Úřad - orgán veřejné moci. Obec. Řídí jednu podřízenou organizaci. Je součástí 21 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Josef Honz
změna 20.12.2018
| Založeno | 01.07.1973 |
| IČO | 00251437 |
| Datová schránka | dyxbczi |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 9 smluv za celkem 38 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Lnáře | 1 | 0 Kč |
| Svazek obcí Blatenska | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Svazek obcí Blatenska | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 238 000 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Lnáře | 2 | 238 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 238 000 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Jihočeského kraje | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 29 988 614 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 159 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Lnáře | 2 | 30 147 814 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 29 988 614 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 159 200 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 332 854 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Lnáře | 1 | 332 854 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 332 854 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 184 767 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Lnáře | 1 | 184 767 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 184 767 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 45 | 7 445 031 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Lnáře | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hasičský záchranný sbor Jihočeského kraje | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 12 | 336 811 689 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Lnáře | 1 | 6 936 930 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 6 936 930 Kč |