3 207 926 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 6 | 2 878 983 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 2 226 350 Kč |
| Kancelář | 6 | 1 545 258 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 1 163 352 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 2 | 651 181 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 600 000 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 500 000 Kč |
| IT Hardware | 3 | 302 894 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 272 177 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 2 | 263 829 Kč |
| Voda a potraviny | 1 | 73 798 Kč |
| Osobní vozidla | 2 | 0 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní plavební správa | 63 | 23 543 045 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,17 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 11 | 9 559 935 Kč |
| Stavebnictví | 7 | 4 007 635 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 847 000 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 424 091 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 3 | 392 674 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 389 750 Kč |
| IT Hardware | 2 | 314 169 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 278 237 Kč |
| Kancelář | 1 | 165 165 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 0 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AUROTON COMPUTER, spol. s r.o. | 2 | 3 000 000 Kč |
| VARS BRNO a.s. | 1 | 2 178 000 Kč |
| ALTEL Czech s.r.o. | 1 | 1 820 536 Kč |
| MOVISIO s.r.o. | 3 | 1 635 436 Kč |
| Pluxee Česká republika a.s. | 12 | 1 505 781 Kč |
| Petr Pacanda | 1 | 1 484 543 Kč |
| BARKMET, a.s. | 2 | 867 116 Kč |
| T-MAPY spol. s r.o. | 1 | 689 700 Kč |
| BROS BAU s.r.o. | 1 | 689 437 Kč |
| CEDA Maps a.s. | 1 | 559 020 Kč |
| Azenet s.r.o. | 1 | 517 856 Kč |
| Aricoma Systems a.s. | 1 | 424 091 Kč |
| ČEMIS s.r.o. | 2 | 330 000 Kč |
| CardHouse s.r.o. | 1 | 314 169 Kč |
| Netfox s.r.o. | 1 | 286 746 Kč |
| Dortechnik, s.r.o. | 1 | 278 237 Kč |
| REAL Limited s.r.o. | 1 | 260 150 Kč |
| RICOH Czech Republic s.r.o. | 2 | 169 768 Kč |
| Státní tiskárna cenin, s. p. | 1 | 165 165 Kč |
| scanservice a.s. | 1 | 108 894 Kč |
| BEPPO TS s.r.o. | 1 | 95 500 Kč |
| Jiří Kramer | 1 | 74 769 Kč |
| METROLINE a.s. | 2 | 72 600 Kč |
| SPIE Stangl Technik spol. s r.o. | 1 | 59 750 Kč |
| ZENOVA services s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| RAL PNEU s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Auto Kora top s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní plavební správa | 46 | 17 587 264 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
13 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 19,40 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,49 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Administrativní služby, stravenky | 51 | 7 403 475 Kč |
| IT | 10 | 4 235 269 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 3 | 3 193 600 Kč |
| Kancelář | 2 | 2 576 090 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 1 857 462 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 1 322 530 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 3 | 541 729 Kč |
| IT Hardware | 4 | 472 908 Kč |
| IT Bezpečnost | 2 | 367 913 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 256 665 Kč |
| Odpady | 2 | 223 959 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 2 | 136 546 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 121 000 Kč |
| Tisk | 1 | 76 230 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní plavební správa | 64 | 19 371 970 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 223 959 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
30 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 65,22 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 7 | 2 827 600 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 1 886 460 Kč |
| Výstavba vodních děl | 1 | 871 200 Kč |
| IT Bezpečnost | 3 | 541 475 Kč |
| IT | 8 | 500 753 Kč |
| Kancelář | 3 | 190 212 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 94 370 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 72 600 Kč |
| Nábytek | 1 | 68 374 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 3 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 0 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 0 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 0 Kč |
| Řemesla | 1 | 0 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AUROTON COMPUTER, spol. s r.o. | 3 | 2 755 000 Kč |
| INSKY spol. s r.o. | 2 | 1 416 609 Kč |
| Státní plavební správa | 3 | 871 200 Kč |
| H + H stavební společnost, spol. s r.o. | 1 | 469 851 Kč |
| CSF, s.r.o. | 1 | 352 776 Kč |
| CEDA Maps a.s. | 1 | 299 475 Kč |
| DATASENSE s.r.o. | 1 | 242 000 Kč |
| TETRONIK - výrobní družstvo Terezín, družstvo | 1 | 147 977 Kč |
| JÍŠA s.r.o. | 2 | 118 943 Kč |
| SISTEL INTERNATIONAL s.r.o. | 2 | 94 370 Kč |
| INDELEC CZ - hromosvody s.r.o. | 1 | 89 880 Kč |
| CENDIS, s.p. | 5 | 72 600 Kč |
| DIOMONTA, s.r.o. | 1 | 72 600 Kč |
| powerprint s.r.o. | 1 | 71 269 Kč |
| Interier Říčany a.s. | 1 | 68 374 Kč |
| Státní tiskárna cenin, s. p. | 1 | 0 Kč |
| Azenet s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Ing. Karel Pištěk, CSc. | 1 | 0 Kč |
| ZENOVA services s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| AUTO HENDY, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| MOVISIO s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Dräger Safety s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Im-marine s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| YMAN bohemia a.s. | 1 | 0 Kč |
| FORCORP GROUP spol. s r.o. | 2 | 0 Kč |
| SPIE Stangl Technik spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Koutný spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Wolters Kluwer ČR, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Ing. Helena Kepprová | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní plavební správa | 44 | 6 271 723 Kč |
| Povodí Labe, státní podnik | 2 | 871 200 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
55 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 80,88 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,47 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osobní vozidla | 7 | 103 751 450 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 33 | 2 758 219 Kč |
| Konzultace a poradenství | 3 | 446 490 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 4 | 46 927 Kč |
| Paliva a oleje | 1 | 60 Kč |
| IT | 9 | 0 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 7 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 6 | 0 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 0 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 3 | 0 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 2 | 0 Kč |
| IT Hardware | 1 | 0 Kč |
| IT Bezpečnost | 1 | 0 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 0 Kč |
| Kancelář | 1 | 0 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 0 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 0 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 0 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní plavební správa | 19 | 104 630 860 Kč |
| Drážní inspekce | 7 | 103 751 450 Kč |
| Gerhard Horejsek a spol., s.r.o. | 5 | 90 871 000 Kč |
| STRATOS AUTO, spol. s r.o. | 1 | 8 712 000 Kč |
| AUTO IN s.r.o. | 1 | 4 168 450 Kč |
| VENARI, s.r.o. | 2 | 99 600 Kč |
| Ředitelství vodních cest ČR | 1 | 60 Kč |
| Státní tiskárna cenin, s. p. | 1 | 0 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 0 Kč |
| CENDIS, s.p. | 3 | 0 Kč |
| Azenet s.r.o. | 4 | 0 Kč |
| MetroZoom s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ARCDATA PRAHA, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| RAILREKLAM, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| DATASENSE s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ČEMIS s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| ha-vel internet s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| MASANTA s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| K&L - SERVIS s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| INSTAMA, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ESET software spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| MOVISIO s.r.o. | 4 | 0 Kč |
| JÍŠA s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| OKsystem a.s. | 1 | 0 Kč |
| Im-marine s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| CMS Consulting s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| YMAN bohemia a.s. | 1 | 0 Kč |
| RegioJet a.s. | 1 | 0 Kč |
| InQool, a.s. | 1 | 0 Kč |
| MARINE s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| AUROTON COMPUTER, spol. s r.o. | 2 | 0 Kč |
| Československý Lloyd spol.s r.o. | 1 | 0 Kč |
| T-MAPY spol. s r.o. | 2 | 0 Kč |
| EVROPSKÁ VODNÍ DOPRAVA-SPED., s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Trade FIDES, a.s. | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| Pavel Soldán | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 7 | 103 751 450 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 446 490 Kč |
| Zeměměřický úřad | 2 | 385 992 Kč |
| Státní plavební správa | 57 | 99 660 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 46 927 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
39 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 86,67 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,22 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Reklamní a marketingové služby | 41 | 14 859 696 Kč |
| IT Bezpečnost | 49 | 7 419 672 Kč |
| Práce při dokončování budov | 17 | 2 225 897 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 1 444 797 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 10 | 113 977 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 11 131 Kč |
| IT | 7 | 0 Kč |
| Stavebnictví | 7 | 0 Kč |
| IT Hardware | 3 | 0 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 0 Kč |
| Osobní vozidla | 2 | 0 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 0 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 0 Kč |
| Zemědělství | 1 | 0 Kč |
| Kancelář | 1 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 0 Kč |
| Jiné služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní plavební správa | 5 | 1 703 345 Kč |
| HEDVA ČESKÝ BROKÁT, s.r.o. | 1 | 99 825 Kč |
| Vít Komárek | 1 | 51 425 Kč |
| 1 | 11 131 Kč | |
| Státní tiskárna cenin, s. p. | 1 | 0 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 1 | 0 Kč |
| Gerhard Horejsek a spol., s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Umění ve městě, z. s. | 1 | 0 Kč |
| goody PRO s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| HOME WEST CZ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Ing. Karel Pištěk, CSc. | 1 | 0 Kč |
| Aleš Sebastianides | 1 | 0 Kč |
| Daniel Kajpr | 1 | 0 Kč |
| ZENOVA services s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| GB-geodezie, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| MOVISIO s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| AUDIOPRO s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| JÍŠA s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| FRMOL s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Zahradní centrum v Děčíně BH s. r. o. | 1 | 0 Kč |
| Netfox s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Hyundai Motor Czech s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| KOMTERM services, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Opravy plavidel s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| AUROTON COMPUTER, spol. s r.o. | 3 | 0 Kč |
| T-MAPY spol. s r.o. | 2 | 0 Kč |
| H + H stavební společnost, spol. s r.o. | 2 | 0 Kč |
| Trade FIDES, a.s. | 1 | 0 Kč |
| VARS BRNO a.s. | 4 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| Jan Fulín | 1 | 0 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 0 Kč |
| Drážní inspekce | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajské ředitelství policie Jihočeského kraje | 1 | 1 444 797 Kč |
| Státní plavební správa | 41 | 306 951 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 1 | 113 977 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 1 | 0 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
43 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 91,49 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Řemesla | 17 | 7 200 000 Kč |
| Odpady | 17 | 1 791 671 Kč |
| Telco | 1 | 911 197 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 5 | 344 249 Kč |
| Ostraha objektů | 9 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 9 | 0 Kč |
| Právní služby | 9 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 7 | 0 Kč |
| IT Hardware | 5 | 0 Kč |
| IT | 4 | 0 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 0 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 3 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 3 | 0 Kč |
| Kancelář | 2 | 0 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 2 | 0 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 0 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 0 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 1 | 0 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství vodních cest ČR | 1 | 911 197 Kč |
| ARCDATA PRAHA, s.r.o. | 1 | 268 620 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 2 | 75 629 Kč |
| Státní plavební správa | 42 | 75 050 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
29 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 85,29 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kancelář | 129 | 35 813 803 Kč |
| Nábytek | 10 | 546 992 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 4 | 295 260 Kč |
| IT Hardware | 7 | 199 390 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 4 | 0 Kč |
| IT | 2 | 0 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 0 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 0 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 0 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní plavební správa | 2 | 295 260 Kč |
| Netfox s.r.o. | 1 | 199 390 Kč |
| Dräger Safety s.r.o. | 1 | 97 000 Kč |
| Státní tiskárna cenin, s. p. | 1 | 0 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 1 | 0 Kč |
| Marie Maxová | 1 | 0 Kč |
| Ing. Karel Pištěk, CSc. | 4 | 0 Kč |
| ARCDATA PRAHA, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| PF NÁBYTEK spol. s r.o. | 3 | 0 Kč |
| Koloseum River, a.s. | 1 | 0 Kč |
| BILLANC PARTNERS ČR, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Colorspol s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| AUDIOPRO s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Bartoň a Partner s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| 1 | 0 Kč | |
| FORCORP GROUP spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| SYBEKA, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| JASPA Servis s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| AUROTON COMPUTER, spol. s r.o. | 2 | 0 Kč |
| Jakub Poličanský | 1 | 0 Kč |
| Louda Auto a.s. | 1 | 0 Kč |
| GEOTRONICS Praha, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| VARS BRNO a.s. | 1 | 0 Kč |
| HANSA-FLEX spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní plavební správa | 32 | 296 390 Kč |
| ARCDATA PRAHA, s.r.o. | 1 | 268 620 Kč |
| Český hydrometeorologický ústav | 1 | 26 640 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
15 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 36,59 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osobní vozidla | 113 | 840 592 276 Kč |
| Telco | 9 | 7 873 282 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 58 | 5 253 441 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 99 | 5 209 448 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 41 | 5 101 287 Kč |
| IT Hardware | 5 | 1 808 137 Kč |
| Školení a kurzy | 17 | 875 545 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 13 | 723 108 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 500 000 Kč |
| IT | 7 | 395 463 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 268 620 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 9 | 217 800 Kč |
| Energie | 1 | 78 650 Kč |
| Telekomunikační služby | 49 | 520 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Im-marine s.r.o. | 1 | 3 047 966 Kč |
| AUROTON COMPUTER, spol. s r.o. | 4 | 1 414 079 Kč |
| Ing. Karel Pištěk, CSc. | 3 | 1 044 537 Kč |
| 35730111 | 1 | 786 500 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 583 704 Kč |
| Státní plavební správa | 3 | 566 764 Kč |
| OPTYS, spol. s r.o. | 1 | 427 614 Kč |
| CMS Consulting s.r.o. | 1 | 160 252 Kč |
| GEOTRONICS Praha, s.r.o. | 3 | 149 992 Kč |
| AJAX CZ s.r.o. | 1 | 129 780 Kč |
| TA Triumph-Adler Česká republika s.r.o. | 1 | 99 099 Kč |
| Státní tiskárna cenin, s. p. | 1 | 80 344 Kč |
| Rhenus PartnerShip - ČSPL, s.r.o. v likvidaci | 1 | 78 650 Kč |
| Bartoň a Partner s.r.o. | 1 | 820 Kč |
| O2 Czech Republic a.s. | 1 | 520 Kč |
| Auto Kříž DC s.r.o. | 2 | 496 Kč |
| Pavel Soldán | 2 | 436 Kč |
| Koloseum River, a.s. | 1 | 424 Kč |
| TETRONIK - výrobní družstvo Terezín, družstvo | 1 | 0 Kč |
| Marie Maxová | 1 | 0 Kč |
| Miroslav Chaloupka | 1 | 0 Kč |
| Colorspol s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| CEDA Maps a.s. | 1 | 0 Kč |
| MOVISIO s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Opravy plavidel s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| TopGis, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| PRAGOKARPAT, spol. s r. o. | 1 | 0 Kč |
| T-MAPY spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| VARS BRNO a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní plavební správa | 38 | 8 005 213 Kč |
| ARCDATA PRAHA, s.r.o. | 1 | 268 620 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 217 800 Kč |
| Státní tiskárna cenin, s. p. | 1 | 80 344 Kč |