Úřad - orgán veřejné moci. Obec. Řídí jednu podřízenou organizaci. Je součástí 25 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Vladimír Žák
změna 18.06.2017
| Založeno | 01.07.1973 |
| IČO | 00279625 |
| Datová schránka | uzxba3x |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 5 smluv za celkem 7 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Tatenice | 2 | 580 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 580 800 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 480 938 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Tatenice | 1 | 480 938 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní fond dopravní infrastruktury | 1 | 480 938 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 4 716 359 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Tatenice | 1 | 4 716 359 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní fond dopravní infrastruktury | 1 | 4 716 359 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 23 | 57 330 018 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Tatenice | 1 | 159 750 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 159 750 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Tatenice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Lanškroun | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 1 882 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Tatenice | 1 | 1 882 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní fond dopravní infrastruktury | 1 | 1 882 000 Kč |