Úřad - orgán veřejné moci. Obec. Řídí 2 podřízené organizace. Je součástí 21 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Zdeněk Kemény
změna 08.04.2020
| Založeno | 01.07.1973 |
| IČO | 00245887 |
| Datová schránka | d6vbd8r |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 33 smluv za celkem 29 mil. Kč;
4 smlouvy mají zásadní nedostatek;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
9,1 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 1 171 601 Kč |
| Odpady | 1 | 990 990 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STRABAG SIS a.s. | 1 | 1 171 601 Kč |
| CB Global s.r.o. | 1 | 990 990 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Horní Dvořiště | 3 | 2 162 591 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 9 121 327 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 186 620 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SWIETELSKY stavební s.r.o. | 1 | 6 957 500 Kč |
| STRABAG SIS a.s. | 1 | 912 107 Kč |
| Jiří Sedláček | 1 | 602 893 Kč |
| Pozemní stavby DUVE s.r.o. | 1 | 430 917 Kč |
| MONTIMA s.r.o. | 1 | 217 911 Kč |
| Tělovýchovná jednota Horní Dvořiště, z.s. | 1 | 186 620 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Horní Dvořiště | 6 | 9 307 947 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 1 | 90 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Horní Dvořiště | 1 | 90 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 90 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 197 380 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 134 189 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 96 000 Kč |
| Zemědělství | 1 | 6 655 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Horní Dvořiště | 4 | 434 224 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jihočeský kraj | 1 | 197 380 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 2 | 140 844 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 96 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 280 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 90 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Horní Dvořiště | 2 | 370 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 280 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 90 000 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 3 394 600 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 1 176 000 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 79 279 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VKB stavby s.r.o. | 1 | 2 656 744 Kč |
| AUTO VINKLER, s.r.o. | 1 | 1 176 000 Kč |
| Pozemní stavby DUVE s.r.o. | 1 | 737 856 Kč |
| Alena Sládková | 1 | 89 309 Kč |
| EKO Překlady s.r.o. | 1 | 79 279 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Horní Dvořiště | 5 | 4 739 189 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 609 229 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 90 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zem-Bau Building & Engineering s.r.o. | 1 | 609 229 Kč |
| Obec Horní Dvořiště | 1 | 90 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Horní Dvořiště | 1 | 609 229 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 90 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 692 384 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 3 | 270 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zem-Bau Building & Engineering s.r.o. | 1 | 692 384 Kč |
| Obec Horní Dvořiště | 3 | 270 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Horní Dvořiště | 1 | 692 384 Kč |
| Úřad práce České republiky | 3 | 270 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 176 | 16 080 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Horní Dvořiště | 1 | 180 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 180 000 Kč |