Úřad - orgán veřejné moci. Obec. Řídí 2 podřízené organizace. Je součástí 19 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Jana Syslová
změna 18.06.2017
| Založeno | 01.07.1973 |
| IČO | 00266345 |
| Datová schránka | xntbnjc |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 29 smluv za celkem 64 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
20,7 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Hrobčice | 1 | 93 654 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hudební divadlo v Karlíně | 1 | 93 654 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 1 | 57 958 879 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 600 000 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Hrobčice | 4 | 58 570 979 Kč |
| Ministerstvo financí | 1 | 57 958 879 Kč |
| Silnice Topolany a.s. | 1 | 57 958 879 Kč |
| Česko-německý fond budoucnosti, nadační fond | 1 | 600 000 Kč |
| Obec Světec | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Hrobčice | 3 | 58 558 879 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 12 100 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 1 | 1 754 954 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Hrobčice | 3 | 1 832 999 Kč |
| Auto Trutnov s.r.o. | 1 | 1 754 954 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Hrobčice | 1 | 1 754 954 Kč |
| Hudební divadlo v Karlíně | 1 | 78 045 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 883 600 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 66 084 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Hrobčice | 3 | 949 684 Kč |
| Spolek na záchranu kostela sv. Jakuba v Mrzlicích | 1 | 85 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 798 600 Kč |
| Spolek na záchranu kostela sv. Jakuba v Mrzlicích | 1 | 85 000 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 66 084 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 466 591 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Hrobčice | 2 | 466 591 Kč |
| Spolek na záchranu kostela sv. Jakuba v Mrzlicích | 1 | 98 684 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 367 907 Kč |
| Spolek na záchranu kostela sv. Jakuba v Mrzlicích | 1 | 98 684 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 193 600 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 108 900 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Hrobčice | 2 | 302 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Regionální rozvojová agentura Ústeckého kraje, a.s. | 2 | 302 500 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 13 | 919 485 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 163 350 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 96 800 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 60 040 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Hrobčice | 4 | 1 239 675 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní statek Jeneč, státní podnik v likvidaci | 2 | 979 525 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 163 350 Kč |
| Regionální rozvojová agentura Ústeckého kraje, a.s. | 1 | 96 800 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Hrobčice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 86 | 24 853 082 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 13 | 793 350 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 36 300 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 14 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Hrobčice | 6 | 180 630 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Regionální rozvojová agentura Ústeckého kraje, a.s. | 2 | 180 290 Kč |
| Ministerstvo financí | 1 | 340 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 2 | 0 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 25 | 3 587 650 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Hrobčice | 1 | 102 850 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Regionální rozvojová agentura Ústeckého kraje, a.s. | 1 | 102 850 Kč |