Úřad - orgán veřejné moci. Obec. Řídí jednu podřízenou organizaci. Je součástí 19 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Renata Fajáková
změna 18.06.2017
| Založeno | 01.07.1973 |
| IČO | 00261360 |
| Datová schránka | zj8av6p |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 34 smluv za celkem 45 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Huntířov | 1 | 86 173 097 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 86 173 097 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 1 053 910 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CAMEA Technology, a.s. | 1 | 1 053 910 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Huntířov | 1 | 1 053 910 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnický materiál | 1 | 502 150 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Huntířov | 1 | 502 150 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Huntířov | 1 | 502 150 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 4 | 2 081 366 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Huntířov | 5 | 2 081 366 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní fond životního prostředí České republiky | 4 | 2 081 366 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 1 | 199 650 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Huntířov | 3 | 199 650 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 199 650 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 2 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 15 | 248 063 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 180 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Huntířov | 4 | 428 063 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní fond životního prostředí České republiky | 3 | 248 063 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 180 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 1 260 000 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Huntířov | 2 | 1 260 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 1 260 000 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 1 | 20 064 568 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 14 | 2 600 491 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 774 917 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 480 975 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 230 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Huntířov | 8 | 21 873 051 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Huntířov | 5 | 21 550 460 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 322 591 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Huntířov | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 31 | 20 117 829 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 10 563 106 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 556 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 65 450 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Huntířov | 4 | 7 558 237 Kč |
| Radek Zralý | 1 | 4 063 906 Kč |
| Miloslav Hantych | 1 | 3 139 949 Kč |
| Kadlec K.K. Nusle, spol. s r.o. | 1 | 556 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Huntířov | 5 | 11 188 736 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 65 450 Kč |