Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 6 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Jan Perka
změna 01.08.2024
| Založeno | 01.01.1981 |
| IČO | 00087998 |
| Datová schránka | nu3x826 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 46 smluv za celkem 54 mil. Kč;
4 smlouvy mají zásadní nedostatek;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
15,2 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 278 300 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ARCHITEP HK s.r.o. | 1 | 278 300 Kč |
| inpublic group s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola řemesel a Základní škola, Hořice | 2 | 278 300 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mobily, smart zařízení | 1 | 85 414 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola řemesel a Základní škola, Hořice | 1 | 85 414 Kč |
| Josef Lejsek | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 85 414 Kč |
| Střední škola řemesel a Základní škola, Hořice | 1 | 0 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osobní vozidla | 1 | 479 999 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 87 705 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 71 064 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mototechna Group s.r.o. | 1 | 479 999 Kč |
| PROPLAST K s.r.o. | 1 | 87 705 Kč |
| Vlastimil Sedlák | 1 | 71 064 Kč |
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 | 0 Kč |
| X-COMP CZ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola řemesel a Základní škola, Hořice | 5 | 638 768 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 4 | 18 082 246 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 5 142 615 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 4 802 423 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| B.C.M. company s.r.o. | 3 | 18 456 438 Kč |
| TeS, spol. s r. o. Chotěboř | 2 | 9 486 146 Kč |
| Střední škola řemesel a Základní škola, Hořice | 1 | 84 700 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola řemesel a Základní škola, Hořice | 5 | 27 942 584 Kč |
| Sociální služby města Hořice | 1 | 84 700 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 111 594 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola řemesel a Základní škola, Hořice | 1 | 111 594 Kč |
| Královéhradecký kraj | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mobily, smart zařízení | 26 | 2 186 061 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 324 280 Kč |
| Pojišťovací služby | 27 | 70 720 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ing. Radko Vondra | 1 | 324 280 Kč |
| Střední škola řemesel a Základní škola, Hořice | 2 | 86 065 Kč |
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 | 35 360 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola řemesel a Základní škola, Hořice | 3 | 395 000 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 50 705 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osobní vozidla | 26 | 12 800 250 Kč |
| Telekomunikační služby | 26 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola řemesel a Základní škola, Hořice | 1 | 800 275 Kč |
| Královéhradecký kraj | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 21 000 034 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 836 448 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední průmyslová škola a Střední odborná škola, Dvůr Králové nad Labem, příspěvková organizace | 1 | 21 000 034 Kč |
| Střední škola řemesel a Základní škola, Hořice | 1 | 836 448 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 3 | 70 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola řemesel a Základní škola, Hořice | 3 | 70 000 Kč |
| Nekvinda - Zemědělská technika a.s. | 1 | 0 Kč |
| Mana - barvy s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola řemesel a Základní škola, Hořice | 3 | 70 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 37,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 77 | 138 833 719 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 236 384 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| S.A.M. Holding s.r.o. | 1 | 908 226 Kč |
| Jiří Kryl | 1 | 210 000 Kč |
| Pavel Horálek | 1 | 121 730 Kč |
| BONNO GASTRO SERVIS s.r.o. | 1 | 60 000 Kč |
| Melli Interiéry CZ s.r.o. | 1 | 54 654 Kč |
| Střední škola řemesel a Základní škola, Hořice | 1 | 0 Kč |
| Mlékárna Hlinsko, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola řemesel a Základní škola, Hořice | 7 | 1 354 610 Kč |
| Mlékárna Hlinsko, a.s. | 1 | 0 Kč |