Úřad - orgán veřejné moci. Obec. Řídí 3 podřízené organizace. Je součástí 16 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Zbyněk Richter
změna 26.04.2023
| Založeno | 01.01.1981 |
| IČO | 00240150 |
| Datová schránka | ehpb75m |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 390 smluv za celkem 9 mld. Kč;
7 smluv má zásadní nedostatek;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
10,5 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 1 | 161 623 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 50 000 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sokol Dolní Počernice z.s. | 1 | 484 000 Kč |
| Lázně Mšené, a.s. | 1 | 365 000 Kč |
| Pontex, spol. s r.o. | 1 | 350 900 Kč |
| BonSoft s.r.o. | 3 | 316 698 Kč |
| Tomáš Židlický | 2 | 259 685 Kč |
| Pemax servis s.r.o. | 1 | 252 168 Kč |
| 'Rokytka, počernický dětský sbor, z. s.' | 1 | 181 500 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 161 623 Kč |
| Jan Vycpálek | 1 | 145 200 Kč |
| ROKA centrum s.r.o. | 1 | 123 788 Kč |
| Mgr. Vladimíra Kalivodová | 1 | 114 950 Kč |
| MVM Stav, s.r.o. | 1 | 107 787 Kč |
| Petr Miček | 1 | 94 380 Kč |
| Aperus, s.r.o. | 1 | 80 000 Kč |
| SEVEN SPORT s.r.o. | 1 | 61 490 Kč |
| PETRUŽÁLEK A SYNOVÉ s.r.o. | 1 | 60 077 Kč |
| Finest 3 s.r.o. | 1 | 57 623 Kč |
| 4-Majetková, a.s. | 1 | 54 450 Kč |
| Junák - český skaut, středisko Oheň Horní Počernice, z. s. | 1 | 50 000 Kč |
| Městská část Praha-Dolní Počernice | 5 | 35 320 Kč |
| Edenred CZ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Růžolící chrochtík, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Dolní Počernice | 28 | 4 129 749 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 3 | 35 320 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,80 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,45 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 11 | 28 751 678 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 10 | 9 834 468 Kč |
| Dary a dotace | 8 | 2 110 490 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 1 033 340 Kč |
| Zemědělství | 4 | 948 301 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 810 834 Kč |
| Smlouvy o spolupráci | 2 | 544 500 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 497 286 Kč |
| Odpady | 3 | 168 923 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 142 695 Kč |
| IT Hardware | 1 | 71 960 Kč |
| Nábytek | 1 | 52 767 Kč |
| Kancelář | 1 | 50 250 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 2 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Dolní Počernice | 63 | 47 647 064 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 4 | 143 452 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 2 | 0 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,85 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 11 | 21 841 710 Kč |
| Dary a dotace | 4 | 544 500 Kč |
| Zemědělství | 4 | 430 633 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 343 000 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 316 651 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 287 956 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 259 520 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 2 | 231 250 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 211 750 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 171 215 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 165 076 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 2 | 163 632 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 84 700 Kč |
| Sociální péče | 1 | 72 000 Kč |
| Nábytek | 1 | 69 297 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Dolní Počernice | 54 | 27 998 599 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,70 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 8,11 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Vysoké riziko,
většina smluv dle počtu či objemu je uzavřena s s 2 smluvními partnery.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 8 585 207 655 Kč |
| Školení a kurzy | 51 | 7 916 275 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 102 | 7 817 925 Kč |
| Práce při dokončování budov | 26 | 6 488 000 Kč |
| Nábytek | 53 | 3 406 725 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 450 000 Kč |
| Finance | 1 | 362 721 Kč |
| Právní služby | 1 | 290 400 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 242 000 Kč |
| Odpady | 1 | 176 672 Kč |
| Zemědělství | 3 | 149 756 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 108 900 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 108 416 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 95 520 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 75 100 Kč |
| IT Hardware | 1 | 72 937 Kč |
| Kancelář | 1 | 21 316 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 4 485 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 0 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konstruktis Praha, spol. s r.o. | 2 | 8 584 636 844 Kč |
| Jiří Baudisch | 7 | 1 109 933 Kč |
| DI - DESIGN INTERIOR s.r.o. | 1 | 362 721 Kč |
| LP Bau spol. s r.o. | 3 | 340 010 Kč |
| Czech Travel Agency s.r.o. | 1 | 333 680 Kč |
| Lázně Mšené, a.s. | 1 | 318 960 Kč |
| Sokol Dolní Počernice z.s. | 1 | 300 000 Kč |
| Fischer Karel, Mgr., advokát | 1 | 290 400 Kč |
| Finanční poradenství, s.r.o. | 1 | 242 000 Kč |
| Městská část Praha-Dolní Počernice | 4 | 176 672 Kč |
| 'Rokytka, počernický dětský sbor, z. s.' | 1 | 150 000 Kč |
| PFProjekt s.r.o. | 1 | 108 900 Kč |
| Jan Vycpálek | 1 | 95 520 Kč |
| Books and Cards S.G.J.Š., s.r.o. | 1 | 92 323 Kč |
| BENEFITY a.s. | 1 | 84 700 Kč |
| BonSoft s.r.o. | 3 | 80 786 Kč |
| Edenred CZ s.r.o. | 1 | 75 053 Kč |
| Petr Hamouz | 1 | 46 950 Kč |
| GRAFOTECHNA PLUS, s.r.o. | 1 | 21 316 Kč |
| DATACENTRUM systems & consulting, a.s. | 1 | 4 485 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Dolní Počernice | 34 | 8 588 942 618 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 176 672 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 0 Kč |
| Česká zemědělská univerzita v Praze | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,00 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 10 186 862 Kč |
| Dary a dotace | 5 | 6 245 626 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 8 | 2 582 731 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 8 | 925 507 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 2 | 574 750 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 400 000 Kč |
| Zemědělství | 3 | 315 789 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 156 078 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 116 500 Kč |
| Kancelář | 1 | 77 008 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 66 212 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Dolní Počernice | 47 | 16 105 195 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 6 298 140 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,45 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 11 027 940 Kč |
| Odpady | 101 | 8 771 653 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 26 | 8 659 078 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 3 031 668 Kč |
| Zahradnické služby | 1 | 1 562 776 Kč |
| Zemědělství | 5 | 1 075 364 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 532 400 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 26 | 264 816 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 181 500 Kč |
| IT Hardware | 1 | 154 092 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 135 527 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 87 725 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 72 228 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 67 318 Kč |
| IT | 2 | 63 371 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 13 813 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Oáza Dolní Počernice | 1 | 10 890 000 Kč |
| Městská část Praha-Dolní Počernice | 2 | 3 042 437 Kč |
| BonSoft s.r.o. | 4 | 2 211 156 Kč |
| Jan Hájek | 1 | 532 400 Kč |
| CITADELA grafický ateliér, s.r.o. v likvidaci | 1 | 264 816 Kč |
| JAMI Gardens s.r.o. | 1 | 248 300 Kč |
| Living in green s.r.o. | 1 | 235 950 Kč |
| MEDIAN, s.r.o. | 1 | 181 500 Kč |
| Alza.cz a.s. | 1 | 154 092 Kč |
| LP Bau spol. s r.o. | 1 | 150 000 Kč |
| Sokol Dolní Počernice z.s. | 1 | 121 000 Kč |
| AWOCADO s.r.o. | 1 | 91 936 Kč |
| CELKOM dotace s.r.o. | 1 | 87 725 Kč |
| VITA software, s.r.o. | 1 | 84 078 Kč |
| TK Elevator Eastern Europe GmbH, odštěpný závod | 1 | 73 527 Kč |
| KVS - Projekt s.r.o. | 1 | 72 600 Kč |
| Jan Vycpálek | 1 | 72 228 Kč |
| ENBRA, a.s. | 1 | 69 403 Kč |
| Metallife s.r.o. | 1 | 67 318 Kč |
| Milan Kuzica | 1 | 65 340 Kč |
| Kancelářské stroje s.r.o. | 1 | 63 371 Kč |
| PP 53, a.s. | 1 | 62 000 Kč |
| Pavel Průcha | 1 | 36 300 Kč |
| Mateřská škola Orangery, s.r.o. | 1 | 13 813 Kč |
| TRIADA, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Dolní Počernice | 27 | 15 848 854 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 3 042 437 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 12,90 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 15 860 703 Kč |
| Sociální služby | 1 | 9 661 182 Kč |
| Právní služby | 51 | 7 260 000 Kč |
| Sport a sportoviště | 51 | 5 114 700 Kč |
| Kancelář | 77 | 3 917 850 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 5 | 1 481 240 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 3 | 532 400 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 181 500 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 176 592 Kč |
| Zemědělství | 2 | 153 392 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 26 | 126 971 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 64 893 Kč |
| IT | 1 | 57 000 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INGBAU CZ s.r.o. | 1 | 13 429 658 Kč |
| Městská část Praha-Dolní Počernice | 1 | 9 661 182 Kč |
| MS REAL - reality s.r.o. | 1 | 1 309 158 Kč |
| PERFECTSTAV s.r.o. | 2 | 1 146 389 Kč |
| PRO-CONSULT s.r.o. | 2 | 804 529 Kč |
| CELKOM dotace s.r.o. | 3 | 532 400 Kč |
| LP Bau spol. s r.o. | 4 | 392 983 Kč |
| BonSoft s.r.o. | 1 | 199 730 Kč |
| Oáza Dolní Počernice | 1 | 181 500 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 176 592 Kč |
| Ing. Pavel Poloprudský | 1 | 99 160 Kč |
| KVS - Projekt s.r.o. | 1 | 84 700 Kč |
| KERAMET, spol. s r.o. | 1 | 64 893 Kč |
| AWOCADO s.r.o. | 1 | 61 432 Kč |
| DATACENTRUM systems & consulting, a.s. | 1 | 14 835 Kč |
| Petronium s.r.o. | 1 | 97 Kč |
| Lidl stravenky v.o.s. | 1 | 0 Kč |
| Galstian & Galstian Group s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Ondřej Píša | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Dolní Počernice | 30 | 18 889 235 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 9 661 182 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,57 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,57 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 11 | 40 301 586 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 26 | 12 975 435 Kč |
| IT | 76 | 3 093 983 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 459 800 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 264 264 Kč |
| Zemědělství | 1 | 227 226 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 70 277 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 60 500 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 1 | 0 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INGBAU CZ s.r.o. | 3 | 35 017 711 Kč |
| PERFECTSTAV s.r.o. | 2 | 2 730 289 Kč |
| Sport-Technik Bohemia s.r.o. | 2 | 1 920 396 Kč |
| BonSoft s.r.o. | 2 | 320 006 Kč |
| Galstian & Galstian invest s.r.o. | 1 | 264 264 Kč |
| Sokol Dolní Počernice z.s. | 1 | 242 000 Kč |
| MV BAU, s.r.o. | 1 | 168 505 Kč |
| Městská část Praha-Dolní Počernice | 3 | 97 405 Kč |
| ATLAS consulting spol. s r.o. | 1 | 84 700 Kč |
| ZAVOS s.r.o. | 1 | 70 277 Kč |
| Ameba Production spol. s r.o. | 1 | 60 500 Kč |
| Galstian & Galstian Group s.r.o. | 1 | 1 210 Kč |
| Eliška Čančíková | 1 | 0 Kč |
| Kyocera Document Solutions Czech, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| POČIN - POČERNICKÁ INICIATIVA, z. s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Dolní Počernice | 26 | 42 277 552 Kč |
| Městská knihovna v Praze | 1 | 0 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 15,38 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,85 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 9 254 724 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 3 | 2 860 248 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 7 | 1 949 281 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 205 361 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 105 512 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 66 308 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| INGBAU CZ s.r.o. | 1 | 5 000 000 Kč |
| MARKO PLUS s.r.o. | 1 | 2 524 054 Kč |
| SKIP Stavby s.r.o. | 1 | 1 494 806 Kč |
| POČERNICKÝ PIVOVAR s.r.o. | 1 | 1 331 000 Kč |
| Sokol Dolní Počernice z.s. | 2 | 263 405 Kč |
| Mateřská škola DUHA | 1 | 206 421 Kč |
| MV BAU, s.r.o. | 2 | 166 864 Kč |
| Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Dolní Počernice Praha 9 | 1 | 120 525 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 108 900 Kč |
| BonSoft s.r.o. | 1 | 98 995 Kč |
| Základní škola, Národních hrdinů 70, Praha-Dolní Počernice | 1 | 74 681 Kč |
| FRANTIŠEK SMETANA | 1 | 69 000 Kč |
| BLOCK BUILDING s.r.o. | 1 | 61 935 Kč |
| OrangeryPark z. s. | 1 | 60 500 Kč |
| Pavel Hokr | 1 | 60 000 Kč |
| Městská část Praha-Dolní Počernice | 5 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Dolní Počernice | 21 | 14 540 429 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 5 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 14,71 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 127 | 74 364 048 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 477 | 56 575 898 Kč |
| Dary a dotace | 5 | 44 384 182 Kč |
| Stavebnictví | 7 | 2 880 456 Kč |
| Průmyslové stroje | 26 | 1 778 700 Kč |
| Zemědělství | 5 | 638 163 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 435 600 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 6 | 416 388 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 251 567 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 542 Kč |
| Technické služby | 26 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha-Dolní Počernice | 2 | 44 099 570 Kč |
| Enuma Elis s.r.o. | 1 | 1 058 460 Kč |
| SKIP Stavby s.r.o. | 1 | 850 000 Kč |
| PERFECTSTAV s.r.o. | 1 | 841 090 Kč |
| BonSoft s.r.o. | 4 | 638 163 Kč |
| Jan Šimek | 1 | 435 600 Kč |
| KVS - Projekt s.r.o. | 1 | 251 567 Kč |
| Czech Outdoor s.r.o. | 2 | 200 000 Kč |
| Schindler CZ, a.s. | 2 | 192 299 Kč |
| Sokol Dolní Počernice z.s. | 1 | 188 000 Kč |
| Kamenosochařství a restaurátorství Pánek, s.r.o. | 1 | 130 903 Kč |
| Finanční poradenství, s.r.o. | 2 | 121 000 Kč |
| PP 53, a.s. | 1 | 96 612 Kč |
| Základní škola Orangery s.r.o. | 1 | 87 120 Kč |
| pko servis s.r.o. | 1 | 84 000 Kč |
| V Hájence, z.s. | 1 | 73 108 Kč |
| Pavel Hokr | 1 | 56 160 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 542 Kč |
| MV BAU, s.r.o. | 2 | 3 Kč |
| Štefan Mihalik | 1 | 0 Kč |
| POČERNICKÝ PIVOVAR s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| FRAMAKA, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| AT, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 44 099 570 Kč |
| Městská část Praha-Dolní Počernice | 32 | 5 514 999 Kč |