Soukromá firma. Řídí 2 podřízené subjekty.
| Založeno | 01.01.1972 |
| IČO | 00028631 |
| Datová schránka | pijcd56 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 134 smluv za celkem 90 mil. Kč;
3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 1 | 0 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy města Brna, a.s. | 2 | 1 809 277 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 0 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dřevozpracující družstvo | 7 | 1 809 277 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 35,71 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 12 | 4 125 746 Kč |
| Zemědělství | 8 | 1 493 806 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní fond životního prostředí České republiky | 2 | 4 125 746 Kč |
| Lesy města Brna, a.s. | 4 | 2 910 060 Kč |
| Správa Krkonošského národního parku | 3 | 1 493 806 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 5 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dřevozpracující družstvo | 14 | 8 529 612 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 15 | 4 070 433 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa Národního parku Šumava | 2 | 4 065 600 Kč |
| Lesy města Brna, a.s. | 4 | 2 862 473 Kč |
| Správa Krkonošského národního parku | 3 | 1 638 139 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 9 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dřevozpracující družstvo | 18 | 8 566 212 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 57,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 7 381 046 Kč |
| Zemědělství | 10 | 1 267 778 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 7 381 046 Kč |
| Správa Krkonošského národního parku | 2 | 919 600 Kč |
| Lesy města Brna, a.s. | 4 | 788 274 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 7 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dřevozpracující družstvo | 14 | 9 088 920 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
10 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 83,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 11 | 605 000 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa Krkonošského národního parku | 1 | 605 000 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 8 | 0 Kč |
| Lesy města Brna, a.s. | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dřevozpracující družstvo | 12 | 605 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 35,71 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 10 | 7 193 354 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 144 716 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 104 181 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 7 | 6 537 025 Kč |
| Správa Krkonošského národního parku | 3 | 656 329 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 2 | 248 897 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dřevozpracující družstvo | 14 | 7 442 251 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 70,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 11 | 74 052 461 Kč |
| Technické služby | 1 | 242 000 Kč |
| Zemědělství | 7 | 60 500 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 21 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | 242 000 Kč |
| Nemocnice Pelhřimov, příspěvková organizace | 1 | 242 000 Kč |
| Správa Krkonošského národního parku | 1 | 60 500 Kč |
| Pacovská lesní s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 5 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dřevozpracující družstvo | 10 | 544 500 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 43,75 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 16 | 6 765 443 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy města Brna, a.s. | 4 | 5 125 409 Kč |
| Správa Krkonošského národního parku | 5 | 1 640 034 Kč |
| Pacovská lesní s.r.o. | 3 | 0 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dřevozpracující družstvo | 16 | 6 765 443 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 9 | 18 758 364 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 122 290 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 89 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy města Brna, a.s. | 5 | 16 894 964 Kč |
| Správa Krkonošského národního parku | 3 | 1 863 400 Kč |
| Technické služby Havlíčkův Brod | 1 | 122 290 Kč |
| Kraj Vysočina | 1 | 89 200 Kč |
| Pacovská lesní s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dřevozpracující družstvo | 11 | 18 969 854 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 21,05 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 10,53 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 17 | 25 081 272 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mendelova univerzita v Brně | 6 | 11 511 202 Kč |
| Lesy města Brna, a.s. | 4 | 10 154 731 Kč |
| Správa městských lesů Jihlava, s.r.o. | 2 | 3 630 000 Kč |
| Správa Krkonošského národního parku | 2 | 807 184 Kč |
| Lesy hl. m. Prahy | 1 | 121 605 Kč |
| Pacovská lesní s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Správa městských lesů Most, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Česká zemědělská univerzita v Praze | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dřevozpracující družstvo | 19 | 26 224 722 Kč |