Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem.
| Založeno | 01.01.1992 |
| IČO | 00190543 |
| Datová schránka | txtvs3j |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 184 smluv za celkem 35 mil. Kč;
8,7 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Čistící a hygienické služby | 1 | 370 478 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dětské centrum Veská | 12 | 1 854 817 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVOZA Kostěnice, s.r.o. | 3 | 768 354 Kč |
| STASYS Profesionální úklidové služby, s.r.o. | 1 | 370 478 Kč |
| Michal Handl | 2 | 257 834 Kč |
| Verifikace SUED a.s. | 2 | 193 600 Kč |
| CHRPA stavební společnost s r. o. Pardubice | 1 | 71 680 Kč |
| Nadace VIA | 1 | 69 000 Kč |
| Stavebniny DEK a.s. | 1 | 64 175 Kč |
| ZEBRA mont s.r.o. | 1 | 59 696 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osobní vozidla | 4 | 1 555 366 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 1 479 559 Kč |
| IT | 4 | 1 354 104 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 871 200 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 399 200 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 329 694 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 294 370 Kč |
| Odpady | 1 | 189 305 Kč |
| Nábytek | 1 | 182 000 Kč |
| Kancelář | 1 | 152 048 Kč |
| Zemědělství | 1 | 135 577 Kč |
| Technické služby | 1 | 92 619 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dětské centrum Veská | 25 | 7 350 630 Kč |
| Město Chrudim | 2 | 132 829 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAPRO s. r. o. | 4 | 1 354 104 Kč |
| I N V E N T A , spol. s r.o. | 1 | 1 346 730 Kč |
| Hyundai AUTO IN s.r.o. | 3 | 1 094 101 Kč |
| David Bureš | 1 | 871 200 Kč |
| FRANCE CAR, s.r.o. | 1 | 461 265 Kč |
| JP-KONTAKT, s.r.o. | 2 | 448 418 Kč |
| STAVOZA Kostěnice, s.r.o. | 1 | 189 305 Kč |
| Stamed s.r.o. | 1 | 179 906 Kč |
| František Krampota | 1 | 165 000 Kč |
| THERMO spol. s r.o. | 2 | 160 932 Kč |
| Petr Šebek | 1 | 156 760 Kč |
| L I N E T spol. s r.o. | 1 | 152 048 Kč |
| JAS, KOMUNIKAČNÍ SYSTÉMY, s.r.o. | 1 | 149 788 Kč |
| Bohumil Praus | 1 | 135 577 Kč |
| Direct pojišťovna, a.s. | 1 | 133 438 Kč |
| Dětské centrum Veská | 2 | 132 829 Kč |
| STASYS Profesionální úklidové služby, s.r.o. | 1 | 92 619 Kč |
| David Griger | 1 | 77 440 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 5 | 1 474 990 Kč |
| Zemědělství | 5 | 700 226 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 376 266 Kč |
| Školení a kurzy | 5 | 362 400 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 313 516 Kč |
| Nábytek | 2 | 285 626 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 285 100 Kč |
| Energie | 1 | 241 624 Kč |
| Kancelář | 2 | 194 784 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 145 676 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 104 317 Kč |
| IT | 1 | 74 660 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 60 365 Kč |
| Sociální služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dětské centrum Veská | 28 | 4 927 072 Kč |
| Univerzita Pardubice | 2 | 120 800 Kč |
| Pardubický kraj | 2 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 11 | 5 329 592 Kč |
| Práce při dokončování budov | 2 | 419 865 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 246 006 Kč |
| IT | 1 | 186 646 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 100 000 Kč |
| Zemědělství | 1 | 85 400 Kč |
| Nábytek | 1 | 71 651 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 68 341 Kč |
| Sociální služby | 20 | 55 556 Kč |
| IT Hardware | 1 | 43 216 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 35 090 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dětské centrum Veská | 23 | 6 641 364 Kč |
| Pardubický kraj | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 39 | 22 672 047 Kč |
| Pojišťovací služby | 117 | 12 923 965 Kč |
| Práce při dokončování budov | 39 | 8 040 124 Kč |
| Školení a kurzy | 115 | 6 976 350 Kč |
| Stroje a zařízení | 20 | 2 832 223 Kč |
| Zemědělství | 9 | 1 485 231 Kč |
| Nábytek | 3 | 438 788 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 275 000 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 250 361 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 108 357 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 90 750 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 82 981 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dětské centrum Veská | 28 | 4 102 011 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Direct pojišťovna, a.s. | 1 | 517 605 Kč |
| STAVOZA Kostěnice, s.r.o. | 3 | 491 635 Kč |
| Ing. Jan Fišera | 2 | 398 500 Kč |
| Ing. Jiří Ludvík | 1 | 275 000 Kč |
| Jan Vohralík | 2 | 268 027 Kč |
| TOTAL PROTECT s.r.o. | 1 | 240 790 Kč |
| Libor Jiroušek | 1 | 238 733 Kč |
| Bohumil Praus | 1 | 232 018 Kč |
| Asseco Solutions, a.s. | 1 | 162 443 Kč |
| Ladislav Poledno | 1 | 137 230 Kč |
| Jiří Cabicar | 1 | 132 132 Kč |
| THERMO spol. s r.o. | 1 | 118 943 Kč |
| Michal Duchoslav | 1 | 109 382 Kč |
| Pavel Malý | 1 | 108 357 Kč |
| Zdeněk Matrka | 1 | 98 800 Kč |
| APRIS PRO s.r.o. | 1 | 90 750 Kč |
| Institut Pallium, z. ú. | 1 | 90 750 Kč |
| Medicton Group s.r.o. | 1 | 82 981 Kč |
| AKTIV Zdravotnické potřeby s.r.o. | 1 | 74 696 Kč |
| IKEA Česká republika, s.r.o. | 1 | 67 923 Kč |
| CODAN MEDITECH s.r.o. | 1 | 64 379 Kč |
| Pavel Šafránek | 1 | 62 689 Kč |
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 | 38 250 Kč |
| BMK ZP s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 4 | 688 023 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 250 206 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 131 220 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 118 000 Kč |
| IT | 1 | 93 256 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 91 836 Kč |
| Nábytek | 1 | 77 375 Kč |
| Leciva | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dětské centrum Veská | 11 | 1 359 355 Kč |
| Centrum sociálních služeb Bystré | 2 | 149 800 Kč |
| Městský bytový podnik Vysoké Mýto s.r.o. | 1 | 91 980 Kč |
| Statutární město Pardubice | 1 | - 144 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAVOZA Kostěnice, s.r.o. | 2 | 475 814 Kč |
| Dětské centrum Veská | 4 | 241 636 Kč |
| Lenka Štěrbová | 1 | 173 078 Kč |
| Vaclean s.r.o. | 1 | 131 220 Kč |
| AR KremplMotors s.r.o. | 1 | 118 000 Kč |
| Ing. Jan Fišera | 1 | 110 000 Kč |
| Jan Vohralík | 1 | 102 209 Kč |
| Město Vysoké Mýto | 1 | 91 980 Kč |
| Zahradní architektura Pardubice s.r.o. | 1 | 78 650 Kč |
| Kaplan a syn, s.r.o. | 1 | 77 128 Kč |
| PharmDr. Dagmar Šilarová | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 2 653 632 Kč |
| Zemědělství | 1 | 260 115 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 156 090 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 127 276 Kč |
| Kancelář | 1 | 71 390 Kč |
| IT | 1 | 69 696 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dětské centrum Veská | 12 | 3 336 039 Kč |
| Městský bytový podnik Vysoké Mýto s.r.o. | 1 | 75 196 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TEREGO s.r.o. | 3 | 2 342 964 Kč |
| Jan Vohralík | 2 | 407 432 Kč |
| CETTUS a.s. | 2 | 319 440 Kč |
| Město Vysoké Mýto | 2 | 127 276 Kč |
| Dětské centrum Veská | 1 | 75 196 Kč |
| HELP CENTRUM s.r.o. | 1 | 73 036 Kč |
| L I N E T spol. s r.o. | 1 | 71 390 Kč |
| VATRsoft, s.r.o. | 1 | 69 696 Kč |
| BMK ZP s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 401 | 63 988 405 Kč |
| IT | 153 | 33 889 300 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 153 | 33 582 340 Kč |
| Energie | 20 | 4 737 436 Kč |
| Osobní vozidla | 2 | 617 900 Kč |
| Nábytek | 1 | 317 692 Kč |
| Kancelář | 2 | 147 932 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 108 819 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 91 980 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 70 000 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dětské centrum Veská | 14 | 1 944 913 Kč |
| Domov sociálních služeb Slatiňany | 1 | 108 819 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Auto SLAVÍK Poděbrady s.r.o. | 1 | 367 900 Kč |
| Dětský domov Pardubice | 1 | 317 692 Kč |
| Beáta Klementová | 2 | 251 541 Kč |
| Hyundai Hradec s.r.o. | 1 | 250 000 Kč |
| CETTUS a.s. | 1 | 200 860 Kč |
| XLMX obchodní s.r.o. | 1 | 147 932 Kč |
| PROMA REHA, s.r.o. | 1 | 146 586 Kč |
| Dětské centrum Veská | 1 | 108 819 Kč |
| Asseco Solutions, a.s. | 1 | 100 422 Kč |
| Město Vysoké Mýto | 1 | 91 980 Kč |
| STROJON s.r.o. | 1 | 70 000 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 1 | 0 Kč |
| Nadace pojišťovny Kooperativa | 1 | 0 Kč |
| Pardubický kraj | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 18,18 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 477 | 175 038 236 Kč |
| Dary a dotace | 77 | 6 025 680 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 671 429 Kč |
| Nábytek | 1 | 70 927 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dětské centrum Veská | 11 | 2 461 070 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Autocentrum BARTH a.s. | 1 | 671 429 Kč |
| STAVOZA Kostěnice, s.r.o. | 1 | 563 780 Kč |
| Dětské centrum Veská | 1 | 351 680 Kč |
| Pojišťovna České spořitelny, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 302 500 Kč |
| SKOS s.r.o. | 1 | 280 720 Kč |
| Velký vůz Sever - poradenské a vzdělávací centrum, z.ú. | 1 | 140 000 Kč |
| Cinema City Czech s.r.o. | 2 | 79 925 Kč |
| JP-KONTAKT, s.r.o. | 1 | 70 927 Kč |
| KOMPAKT spol. s.r.o. | 1 | 109 Kč |
| UZENINY KOŘÍNEK s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osobní vozidla | 191 | 68 975 927 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 96 | 10 847 372 Kč |
| Kancelář | 115 | 10 839 197 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 79 860 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dětské centrum Veská | 4 | 471 948 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 79 860 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VM - Incom spol. s r. o. | 1 | 310 668 Kč |
| INTERIER HK s.r.o. | 1 | 82 280 Kč |
| Dětské centrum Veská | 1 | 79 860 Kč |
| JAS, KOMUNIKAČNÍ SYSTÉMY, s.r.o. | 1 | 79 000 Kč |
| Vodovody a kanalizace Pardubice, a.s. | 1 | 0 Kč |