Úřad - orgán veřejné moci. Obec. Řídí 3 podřízené organizace. Je součástí 19 kategorií orgánu veřejné moci.
| Založeno | 01.07.1973 |
| IČO | 00284700 |
| Datová schránka | py9bjin |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 36 smluv za celkem 26 mil. Kč;
13,9 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OBEC VYSOKÉ POLE | 1 | 247 225 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad vlády České republiky | 1 | 247 225 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 3 | 2 061 187 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 139 150 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OBEC VYSOKÉ POLE | 5 | 2 200 337 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 1 467 872 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 2 | 593 315 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 139 150 Kč |
| Okresní soud Praha - východ | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osobní vozidla | 1 | 3 311 934 Kč |
| Odpady | 1 | 2 116 840 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 2 076 280 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 291 480 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 202 070 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Uherský Brod | 2 | 4 193 120 Kč |
| Ministerstvo vnitra | 1 | 3 311 934 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 291 480 Kč |
| Povodí Moravy, s.p. | 1 | 202 070 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Smlouvy o spolupráci | 1 | 1 124 776 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 591 000 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 371 421 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OBEC VYSOKÉ POLE | 4 | 2 087 197 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sdružení obcí mikroregionu Valašské Klobucko | 1 | 1 124 776 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje | 1 | 591 000 Kč |
| Generální ředitelství cel | 1 | 371 421 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 208 120 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OBEC VYSOKÉ POLE | 5 | 1 983 120 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sdružení obcí mikroregionu Valašské Klobucko | 1 | 1 775 000 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 208 120 Kč |
| Region Bílé Karpaty | 1 | 0 Kč |
| Zlínský kraj | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 4 | 1 613 839 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OBEC VYSOKÉ POLE | 6 | 1 976 839 Kč |
| Obec Újezd | 1 | 0 Kč |
| Město Valašské Klobouky | 1 | 0 Kč |
| Obec Vlachovice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 3 | 848 228 Kč |
| Region Bílé Karpaty | 1 | 765 611 Kč |
| Sdružení obcí mikroregionu Valašské Klobucko | 2 | 363 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Osobní vozidla | 34 | 40 573 546 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 42 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OBEC VYSOKÉ POLE | 2 | 99 141 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Generální ředitelství cel | 1 | 56 641 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 42 500 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 3 245 333 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 659 949 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OBEC VYSOKÉ POLE | 3 | 3 905 282 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 3 245 333 Kč |
| Region Bílé Karpaty | 2 | 659 949 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Účetní, revizní a peněžní služby | 23 | 7 732 783 Kč |
| Technické služby | 2 | 2 750 084 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OBEC VYSOKÉ POLE | 3 | 3 223 423 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. | 2 | 2 750 084 Kč |
| Region Bílé Karpaty | 1 | 473 339 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 133 | 103 589 249 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 23 | 3 386 280 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OBEC VYSOKÉ POLE | 2 | 2 049 402 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 1 869 402 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 180 000 Kč |