Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 5 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Libor Basel
změna 01.08.2017
| Založeno | 01.01.1984 |
| IČO | 00128198 |
| Datová schránka | 9vmuwzh |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 627 smluv za celkem 526 mil. Kč;
3 smlouvy mají zásadní nedostatek;
11 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
18,0 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 13,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 2 | 7 034 100 Kč |
| Odpady | 1 | 84 209 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 78 408 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| MAVA spol. s r.o. | 1 | 16 613 837 Kč |
| Střední průmyslová škola Otrokovice | 4 | 12 789 650 Kč |
| TEHOS s.r.o. | 1 | 6 758 100 Kč |
| HERMAXCLEAN CZ s.r.o. | 1 | 302 500 Kč |
| Ptáček - velkoobchod, a.s. | 2 | 148 339 Kč |
| ALL SPORT KIDS academy, z.s. | 1 | 130 000 Kč |
| AKCE NA KAMÍNCE s.r.o. | 1 | 121 500 Kč |
| Josef Figura | 2 | 120 000 Kč |
| OEZ s.r.o. | 1 | 87 733 Kč |
| RICOH Czech Republic s.r.o. | 2 | 78 408 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední průmyslová škola Otrokovice | 12 | 24 360 418 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 10 000 000 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 2 389 253 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 1 | 235 284 Kč |
| Střední průmyslová škola polytechnická - Centrum odborné přípravy Zlín | 1 | 165 113 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,37 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,74 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Vysoké riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 66 962 969 Kč |
| Dary a dotace | 6 | 26 553 513 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 6 446 100 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 2 403 905 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 1 640 473 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 7 | 1 356 290 Kč |
| IT | 2 | 985 908 Kč |
| IT Hardware | 5 | 813 354 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 812 168 Kč |
| Školení a kurzy | 6 | 776 809 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 166 774 Kč |
| Telco | 3 | 157 201 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 155 000 Kč |
| Kancelář | 1 | 78 064 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 69 575 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 56 707 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední průmyslová škola Otrokovice | 64 | 83 547 586 Kč |
| Zlínský kraj | 5 | 26 405 621 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 2 403 905 Kč |
| město Otrokovice | 1 | 70 000 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 2 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,77 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 11 093 646 Kč |
| IT Hardware | 3 | 8 340 069 Kč |
| Nábytek | 2 | 7 212 259 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 6 407 700 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 2 216 836 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 2 044 900 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 11 | 1 976 460 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 7 | 1 971 478 Kč |
| Pojišťovací služby | 13 | 1 146 234 Kč |
| Školení a kurzy | 7 | 801 825 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 779 413 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 224 379 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 213 263 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 192 148 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 181 500 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 144 435 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední průmyslová škola Otrokovice | 50 | 32 909 044 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 10 625 845 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 2 216 836 Kč |
| Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra | 1 | 149 999 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,36 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,79 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 2 | 6 497 800 Kč |
| Školení a kurzy | 8 | 4 586 200 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 4 | 2 029 715 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 10 | 1 744 300 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 1 376 933 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 8 | 1 112 581 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 929 537 Kč |
| Sport a sportoviště | 2 | 682 021 Kč |
| IT | 2 | 595 824 Kč |
| Sítě a přenos dat | 1 | 581 441 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 573 276 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 505 233 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 181 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední průmyslová škola Otrokovice | 51 | 16 726 414 Kč |
| Správa a údržba silnic Slovácka, s.r.o. | 1 | 3 775 200 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 1 376 933 Kč |
| Otrokovická BESEDA, s.r.o. | 1 | 68 200 Kč |
| Zlínský kraj | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,92 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 1 | 5 411 700 Kč |
| Školení a kurzy | 11 | 2 789 347 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 10 | 1 332 063 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 963 880 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 656 215 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 599 978 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 9 | 437 594 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 347 730 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 297 660 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 285 560 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 205 700 Kč |
| Nábytek | 2 | 165 000 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 130 000 Kč |
| IT | 1 | 80 465 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 60 840 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 31 460 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 9 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední průmyslová škola Otrokovice | 58 | 14 250 445 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 656 215 Kč |
| Otrokovická BESEDA, s.r.o. | 1 | 50 060 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,17 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,39 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 112 | 45 061 726 Kč |
| Školení a kurzy | 29 | 4 414 653 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 3 520 000 Kč |
| Dary a dotace | 5 | 2 188 185 Kč |
| Kancelář | 1 | 2 042 372 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 601 499 Kč |
| Nábytek | 1 | 582 146 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 4 | 538 450 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 509 635 Kč |
| IT Hardware | 1 | 501 720 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 2 | 311 374 Kč |
| IT | 1 | 290 660 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 236 749 Kč |
| Čisticí výrobky | 2 | 206 500 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 175 523 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 116 015 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 8 | 27 588 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední průmyslová škola Otrokovice | 68 | 19 117 466 Kč |
| Zlínský kraj | 4 | 1 836 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 3,64 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 9 | 6 665 838 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 6 | 4 048 483 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 3 749 000 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 3 713 261 Kč |
| Stavebnictví | 7 | 2 418 885 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 5 | 869 493 Kč |
| IT | 2 | 744 083 Kč |
| Telco | 2 | 605 024 Kč |
| IT Hardware | 1 | 265 280 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 224 818 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 170 610 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 156 090 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 152 460 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 145 200 Kč |
| Pitná voda, nápoje, tabák atd. | 1 | 129 416 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 76 000 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 1 452 Kč |
| Telekomunikační služby | 2 | 0 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 0 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední průmyslová škola Otrokovice | 49 | 15 356 674 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 5 972 891 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 3 713 261 Kč |
| Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra | 2 | 140 200 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
11 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 14,86 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 4 | 14 885 620 Kč |
| Stavebnictví | 13 | 6 933 203 Kč |
| Školení a kurzy | 11 | 4 883 604 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 3 | 3 692 900 Kč |
| IT | 6 | 3 510 283 Kč |
| Úklidové služby | 5 | 1 874 600 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 8 | 1 648 920 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 3 | 821 787 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 806 485 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 7 | 739 875 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 515 242 Kč |
| Letecká přeprava | 3 | 369 516 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 228 690 Kč |
| Nábytek | 1 | 218 000 Kč |
| IT Hardware | 2 | 188 206 Kč |
| Kancelář | 1 | 169 061 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 150 000 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 128 072 Kč |
| Zdravotnický materiál | 1 | 108 944 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 13 | 19 239 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední průmyslová škola Otrokovice | 67 | 24 524 448 Kč |
| Zlínský kraj | 5 | 14 699 000 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 806 485 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 160 398 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 6,98 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,65 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,33 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zlínský kraj | 9 | 82 924 224 Kč |
| Střední průmyslová škola Otrokovice | 74 | 77 762 062 Kč |
| Střední průmyslová škola polytechnická - Centrum odborné přípravy Zlín | 1 | 195 338 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
15 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 27,78 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Vysoké riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 289 | 1 448 193 558 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 170 | 560 560 800 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 73 | 134 607 207 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 710 | 113 081 686 Kč |
| Nábytek | 97 | 112 501 081 Kč |
| IT | 205 | 90 749 347 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 110 | 30 811 168 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 110 | 27 646 702 Kč |
| Úklidové služby | 64 | 22 705 200 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 17 878 432 Kč |
| Průmyslové stroje | 59 | 15 550 517 Kč |
| Telco | 61 | 9 146 700 Kč |
| Letecká přeprava | 37 | 4 486 979 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 26 | 2 692 548 Kč |
| IT Hardware | 4 | 1 060 699 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 869 954 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 6 | 494 045 Kč |
| Energie | 1 | 260 184 Kč |
| Čisticí výrobky | 9 | 231 720 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 201 314 Kč |
| Chemické výrobky | 1 | 69 454 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 38 500 Kč |
| Telekomunikační služby | 37 | 0 Kč |
| Kancelář | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední průmyslová škola Otrokovice | 44 | 22 633 856 Kč |
| Zlínský kraj | 4 | 3 727 025 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 523 584 Kč |
| Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně, příspěvková organizace | 1 | 260 184 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 4 | 0 Kč |