Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 3 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Jaroslav Honza
změna 01.08.2018
| Založeno | 01.01.1991 |
| IČO | 00559261 |
| Datová schránka | 2ha25qu |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 137 smluv za celkem 279 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
4 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
7,3 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 1 | 7 260 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 139 920 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 95 590 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CEJIZA, s.r.o. | 2 | 8 653 567 Kč |
| Gymnázium a obchodní akademie Bučovice, příspěvková organizace | 10 | 1 690 297 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,70 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,41 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Telekomunikační služby | 1 | 21 780 000 Kč |
| IT Hardware | 2 | 12 287 451 Kč |
| Kosmetika | 2 | 3 476 364 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 10 | 2 504 050 Kč |
| Energie | 2 | 549 178 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 494 727 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 494 550 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 387 200 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 148 830 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 63 634 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 52 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CEJIZA, s.r.o. | 5 | 38 386 718 Kč |
| Gymnázium a obchodní akademie Bučovice, příspěvková organizace | 18 | 4 646 808 Kč |
| Jihomoravská energetická agentura, s.r.o. | 2 | 549 178 Kč |
| Městské divadlo Brno, příspěvková organizace | 1 | 63 634 Kč |
| Masarykova univerzita | 1 | 0 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 9,52 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Telekomunikační služby | 1 | 96 800 000 Kč |
| Kosmetika | 51 | 88 543 804 Kč |
| IT Hardware | 2 | 9 909 803 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 26 | 1 651 963 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 6 | 1 243 126 Kč |
| Energie | 2 | 808 063 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 493 575 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 329 120 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 88 270 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 28 700 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CEJIZA, s.r.o. | 5 | 108 922 756 Kč |
| Gymnázium a obchodní akademie Bučovice, příspěvková organizace | 15 | 2 477 574 Kč |
| Městské divadlo Brno, příspěvková organizace | 1 | 61 116 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 2 | 1 643 666 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 6 | 881 176 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 647 500 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 335 250 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 150 778 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium a obchodní akademie Bučovice, příspěvková organizace | 3 | 1 643 666 Kč |
| CK TOUR SPORT s.r.o. | 1 | 647 500 Kč |
| JM Demicarr s.r.o. | 1 | 335 250 Kč |
| CONSULTA BÜROTECHNIK, s.r.o. | 1 | 181 258 Kč |
| MULTIP Moravia s.r.o. | 1 | 168 448 Kč |
| Sharp Business Systems Czech Republic s.r.o. | 1 | 154 820 Kč |
| LIGNOMETAL s.r.o. | 1 | 150 778 Kč |
| Edugo solutions s.r.o. | 1 | 149 880 Kč |
| AV MEDIA SYSTEMS, a.s. | 1 | 134 189 Kč |
| OSVIT PROJEKT s.r.o. | 1 | 92 581 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium a obchodní akademie Bučovice, příspěvková organizace | 9 | 2 014 704 Kč |
| CEJIZA, s.r.o. | 2 | 1 643 666 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 54,55 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 2 | 1 279 061 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 5 | 116 050 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 89 824 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium a obchodní akademie Bučovice, příspěvková organizace | 3 | 1 279 061 Kč |
| Marcela Onderková | 2 | 335 800 Kč |
| Oldřich Balatka | 1 | 116 050 Kč |
| MULTIP Moravia s.r.o. | 1 | 89 824 Kč |
| CK TOUR SPORT s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Outdoor Aliance s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Asseco Solutions, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CEJIZA, s.r.o. | 2 | 1 279 061 Kč |
| Gymnázium a obchodní akademie Bučovice, příspěvková organizace | 8 | 541 674 Kč |
| Jihomoravský kraj | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 63,64 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Telekomunikační služby | 1 | 11 370 757 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 26 | 8 228 000 Kč |
| Energie | 2 | 549 501 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 158 955 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 26 | 0 Kč |
| Průmyslové stroje | 3 | 0 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Kancelář | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CEJIZA, s.r.o. | 3 | 11 920 258 Kč |
| Gymnázium a obchodní akademie Bučovice, příspěvková organizace | 6 | 158 955 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 54,55 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 9 833 293 Kč |
| Energie | 2 | 388 947 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 229 583 Kč |
| Průmyslové stroje | 3 | 103 854 Kč |
| IT | 2 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CEJIZA, s.r.o. | 3 | 10 222 241 Kč |
| Gymnázium a obchodní akademie Bučovice, příspěvková organizace | 8 | 333 437 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
12 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 92,31 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 126 | 736 431 355 Kč |
| Pojišťovací služby | 26 | 16 187 500 Kč |
| Stavebnictví | 102 | 15 567 817 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 27 | 12 363 750 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BYTOP - GAS, spol. s r.o. | 1 | 1 259 084 Kč |
| Gymnázium a obchodní akademie Bučovice, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Kemp Krkavec s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| MULTIP Moravia s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| CK TOUR SPORT s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Infos Art, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Outdoor Aliance s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Rostislav Kalous | 1 | 0 Kč |
| JM Demicarr s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| PhDr. Jolana Kubíková | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium a obchodní akademie Bučovice, příspěvková organizace | 11 | 1 259 084 Kč |
| CEJIZA, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 81,82 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Telekomunikační služby | 1 | 17 167 131 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 4 | 153 000 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 0 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 0 Kč |
| Paliva a oleje | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CEJIZA, s.r.o. | 3 | 17 167 131 Kč |
| Gymnázium a obchodní akademie Bučovice, příspěvková organizace | 7 | 153 000 Kč |
| Jihomoravský kraj | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 60,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Telekomunikační služby | 101 | 3 745 585 041 Kč |
| Školení a kurzy | 126 | 250 239 580 Kč |
| Průmyslové stroje | 201 | 6 365 810 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 2 204 038 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 64 130 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CEJIZA, s.r.o. | 4 | 67 637 838 Kč |
| Střední zahradnická škola Rajhrad, příspěvková organizace | 1 | 2 204 038 Kč |
| Základní umělecká škola Arthura Nikische, příspěvková organizace | 1 | 64 130 Kč |
| Gymnázium a obchodní akademie Bučovice, příspěvková organizace | 4 | 0 Kč |