Úřad - orgán veřejné moci. Obec. Řídí 3 podřízené organizace. Je součástí 21 kategorií orgánu veřejné moci.
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 130 smluv za celkem 598 mil. Kč;
40 smluv má zásadní nedostatek;
10 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
8,5 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GEOSAN GROUP a.s. | 1 | 273 578 320 Kč |
| PRAGOTRADE spol. s r.o. | 2 | 22 460 826 Kč |
| TELMONT Nymburk s.r.o. | 1 | 2 994 750 Kč |
| Stavby Faj s.r.o. | 1 | 1 971 155 Kč |
| Obec Úholičky | 1 | 1 460 228 Kč |
| Obec Horoměřice | 2 | 1 371 182 Kč |
| XYZZY, s.r.o. | 1 | 1 159 676 Kč |
| Gregor a syn, s.r.o. | 1 | 1 107 655 Kč |
| T4 Building s.r.o. | 1 | 977 979 Kč |
| EP ENERGY TRADING, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Horoměřice | 10 | 305 710 589 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 1 371 182 Kč |
| Středočeský kraj | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 10,81 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 13,51 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,70 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 15 | 305 601 808 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 21 385 346 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 14 326 167 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 11 962 000 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 8 032 068 Kč |
| Stroje a zařízení | 3 | 5 635 212 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 2 910 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 808 833 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 636 990 Kč |
| Odpady | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GEOSAN GROUP a.s. | 2 | 273 289 227 Kč |
| ACTIVE LIFE a.s. | 3 | 23 924 000 Kč |
| PRAGOTRADE spol. s r.o. | 2 | 20 427 310 Kč |
| Shikun & Binui Horoměřice s.r.o. | 1 | 19 159 479 Kč |
| T4 Building s.r.o. | 2 | 15 225 571 Kč |
| CETIN a.s. | 1 | 12 154 000 Kč |
| Gregor a syn, s.r.o. | 3 | 5 635 212 Kč |
| NOWASTAV akciová společnost | 2 | 4 969 143 Kč |
| GOOD BUILDING - stavební a zemní práce, kabelizace s.r.o. | 4 | 3 657 566 Kč |
| Patronium, s.r.o. | 2 | 3 296 040 Kč |
| Obec Horoměřice | 4 | 2 910 000 Kč |
| Jan Slabý | 1 | 2 500 000 Kč |
| JURD CZ s.r.o. | 1 | 2 225 867 Kč |
| TEMO-TELEKOMUNIKACE a.s. | 2 | 1 993 352 Kč |
| Flow elektro s.r.o. | 1 | 1 624 310 Kč |
| KIFO s.r.o. | 1 | 808 833 Kč |
| AUTOCENTRUM NEVECOM spol. s r.o. | 1 | 636 990 Kč |
| VALSTAVCZ-7 s.r.o. | 1 | 462 377 Kč |
| TEXTUM s.r.o. | 1 | 429 550 Kč |
| Svazek obcí "Od Okoře k Vltavě" | 1 | 200 000 Kč |
| FCC Regios, a.s. | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Horoměřice | 34 | 392 418 827 Kč |
| Letiště Praha, a. s. | 1 | 2 420 000 Kč |
| Středočeský kraj | 2 | 290 000 Kč |
| Svazek obcí "Od Okoře k Vltavě" | 1 | 200 000 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 10,81 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 16,22 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 17 | 50 268 132 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 19 235 924 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 10 | 7 495 920 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 5 | 6 612 650 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 5 674 729 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 2 420 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 1 527 678 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 713 900 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 393 250 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 217 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KONSIT a.s. | 1 | 32 699 189 Kč |
| Shikun & Binui Horoměřice s.r.o. | 1 | 19 159 479 Kč |
| ACTIVE LIFE a.s. | 1 | 11 962 000 Kč |
| VALSTAVCZ-7 s.r.o. | 8 | 7 298 354 Kč |
| T4 Building s.r.o. | 1 | 7 193 504 Kč |
| Flow elektro s.r.o. | 2 | 7 190 369 Kč |
| NOWASTAV akciová společnost | 1 | 5 142 588 Kč |
| Obec Horoměřice | 7 | 4 498 312 Kč |
| ATELIER TECL s.r.o. | 2 | 3 025 000 Kč |
| Ing. Karel Sehyl | 1 | 2 359 500 Kč |
| KRAVZSTAV s.r.o. | 2 | 1 943 224 Kč |
| Egoé life s.r.o. | 2 | 1 527 678 Kč |
| Město Zábřeh | 1 | 1 200 000 Kč |
| Stavební společnost Šlehofer, s.r.o. | 2 | 764 738 Kč |
| Hlaváček & partner, s.r.o. | 1 | 719 950 Kč |
| UH CAR, s.r.o. | 1 | 713 900 Kč |
| Stavby Faj s.r.o. | 1 | 713 582 Kč |
| FOUR HORSES s.r.o. | 1 | 508 200 Kč |
| Městská část Praha-Lysolaje | 1 | 393 250 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Horoměřice | 30 | 104 121 255 Kč |
| Letiště Praha, a. s. | 2 | 2 420 000 Kč |
| Město Zábřeh | 1 | 1 200 000 Kč |
| Městská část Praha-Lysolaje | 1 | 393 250 Kč |
| Integrovaná doprava Středočeského kraje, příspěvková organizace | 1 | 217 800 Kč |
| ČEZ Distribuce, a. s. | 1 | 190 817 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 76 445 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 17,65 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
14 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 82,35 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 40 375 273 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 26 | 18 986 122 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 4 | 8 149 350 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 2 420 000 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 713 900 Kč |
| Odpady | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KONSIT a.s. | 1 | 31 909 275 Kč |
| Hlaváček & partner, s.r.o. | 1 | 5 445 000 Kč |
| VALSTAVCZ-7 s.r.o. | 4 | 4 841 798 Kč |
| ACTIVE LIFE a.s. | 1 | 3 624 200 Kč |
| Obec Horoměřice | 3 | 2 714 030 Kč |
| SM - PROJEKT spol. s r.o. | 3 | 2 704 350 Kč |
| UH CAR, s.r.o. | 1 | 713 900 Kč |
| FCC Regios, a.s. | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Horoměřice | 14 | 49 238 523 Kč |
| Letiště Praha, a. s. | 1 | 2 420 000 Kč |
| České vysoké učení technické v Praze | 2 | 294 030 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
4 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 97 | 233 692 696 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 29 604 734 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 1 452 000 Kč |
| Odpady | 2 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| KONSIT a.s. | 1 | 29 604 734 Kč |
| Obec Horoměřice | 2 | 1 452 000 Kč |
| AMANDA stavební s.r.o. | 1 | 987 360 Kč |
| FCC Regios, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Horoměřice | 4 | 30 592 094 Kč |
| Letiště Praha, a. s. | 1 | 1 452 000 Kč |
| Středočeský kraj | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
7 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 58,33 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Vysoké riziko,
většina smluv dle počtu či objemu je uzavřena s jedním smluvním partnerem.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 314 | 3 408 557 700 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 797 345 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 500 000 Kč |
| Odpady | 7 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Horoměřice | 5 | 3 055 475 Kč |
| Vodohospodářský rozvoj a výstavba a.s. | 1 | 1 758 130 Kč |
| Městská část Praha-Lysolaje | 1 | 797 345 Kč |
| FCC Regios, a.s. | 7 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje, příspěvková organizace | 2 | 1 758 130 Kč |
| Městská část Praha-Lysolaje | 1 | 797 345 Kč |
| Středočeský kraj | 1 | 300 000 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 200 000 Kč |
| Obec Horoměřice | 7 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osobní vozidla | 25 | 18 043 157 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 2 153 433 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Horoměřice | 2 | 2 395 433 Kč |
| FCC Regios, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Letiště Praha, a. s. | 1 | 2 153 433 Kč |
| Městská část Praha-Nebušice | 1 | 242 000 Kč |
| Obec Horoměřice | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 3 847 433 Kč |
| Odpady | 2 | 0 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Horoměřice | 3 | 3 847 433 Kč |
| FCC Regios, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Letiště Praha, a. s. | 2 | 3 847 433 Kč |
| Obec Horoměřice | 2 | 0 Kč |
| Česká zemědělská univerzita v Praze | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 42,86 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 42,86 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 5 | 1 694 000 Kč |
| Odpady | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Horoměřice | 5 | 1 694 000 Kč |
| FCC Regios, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Letiště Praha, a. s. | 5 | 1 694 000 Kč |
| Obec Horoměřice | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 137 | 140 374 934 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Horoměřice | 1 | 1 200 000 Kč |
| FCC Regios, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Letiště Praha, a. s. | 1 | 1 200 000 Kč |
| Obec Horoměřice | 2 | 0 Kč |