Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem.
| Založeno | 01.09.1984 |
| IČO | 00097381 |
| Datová schránka | 5vpysdq |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 860 smluv za celkem 380 mil. Kč;
5 smluv má zásadní nedostatek;
14 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
25,8 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,17 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,17 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 12 265 778 Kč |
| Zemědělství | 7 | 5 920 740 Kč |
| Osobní vozidla | 2 | 2 090 759 Kč |
| Paliva a oleje | 2 | 870 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 854 900 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 804 000 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 665 500 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 302 500 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 150 000 Kč |
| Telco | 1 | 79 860 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 72 600 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 72 000 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Moravská Ostrava a Přívoz, příspěvková organizace | 47 | 30 797 926 Kč |
| Statutární město Ostrava | 3 | 836 090 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 804 000 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 470 979 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 200 000 Kč |
| OVANET a.s. | 1 | 79 860 Kč |
| OZO Ostrava s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,37 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 2 | 3 040 125 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 2 885 947 Kč |
| Zemědělství | 7 | 2 407 447 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 2 273 101 Kč |
| Energie | 3 | 1 985 000 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 5 | 1 729 450 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 2 | 1 706 275 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 1 539 040 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 743 232 Kč |
| Oděvy | 1 | 572 084 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 533 102 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 432 000 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 302 500 Kč |
| Nábytek | 1 | 278 905 Kč |
| IT Hardware | 1 | 230 000 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 2 | 191 900 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 77 385 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 76 342 Kč |
| Odpady | 1 | 69 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Moravská Ostrava a Přívoz, příspěvková organizace | 65 | 25 684 830 Kč |
| Úřad práce České republiky | 3 | 3 283 335 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 250 000 Kč |
| Statutární město Ostrava | 3 | 230 590 Kč |
| Černá louka s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,20 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,20 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 32 274 521 Kč |
| Zemědělství | 8 | 3 087 900 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 1 935 117 Kč |
| Energie | 2 | 1 700 000 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 7 | 1 404 138 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 2 | 1 178 540 Kč |
| Úklidové služby | 2 | 828 850 Kč |
| Paliva a oleje | 3 | 642 921 Kč |
| Oděvy | 1 | 605 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 4 | 377 520 Kč |
| IT | 1 | 350 000 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 302 500 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 302 500 Kč |
| Přírodní zdroje | 1 | 162 624 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 155 572 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 121 000 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 94 000 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ostravské komunikace, a.s. | 7 | 27 679 425 Kč |
| Technické služby Moravská Ostrava a Přívoz, příspěvková organizace | 67 | 21 739 049 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 3 | 586 838 Kč |
| Úřad práce České republiky | 4 | 377 520 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 100 000 Kč |
| OZO Ostrava s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 2,67 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,33 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 9 761 275 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 8 | 3 749 112 Kč |
| Úklidové služby | 3 | 2 514 985 Kč |
| Zemědělství | 6 | 1 991 165 Kč |
| Energie | 3 | 1 689 350 Kč |
| Paliva a oleje | 6 | 1 432 797 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 1 423 365 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 1 102 500 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 605 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 604 000 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 3 | 596 410 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 2 | 411 400 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 2 | 403 874 Kč |
| IT | 1 | 350 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 300 080 Kč |
| Oděvy | 1 | 300 000 Kč |
| Technické služby | 2 | 290 540 Kč |
| Přírodní zdroje | 1 | 157 542 Kč |
| Právní služby | 1 | 71 874 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 55 539 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Moravská Ostrava a Přívoz, příspěvková organizace | 61 | 21 958 520 Kč |
| Ostravské komunikace, a.s. | 1 | 5 603 988 Kč |
| Úřad práce České republiky | 8 | 3 749 112 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 2 | 500 000 Kč |
| Statutární město Ostrava | 2 | 80 000 Kč |
| OZO Ostrava s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 6,02 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 8 | 9 274 208 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 4 859 969 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 5 | 2 274 352 Kč |
| Paliva a oleje | 8 | 1 885 156 Kč |
| Technické služby | 3 | 1 621 880 Kč |
| Písky a jíly | 6 | 1 620 000 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 1 251 140 Kč |
| Úklidové služby | 2 | 786 500 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 713 780 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 657 030 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 600 000 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 3 | 513 786 Kč |
| Zemědělství | 3 | 461 334 Kč |
| Odpady | 2 | 242 000 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 239 701 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 227 553 Kč |
| Leciva | 2 | 148 198 Kč |
| IT | 1 | 116 160 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 3 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Moravská Ostrava a Přívoz, příspěvková organizace | 71 | 21 903 650 Kč |
| Úřad práce České republiky | 8 | 9 274 208 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 2 | 492 186 Kč |
| ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s. | 1 | 75 983 Kč |
| Ostravské komunikace, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,80 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 9 396 702 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 5 | 6 951 450 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 3 527 357 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 10 | 3 025 710 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 2 | 1 568 510 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 1 536 942 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 1 447 012 Kč |
| Zemědělství | 5 | 1 148 490 Kč |
| Paliva a oleje | 4 | 784 939 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 642 744 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 605 000 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 560 000 Kč |
| IT | 1 | 508 200 Kč |
| Technické služby | 1 | 227 859 Kč |
| Řemesla | 1 | 213 786 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 209 088 Kč |
| Přírodní zdroje | 1 | 125 800 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 2 | 121 000 Kč |
| Leciva | 1 | 116 080 Kč |
| Oděvy | 1 | 101 428 Kč |
| Zdravotnický materiál | 1 | 83 186 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 65 000 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Moravská Ostrava a Přívoz, příspěvková organizace | 62 | 27 555 581 Kč |
| Úřad práce České republiky | 5 | 6 951 450 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 2 | 373 059 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,27 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,27 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,53 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 19 | 6 690 583 Kč |
| Zemědělství | 6 | 3 963 664 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 8 | 2 541 000 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 2 359 405 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 1 052 600 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 420 000 Kč |
| Stroje a zařízení | 2 | 384 040 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 271 040 Kč |
| Odpady | 1 | 242 000 Kč |
| IT | 2 | 234 002 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 196 746 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 183 521 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 179 700 Kč |
| Paliva a oleje | 1 | 174 000 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 121 000 Kč |
| Přírodní zdroje | 1 | 120 700 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 110 729 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 95 629 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 81 093 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 78 280 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 73 922 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 65 000 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Moravská Ostrava a Přívoz, příspěvková organizace | 69 | 19 575 706 Kč |
| Úřad práce České republiky | 8 | 2 541 000 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 2 | 304 521 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 2,11 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,16 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,05 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 7 496 383 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 3 | 5 808 000 Kč |
| Písky a jíly | 7 | 4 417 800 Kč |
| Zemědělství | 7 | 4 090 130 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 3 800 000 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 4 | 3 589 296 Kč |
| Paliva a oleje | 14 | 2 922 084 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 1 833 150 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 1 416 701 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 1 270 500 Kč |
| Energie | 3 | 973 500 Kč |
| Kancelář | 1 | 623 090 Kč |
| Technické služby | 1 | 555 000 Kč |
| IT | 3 | 492 153 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 316 536 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 194 568 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 179 400 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 140 626 Kč |
| Přírodní zdroje | 1 | 140 000 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 121 000 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 0 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Moravská Ostrava a Přívoz, příspěvková organizace | 88 | 37 220 285 Kč |
| Úřad práce České republiky | 3 | 5 808 000 Kč |
| OZO Ostrava s.r.o. | 1 | 555 000 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 2 | 270 150 Kč |
| Ostravské komunikace, a.s. | 1 | 121 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 0,96 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,92 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,96 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 3 | 8 220 619 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 6 534 000 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 6 488 392 Kč |
| Zemědělství | 12 | 5 018 655 Kč |
| Služby závodních jídelen | 15 | 3 849 600 Kč |
| Paliva a oleje | 19 | 3 585 741 Kč |
| Energie | 5 | 1 850 000 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 5 | 1 344 918 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 1 154 340 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 628 376 Kč |
| Písky a jíly | 3 | 603 797 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 228 456 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 202 373 Kč |
| Přírodní zdroje | 1 | 151 250 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 136 533 Kč |
| Odpady | 2 | 121 000 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 116 717 Kč |
| IT | 1 | 83 099 Kč |
| Leciva | 1 | 76 500 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 35 880 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Moravská Ostrava a Přívoz, příspěvková organizace | 97 | 37 523 167 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 6 534 000 Kč |
| Ostravské komunikace, a.s. | 1 | 181 500 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 2 | 126 630 Kč |
| OZO Ostrava s.r.o. | 2 | 123 000 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 120 940 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,03 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,06 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 2 | 6 534 000 Kč |
| Zemědělství | 7 | 3 648 522 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 12 | 3 208 432 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 3 | 3 160 036 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 6 | 3 029 049 Kč |
| Písky a jíly | 2 | 2 378 843 Kč |
| Stavebnictví | 9 | 1 944 426 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 9 | 1 628 664 Kč |
| Energie | 3 | 1 597 200 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 4 | 1 187 888 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 1 154 340 Kč |
| Paliva a oleje | 3 | 577 742 Kč |
| Odpady | 1 | 242 000 Kč |
| IT | 1 | 188 760 Kč |
| Přírodní zdroje | 1 | 129 470 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 121 000 Kč |
| Zahradnické služby | 1 | 98 010 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 84 700 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 78 650 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 72 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Moravská Ostrava a Přívoz, příspěvková organizace | 91 | 30 552 554 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 6 534 000 Kč |
| OZO Ostrava s.r.o. | 1 | 242 000 Kč |
| Roxit Česko s.r.o. | 1 | 129 470 Kč |
| SILASFALT s.r.o. | 1 | 121 000 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 38 509 Kč |
| Úřad pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví | 1 | 4 000 Kč |