Soukromá firma.
| Založeno | 01.01.1972 |
| IČO | 00212229 |
| Datová schránka | 9aavscg |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 40 smluv za celkem 20 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školní statek, Roudnice nad Labem, Vědomice 37, příspěvková organizace | 1 | 263 296 Kč |
| Město Žatec | 1 | 100 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec | 2 | 363 296 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 127 000 Kč |
| Zemědělství | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školní statek, Roudnice nad Labem, Vědomice 37, příspěvková organizace | 3 | 304 436 Kč |
| Město Žatec | 2 | 127 000 Kč |
| Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský | 1 | 120 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec | 6 | 551 436 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 80 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školní statek, Roudnice nad Labem, Vědomice 37, příspěvková organizace | 3 | 527 627 Kč |
| Město Žatec | 1 | 80 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec | 4 | 607 627 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školní statek, Roudnice nad Labem, Vědomice 37, příspěvková organizace | 2 | 472 626 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec | 2 | 472 626 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 3 | 4 124 530 Kč |
| Finance | 1 | 292 820 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 2 | 4 012 030 Kč |
| Školní statek, Roudnice nad Labem, Vědomice 37, příspěvková organizace | 2 | 687 885 Kč |
| Město Žatec | 1 | 112 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec | 5 | 4 812 415 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský | 1 | 150 000 Kč |
| Školní statek, Roudnice nad Labem, Vědomice 37, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec | 3 | 150 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průmyslové stroje | 3 | 804 006 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 50 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školní statek, Roudnice nad Labem, Vědomice 37, příspěvková organizace | 4 | 1 031 507 Kč |
| Město Žatec | 1 | 50 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec | 5 | 1 081 507 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školní statek, Roudnice nad Labem, Vědomice 37, příspěvková organizace | 2 | 470 932 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec | 2 | 470 932 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 1 | 957 684 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Žatecká teplárenská, a.s. | 1 | 957 684 Kč |
| Školní statek, Roudnice nad Labem, Vědomice 37, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Ústecký kraj | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec | 3 | 957 684 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 28,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 3 526 742 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 126 960 Kč |
| Zemědělství | 6 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 3 163 742 Kč |
| Školní statek, Roudnice nad Labem, Vědomice 37, příspěvková organizace | 4 | 1 543 960 Kč |
| Ústecký kraj | 1 | 363 000 Kč |
| Žatecká teplárenská, a.s. | 1 | 126 960 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec | 7 | 5 197 662 Kč |