Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 5 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Věra Kováříková
změna 03.08.2017
| Založeno | 01.01.1991 |
| IČO | 00638625 |
| Datová schránka | catvev5 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 182 smluv za celkem 57 mil. Kč;
9 smluv má zásadní nedostatek;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
7,1 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 90 750 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Michal Hruška | 1 | 788 920 Kč |
| OBEX Klíče Praha s.r.o. | 1 | 248 579 Kč |
| GAMA HOLDING Praha a.s. | 1 | 196 399 Kč |
| NOLSIRAT, a.s. | 1 | 133 142 Kč |
| Nadační fond Healthy Heart | 1 | 121 000 Kč |
| Střední škola a Mateřská škola Aloyse Klara | 1 | 107 472 Kč |
| TK Netmont s.r.o. | 1 | 95 286 Kč |
| ATLAS consulting spol. s r.o. | 1 | 90 750 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola a Mateřská škola Aloyse Klara | 7 | 1 674 076 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 107 472 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 5 | 623 914 Kč |
| IT | 2 | 331 465 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 165 572 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 158 200 Kč |
| Zemědělství | 1 | 90 871 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 90 000 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola a Mateřská škola Aloyse Klara | 14 | 2 208 147 Kč |
| Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace | 1 | 181 500 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 0 Kč |
| Technologie hlavního města Prahy, a.s. | 2 | 0 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 43 | 7 097 274 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 1 509 182 Kč |
| Školení a kurzy | 6 | 741 956 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 252 880 Kč |
| IT Hardware | 1 | 179 934 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 162 153 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 22 | 145 391 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AVK STAV s.r.o. | 1 | 1 294 508 Kč |
| Michal Hruška | 3 | 318 138 Kč |
| COPYPARTNER s.r.o. | 2 | 281 906 Kč |
| NOLSIRAT, a.s. | 2 | 238 005 Kč |
| ARET Praha s.r.o. | 1 | 179 934 Kč |
| Amenity Resorts s.r.o. | 1 | 172 560 Kč |
| WORKER BAU s.r.o. | 1 | 162 153 Kč |
| DA Servis CZ s.r.o. | 1 | 149 417 Kč |
| PN klima s.r.o. | 1 | 114 952 Kč |
| David RIEDICH s.r.o. | 1 | 112 940 Kč |
| STRIMA CZECH s.r.o. | 1 | 103 498 Kč |
| Střední škola a Mateřská škola Aloyse Klara | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola a Mateřská škola Aloyse Klara | 15 | 3 128 011 Kč |
| Technologie hlavního města Prahy, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 8,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 22 | 3 522 855 Kč |
| Stavebnictví | 6 | 3 079 884 Kč |
| Zemědělství | 22 | 1 999 743 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 4 | 1 314 219 Kč |
| Odpady | 1 | 824 355 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 546 886 Kč |
| Energie | 3 | 354 967 Kč |
| IT Hardware | 1 | 148 105 Kč |
| Telco | 1 | 138 034 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 114 675 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FRIGOSYSTEM, spol. s r.o. | 2 | 2 242 859 Kč |
| W.H.A. system, spol. s r. o. | 1 | 1 813 790 Kč |
| Střední škola a Mateřská škola Aloyse Klara | 4 | 1 391 919 Kč |
| GAMA HOLDING Praha a.s. | 1 | 724 876 Kč |
| OBEX Klíče Praha s.r.o. | 2 | 592 802 Kč |
| PABUCA s.r.o. | 3 | 334 030 Kč |
| KOVONA a.s. | 1 | 325 563 Kč |
| CETIN a.s. | 2 | 276 069 Kč |
| PN klima s.r.o. | 2 | 205 227 Kč |
| Studio DVA s.r.o. | 1 | 165 000 Kč |
| ARET Praha s.r.o. | 1 | 148 105 Kč |
| Ing. Jiří Slepička | 1 | 141 328 Kč |
| CERTEX spol. s r.o. | 1 | 117 648 Kč |
| Perfect Chefs s.r.o. | 1 | 114 675 Kč |
| ARBOL SERVIS s. r. o. | 1 | 91 452 Kč |
| Pražská energetika, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola a Mateřská škola Aloyse Klara | 21 | 7 293 423 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 824 355 Kč |
| Technologie hlavního města Prahy, a.s. | 2 | 354 967 Kč |
| Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace | 1 | 212 597 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 10,34 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 6,90 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 43 | 7 069 105 Kč |
| Stavebnictví | 6 | 5 385 697 Kč |
| Školení a kurzy | 13 | 1 907 962 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 5 | 1 009 764 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 175 700 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 106 807 Kč |
| Nábytek | 1 | 71 172 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PRH Mont s.r.o. | 1 | 3 546 428 Kč |
| BAB mont s.r.o. | 2 | 1 627 129 Kč |
| GAMA HOLDING Praha a.s. | 2 | 773 139 Kč |
| ARET Praha s.r.o. | 3 | 481 782 Kč |
| Michal Hruška | 2 | 321 082 Kč |
| ARTIK STUDIO s.r.o. | 2 | 312 595 Kč |
| Střední škola a Mateřská škola Aloyse Klara | 3 | 296 057 Kč |
| Ing. Jiří Slepička | 2 | 248 534 Kč |
| Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace | 1 | 175 700 Kč |
| PN klima s.r.o. | 1 | 163 830 Kč |
| Tomáš Sobotka | 1 | 163 587 Kč |
| Amenity Resorts s.r.o. | 1 | 156 820 Kč |
| FIRMA s.r.o. | 2 | 155 400 Kč |
| AZ elektroprojekce, s.r.o. | 1 | 124 630 Kč |
| DURATEC, s.r.o. | 1 | 106 807 Kč |
| PABUCA s.r.o. | 1 | 98 046 Kč |
| WORKER BAU s.r.o. | 1 | 87 510 Kč |
| PROFI LIGHT CS v.o.s. | 1 | 71 172 Kč |
| MVDr. Ivan MALOTA | 1 | 48 850 Kč |
| Základní škola a mateřská škola ZRAK, Praha 2, nám. Míru 19 | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola a Mateřská škola Aloyse Klara | 27 | 8 663 041 Kč |
| Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace | 1 | 174 361 Kč |
| Pražská teplárenská a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 14 | 2 639 699 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 4 | 1 896 350 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 144 100 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 39 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Petr Masař | 3 | 1 699 893 Kč |
| Elticon TIP s.r.o. | 1 | 664 274 Kč |
| Autokomplex Menčík a.s. | 1 | 604 925 Kč |
| Petr Tichý | 1 | 359 768 Kč |
| IDEA BUILDING s.r.o. | 1 | 325 300 Kč |
| Grand Hotel Marienbad Betriebs s.r.o. | 1 | 319 144 Kč |
| ARET Praha s.r.o. | 2 | 288 087 Kč |
| Fa Podrazil s.r.o. | 1 | 155 909 Kč |
| Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace | 1 | 144 100 Kč |
| PN klima s.r.o. | 1 | 118 265 Kč |
| Alena Benešová | 1 | 39 000 Kč |
| Střední škola a Mateřská škola Aloyse Klara | 3 | 484 Kč |
| B21S Advisory s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| FIRMA s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola a Mateřská škola Aloyse Klara | 17 | 4 718 665 Kč |
| Akademie řemesel Praha - Střední škola technická | 2 | 484 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 85 | 12 639 988 Kč |
| Energie | 128 | 7 454 303 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 6 | 2 188 349 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 1 151 150 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 465 584 Kč |
| Kancelář | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Petr Masař | 5 | 2 676 595 Kč |
| FIRMA s.r.o. | 1 | 465 584 Kč |
| Petr Tichý | 1 | 359 768 Kč |
| Michal Hruška | 1 | 196 780 Kč |
| Střední škola a Mateřská škola Aloyse Klara | 3 | 193 813 Kč |
| Karel Stankuš | 1 | 106 356 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Pražská energetika, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola a Mateřská škola Aloyse Klara | 11 | 3 805 082 Kč |
| Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace | 1 | 193 813 Kč |
| Městská část Praha 4 | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 31,25 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Administrativní služby, stravenky | 5 | 8 619 313 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 1 412 263 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 180 000 Kč |
| Technické služby | 1 | 66 777 Kč |
| Kancelář | 43 | 0 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Nábytek | 1 | 0 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Petr Masař | 2 | 4 779 684 Kč |
| BOSTA HOLDING, a.s. | 1 | 1 999 549 Kč |
| Petr Tichý | 1 | 1 840 080 Kč |
| GAMA HOLDING Praha a.s. | 2 | 1 086 013 Kč |
| Střední škola a Mateřská škola Aloyse Klara | 6 | 326 250 Kč |
| Michael Baitler | 1 | 180 000 Kč |
| Zdeněk Vlč | 1 | 66 777 Kč |
| ŠKOLA ONLINE a.s. | 1 | 0 Kč |
| Letohrádek Vendula, z.s. v likvidaci | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola a Mateřská škola Aloyse Klara | 10 | 9 952 103 Kč |
| Žižkovské divadlo Járy Cimrmana | 1 | 175 000 Kč |
| Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace | 1 | 151 250 Kč |
| Městská část Praha 4 | 3 | 0 Kč |
| ŠKOLA ONLINE a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 11,54 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Administrativní služby, stravenky | 20 | 9 016 823 Kč |
| Nábytek | 43 | 1 972 332 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 406 709 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 96 800 Kč |
| Právní služby | 2 | 0 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Petr Tichý | 4 | 4 336 447 Kč |
| BOSTA HOLDING, a.s. | 1 | 1 783 152 Kč |
| Michal Hruška | 1 | 1 062 797 Kč |
| Petr Masař | 8 | 1 062 106 Kč |
| Ing. Jiří Slepička | 1 | 477 720 Kč |
| GAMA HOLDING Praha a.s. | 1 | 406 709 Kč |
| Karel Procházka | 2 | 336 143 Kč |
| Karel Stankuš | 2 | 185 707 Kč |
| Tomáš Honetschläger | 1 | 177 870 Kč |
| Střední škola a Mateřská škola Aloyse Klara | 2 | 96 800 Kč |
| AZ elektroprojekce, s.r.o. | 1 | 72 600 Kč |
| Š-SERVIS, s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola a Mateřská škola Aloyse Klara | 24 | 9 901 252 Kč |
| Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace | 1 | 96 800 Kč |
| Moore Czech Republic s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 30,77 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 385 | 225 864 379 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 22 | 9 777 260 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 22 | 1 890 000 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 82 462 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 79 796 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AVK STAV s.r.o. | 1 | 1 794 701 Kč |
| FIRMA s.r.o. | 1 | 945 107 Kč |
| BAB mont s.r.o. | 1 | 893 066 Kč |
| GAMA HOLDING Praha a.s. | 2 | 535 724 Kč |
| CETIN a.s. | 1 | 108 641 Kč |
| ASSA ABLOY Entrance Systems, spol. s r.o. | 1 | 99 220 Kč |
| Petr Masař | 1 | 82 462 Kč |
| Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace | 1 | 79 796 Kč |
| Ing. Petr Fojt | 1 | 0 Kč |
| auto I.S.R. a.s. | 1 | 0 Kč |
| ERTUS-školní jídelny, spol. s r.o. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola a Mateřská škola Aloyse Klara | 13 | 4 538 716 Kč |