Smlouvy Dotace Platy Úřady Zakázky Sponzoři & firmy PastVina 
❤ Podpořte nás Přihlásit se Registrace

Obec Huntířov

Úřad - orgán veřejné moci. Obec. Řídí jednu podřízenou organizaci. Je součástí 19 kategorií orgánu veřejné moci.

Zastupovaný

Renata Fajáková

změna 18.06.2017

Založeno 01.07.1973
IČO 00261360
Datová schránka zj8av6p

Hlídání nových smluv, zakázek, dotací a dalšího

Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.

Upozornit na novinky u Obec Huntířov
Upozornit u subjektu + v jedné podřízené organizaci

Data firem nám poskytuje SalesKit.
Moc děkujeme

Sledovaná rizika

Přehled rizik, která u jednotlivých subjektů sledujeme za rok 2026

Detailní souhrn rizik a zajímavostí !!

Toto je výstup Automatické kontroly rizik transparentnosti a hospodaření u uzavřených smluv prováděný Hlídačem státu. Závěry kontroly nedokazují pochybení či porušení zákona na žádné straně smluvních vztahů. Zjištěná rizika znamenají pouze vyšší možnost výskytu námi posuzovaných a identifikovaných situací u analyzovaných smluv.

Skuteční majitelé

Ministerstvo spravedlnosti od 17.12.2025 zrušilo veřejnosti přístup k evidenci skutečných majitelů.
Zásadním způsobem tím omezilo veřejnou kontrolu subjektů obchodujících se státem, dostávajících dotace a zjednodušila praní špinavých peněz.

Registr smluv

Detailní informace o smlouvách uzavřených úřadem za poslední roky uvedených v registru smluv.

Vážné nedostatky za letošní rok jsme zjistili u jedné smlouvy.

Obec Huntířov
  • V registru smluv evidujeme 37 smluv za celkem 200 mil. Kč
  • V roce 2026 uzavřel úřad 3 smlouvy za 155 mil. Kč (nárůst o 14 597,41 % oproti roku 2025)
  • V 2026 neuvedl hodnotu smlouvy u 0 smluv, což je celkem 0,00 % ze všech.
  • Největší smlouvy v 2026 byly uzavřeny v oblastech Dary a dotace (115 mil. Kč), Bankovní služby a poplatky (40 mil. Kč)

Holding kolem Obec Huntířov
  • V registru smluv evidujeme 38 smluv za celkem 200 mil. Kč za celou skupinu.
  • V roce 2026 uzavřela tato skupina 3 smlouvy za 155 mil. Kč (nárůst o 14 597,41 % oproti roku 2025)
  • Největší smlouvy v 2026 byly uzavřeny v oblastech Dary a dotace (115 mil. Kč), Bankovní služby a poplatky (40 mil. Kč)


Podrobnosti o smlouvách organizace 37


Dotace

Podrobné informace o dotacích, které úřad dostal, z nejúplnější databáze dotací.

Úřad Obec Huntířov dostal 154 dotací v celkové hodnotě 161 416 664 Kč.


2 podřízená organizace (z celkem 1) úřadu Obec Huntířov dostaly 6 dotací v hodnotě 3 891 913 Kč.

Úřad Obec Huntířov včetně podřízených organizací dostal celkem 160 dotací v celkové hodnotě 165 308 577 Kč.


Podrobnosti o dotacích organizace 154


Veřejné zakázky

Podrobné informace o veřejných zakázkách, které úřad vypsal jak z věstníku veřejných zakázek, tak z profilů zadavatelů.

Obec Huntířov se vyskytuje


U subjektu registrujeme 3 profily zadavatele.

Podrobnosti o veřejných zakázkách organizace 33


Vozový park

Detailní informace o aktuálním i dřívějším vozovém parku organizace.

Obec Huntířov vlastní 7 vozidel .
Auto 3
Přípojné vozidlo 2
Nákladní vůz 1
Traktor 1

Celý vozový park podrobně 10


Insolvenční rejstřík

Informace o insolvenčních řízeních, kterých se úřad účastní jako dlužník, věřitel či správce.

Pro základní informace o insolvenci musíte být přihlášeni


Statistika dodavatelů (smluvních partnerů) úřadu

Přehledná statistika největších dodavatelů pro úřad podle smluv v registru smluv.

V roce 2026 byly největšími smluvními dodavateli úřadu společnosti

Podrobnosti o dodavatelích organizace 11+


Statistiky odběratelů úřadu

Přehledná statistika největších odběratelů zboží a služeb od tohoto úřadu podle smluv v registru smluv.

V roce 2026 byly největšími smluvními odběrateli úřadu společnosti

Podrobnosti o odběratelích organizace 1+


Úřad v dalších databázích

Na hlídači máme kromě hlavních databází 46 dalších menších databází. Zde vám podrobně vypíšeme, co v nich o tomto úřadu naleznete.

O úřadu jsme našli 13 výsledků ve 2 databázích. Nejvíce v

Podrobnosti o organizace v dalších databázích 13


Dceřiné společnosti a orgány

Dceřiné společnosti podle českého obchodního rejstříku. Standardně zobrazujeme aktuálně platné dceřiné společnosti a společnosti, které měli vazbu na organizaci v posledních pěti letech.

Řídí jednu podřízenou organizaci.

Vypsat všechny dceřiné společnosti a orgány 1


Další informace o organizaci

Je součástí 19 kategorií orgánu veřejné moci.

Zobrazit další informace o organizaci 19