Úřad - orgán veřejné moci. Obec. Řídí jednu podřízenou organizaci. Je součástí 18 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Vladimír Slačík
změna 09.12.2022
| Založeno | 26.11.1990 |
| IČO | 00600199 |
| Datová schránka | wh8budg |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 22 smluv za celkem 30 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 4 | 3 377 749 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 1 267 773 Kč |
| Zemědělství | 1 | 394 816 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Klentnice | 5 | 3 772 565 Kč |
| Šerhalka s.r.o. | 1 | 1 267 773 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 2 305 313 Kč |
| Obec Klentnice | 1 | 1 267 773 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 2 | 675 200 Kč |
| Jihomoravský kraj | 1 | 397 236 Kč |
| Agentura ochrany přírody a krajiny České republiky | 1 | 394 816 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 784 064 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 636 460 Kč |
| Zemědělství | 1 | 394 816 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 240 790 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Klentnice | 6 | 2 056 130 Kč |
| COLAS CZ, a.s. | 2 | 784 064 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Klentnice | 3 | 1 024 854 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 399 300 Kč |
| Agentura ochrany přírody a krajiny České republiky | 1 | 394 816 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 237 160 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 64 397 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Klentnice | 1 | 64 397 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Agentura ochrany přírody a krajiny České republiky | 1 | 64 397 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Klentnice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Srdce v domě, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 23 | 8 738 452 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 67 910 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Klentnice | 2 | 120 410 Kč |
| TYMET group a.s. | 1 | 67 910 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní pozemkový úřad | 1 | 67 910 Kč |
| Agentura ochrany přírody a krajiny České republiky | 1 | 52 500 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 2 | 8 335 578 Kč |
| Sociální služby | 1 | 21 850 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Klentnice | 4 | 9 493 618 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní fond životního prostředí České republiky | 2 | 8 335 578 Kč |
| Obec Klentnice | 1 | 1 136 190 Kč |
| Město Mikulov | 1 | 21 850 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 78 | 55 858 189 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Klentnice | 1 | 10 993 530 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 10 993 530 Kč |