Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 3 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Lada Sojková
změna 01.09.2017
| Založeno | 01.01.1991 |
| IČO | 00638706 |
| Datová schránka | y92yrjf |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 410 smluv za celkem 248 mil. Kč;
15 smluv má zásadní nedostatek;
11 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
9,8 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 493 036 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 83 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pro Trans Praha, s.r.o. | 2 | 2 261 000 Kč |
| Domov mládeže a školní jídelna, Praha 9, Lovosická 42 | 2 | 413 874 Kč |
| Ionut Adrian Baniceanu | 3 | 379 926 Kč |
| Seminol s.r.o. | 1 | 295 036 Kč |
| ALKOM Security, a.s. | 1 | 206 003 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 1 | 198 000 Kč |
| 00457965 | 1 | 181 500 Kč |
| PROFIBA s.r.o. | 1 | 147 314 Kč |
| Schindler CZ, a.s. | 1 | 88 572 Kč |
| Josef Peterka | 1 | 70 180 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov mládeže a školní jídelna, Praha 9, Lovosická 42 | 12 | 3 827 530 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 413 874 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,45 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 9 503 000 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 6 232 961 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 2 378 171 Kč |
| Úklidové služby | 2 | 2 059 178 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 8 | 1 359 130 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 565 667 Kč |
| Kancelář | 4 | 417 086 Kč |
| Služby závodních jídelen | 3 | 292 500 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 242 000 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 2 | 201 000 Kč |
| Nábytek | 2 | 199 481 Kč |
| IT | 1 | 170 610 Kč |
| IT Hardware | 1 | 164 560 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 145 200 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 78 650 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov mládeže a školní jídelna, Praha 9, Lovosická 42 | 55 | 25 961 791 Kč |
| DYNATECH s.r.o. | 1 | 170 610 Kč |
| Technologie hlavního města Prahy, a.s. | 2 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,71 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 2 | 7 792 969 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 2 | 4 167 135 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 4 142 375 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 4 | 1 895 232 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 1 746 389 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 1 323 062 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 871 200 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 618 684 Kč |
| Kancelář | 3 | 498 584 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 166 980 Kč |
| IT Hardware | 1 | 134 855 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 66 302 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov mládeže a školní jídelna, Praha 9, Lovosická 42 | 3 | 7 959 949 Kč |
| BYTOSERVIS - NON STOP , s.r.o. | 9 | 5 429 981 Kč |
| REPACO services s.r.o. | 2 | 4 167 135 Kč |
| WIA spol. s r.o. | 1 | 1 323 062 Kč |
| 4D CONSTRUCT s.r.o. | 1 | 1 059 960 Kč |
| Ivana Srnová | 1 | 871 200 Kč |
| Sokolská župa Olomoucká - Smrčkova | 1 | 774 755 Kč |
| Petra Jeřáb Daubnerová | 4 | 648 049 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 1 | 577 529 Kč |
| Schindler CZ, a.s. | 1 | 497 481 Kč |
| Josef Peterka | 2 | 294 319 Kč |
| TESLA LIGHTING s.r.o. | 2 | 245 233 Kč |
| ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o. | 1 | 177 628 Kč |
| Blue Partners s.r.o. | 1 | 134 855 Kč |
| Tělocvičná jednota Sokol Moravské Knínice | 1 | 132 930 Kč |
| oekoplan Czech Republic s.r.o. | 1 | 116 281 Kč |
| SHERLOG Technology, a.s. | 1 | 108 900 Kč |
| AC Sparta Praha fotbal, a.s. | 1 | 68 040 Kč |
| WITT Praha spol. s r.o. | 1 | 66 302 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov mládeže a školní jídelna, Praha 9, Lovosická 42 | 32 | 16 693 638 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 2 | 7 792 969 Kč |
| DYNATECH s.r.o. | 1 | 166 980 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,39 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 3 | 24 355 756 Kč |
| IT | 45 | 8 615 200 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 14 | 4 985 968 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 3 959 184 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 6 | 2 804 223 Kč |
| Energie | 5 | 1 903 231 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 1 391 500 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 532 954 Kč |
| Kancelář | 4 | 532 626 Kč |
| Nábytek | 2 | 306 289 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 181 427 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 180 048 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 165 710 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 163 350 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 136 126 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 87 120 Kč |
| IT Hardware | 1 | 75 020 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov mládeže a školní jídelna, Praha 9, Lovosická 42 | 66 | 44 328 064 Kč |
| Technologie hlavního města Prahy, a.s. | 3 | 932 549 Kč |
| DYNATECH s.r.o. | 3 | 335 904 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
4 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 7,41 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 85 | 399 203 500 Kč |
| Telekomunikační služby | 46 | 56 547 995 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 12 | 7 430 717 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 43 | 3 406 150 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 3 | 3 399 874 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 3 338 477 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 1 210 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 517 814 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 3 | 423 500 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 181 016 Kč |
| Kancelář | 1 | 178 901 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 174 240 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 164 980 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 162 000 Kč |
| Nábytek | 1 | 116 160 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 103 939 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 60 500 Kč |
| Technické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov mládeže a školní jídelna, Praha 9, Lovosická 42 | 53 | 48 711 681 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 1 | 2 622 566 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,38 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 85 | 14 836 536 Kč |
| Čisticí výrobky | 43 | 6 940 700 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 5 245 132 Kč |
| Stavebnictví | 12 | 3 763 660 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 3 | 2 465 525 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 2 418 790 Kč |
| Telco | 1 | 1 234 866 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 1 210 000 Kč |
| Technické služby | 2 | 1 185 636 Kč |
| Kancelář | 3 | 482 179 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 161 986 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 130 680 Kč |
| Nábytek | 1 | 95 106 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 72 600 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 15 000 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BYTOSERVIS - NON STOP , s.r.o. | 13 | 6 325 074 Kč |
| Domov mládeže a školní jídelna, Praha 9, Lovosická 42 | 2 | 5 245 132 Kč |
| REPACO services s.r.o. | 4 | 2 545 525 Kč |
| Pavel Holeček | 3 | 2 265 936 Kč |
| TRITON, spol. s r.o. | 1 | 1 210 000 Kč |
| Pražské služby, a.s. | 2 | 1 185 636 Kč |
| GripOn ICT s.r.o. | 3 | 336 040 Kč |
| Petra Jeřáb Daubnerová | 2 | 307 069 Kč |
| GM group & Co, s.r.o. | 1 | 261 360 Kč |
| Blue Partners s.r.o. | 2 | 247 311 Kč |
| GESSO s.r.o. | 1 | 180 000 Kč |
| NOKER s.r.o. | 1 | 147 107 Kč |
| DILIGENS, s. r. o. | 1 | 130 680 Kč |
| Zdeněk Mráz | 1 | 95 106 Kč |
| Gadgets House s.r.o. | 1 | 79 312 Kč |
| MgA. Lukáš Větrovec, B.A.(Hons) | 1 | 72 600 Kč |
| Vodafone Czech Republic a.s. | 1 | 15 000 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Pražská energetika, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov mládeže a školní jídelna, Praha 9, Lovosická 42 | 40 | 15 403 757 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 2 | 5 245 132 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 8,89 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,22 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 381 | 79 935 720 Kč |
| Telco | 43 | 52 119 939 Kč |
| Technické služby | 127 | 49 796 712 Kč |
| Práce při dokončování budov | 85 | 13 061 739 Kč |
| Stavebnictví | 7 | 4 602 312 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 6 | 2 771 215 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 5 | 1 603 197 Kč |
| Kancelář | 4 | 1 533 446 Kč |
| Služby závodních jídelen | 3 | 1 515 743 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 2 | 1 488 402 Kč |
| Nábytek | 2 | 600 741 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 363 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 287 460 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 250 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BYTOSERVIS - NON STOP , s.r.o. | 8 | 2 721 443 Kč |
| Petra Jeřáb Daubnerová | 4 | 1 678 628 Kč |
| WIA spol. s r.o. | 2 | 1 488 402 Kč |
| Digi Office, s.r.o. | 3 | 1 319 092 Kč |
| Blue Partners s.r.o. | 1 | 1 089 000 Kč |
| TeS, spol. s r. o. Chotěboř | 3 | 1 060 638 Kč |
| VINERY SCOUT s.r.o. v likvidaci | 1 | 968 000 Kč |
| Václav Bazal | 1 | 864 966 Kč |
| Středisko praktického vyučování Golden Prague Hotel managed by Fairmont s.r.o. | 1 | 693 600 Kč |
| ATELIER RENO, spol. s r.o. | 4 | 444 760 Kč |
| Alliance Laundry CE s.r.o. | 1 | 270 435 Kč |
| ha-vel internet s.r.o. | 1 | 255 552 Kč |
| REPACO services s.r.o. | 1 | 250 000 Kč |
| Gadgets House s.r.o. | 1 | 166 780 Kč |
| F-ELEKTRO s.r.o. | 1 | 117 491 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 1 | 98 010 Kč |
| Zdeněk Mráz | 1 | 87 846 Kč |
| NOKER s.r.o. | 1 | 83 675 Kč |
| PROFI OZON s.r.o. | 1 | 80 003 Kč |
| Discover Czech s.r.o. | 1 | 76 230 Kč |
| 4D CONSTRUCT s.r.o. | 1 | 5 495 Kč |
| Celodenní rodinné centrum Kouzelný ostrov, z.s. | 1 | 0 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Pražská energetika, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Pražské služby, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov mládeže a školní jídelna, Praha 9, Lovosická 42 | 45 | 16 198 272 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
5 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 14,71 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 12 387 589 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 5 245 132 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 5 | 4 790 468 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 3 327 500 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 1 512 319 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 4 | 1 132 138 Kč |
| Kancelář | 5 | 880 573 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 345 370 Kč |
| Nábytek | 1 | 119 935 Kč |
| IT Hardware | 1 | 93 384 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov mládeže a školní jídelna, Praha 9, Lovosická 42 | 2 | 5 245 132 Kč |
| PPS Gastro, s.r.o. | 1 | 5 157 800 Kč |
| BYTOSERVIS - NON STOP , s.r.o. | 4 | 2 907 119 Kč |
| SPS engineering, s.r.o. | 2 | 2 361 034 Kč |
| F-ELEKTRO s.r.o. | 2 | 2 229 421 Kč |
| Jiří Mikšovský | 1 | 1 875 500 Kč |
| REPACO services s.r.o. | 1 | 1 512 319 Kč |
| MASI-CO s.r.o. | 1 | 1 452 000 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 1 | 1 104 609 Kč |
| 4D CONSTRUCT s.r.o. | 1 | 1 077 892 Kč |
| Celodenní rodinné centrum Kouzelný ostrov, z.s. | 1 | 1 058 682 Kč |
| Digi Office, s.r.o. | 3 | 1 023 441 Kč |
| Art Division, s.r.o. | 1 | 714 733 Kč |
| Petra Jeřáb Daubnerová | 2 | 662 396 Kč |
| OBERMEYER a.s. | 1 | 553 974 Kč |
| PREdistribuce, a.s. | 1 | 360 000 Kč |
| ATELIER RENO, spol. s r.o. | 1 | 120 964 Kč |
| Vladimír Nedvěd | 1 | 120 746 Kč |
| Zdeněk Mráz | 1 | 119 935 Kč |
| Josef Peterka | 1 | 119 000 Kč |
| Kucik s.r.o. | 1 | 97 200 Kč |
| SAŠ GLASS s.r.o. | 1 | 65 497 Kč |
| MAKRA DIDAKTA s.r.o. | 1 | 63 834 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov mládeže a školní jídelna, Praha 9, Lovosická 42 | 32 | 24 914 912 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 2 | 5 245 132 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,55 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 13,64 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 380 | 77 768 155 Kč |
| IT Hardware | 169 | 19 754 071 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 6 | 3 586 455 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 2 622 566 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 2 492 564 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 3 | 2 098 987 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 680 698 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 104 786 Kč |
| Kancelář | 1 | 90 350 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BYTOSERVIS - NON STOP , s.r.o. | 5 | 5 129 871 Kč |
| Domov mládeže a školní jídelna, Praha 9, Lovosická 42 | 1 | 2 622 566 Kč |
| TERPAL s.r.o. | 2 | 1 985 731 Kč |
| PPS Gastro, s.r.o. | 3 | 749 176 Kč |
| Art Division, s.r.o. | 1 | 680 698 Kč |
| Stavopramen s.r.o. | 2 | 431 926 Kč |
| Digi Office, s.r.o. | 3 | 300 830 Kč |
| CERVUS INTERNATIONAL CZ, s.r.o. | 1 | 113 256 Kč |
| Výtahy Bestlift, s.r.o. | 1 | 72 600 Kč |
| KOMTERM services, s.r.o. | 1 | 71 172 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov mládeže a školní jídelna, Praha 9, Lovosická 42 | 21 | 10 068 628 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 1 | 2 622 566 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
10 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 28,57 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 892 | 1 720 390 711 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 842 | 677 636 006 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 307 | 416 850 901 Kč |
| Služby závodních jídelen | 509 | 288 165 898 Kč |
| Kancelář | 1 051 | 194 975 274 Kč |
| Úklidové služby | 169 | 188 911 976 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 169 | 80 808 527 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 253 | 55 114 311 Kč |
| Sport a sportoviště | 43 | 7 032 970 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 2 622 566 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 7 | 1 309 051 Kč |
| Konzultace a poradenství | 2 | 167 482 Kč |
| Zemědělství | 1 | 110 836 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov mládeže a školní jídelna, Praha 9, Lovosická 42 | 1 | 2 622 566 Kč |
| CERVUS INTERNATIONAL CZ, s.r.o. | 3 | 1 441 917 Kč |
| Digi Office, s.r.o. | 2 | 1 245 695 Kč |
| Vodafone Czech Republic a.s. | 1 | 1 221 931 Kč |
| J.K. - GAZA s.r.o. | 1 | 1 208 790 Kč |
| MASI-CO s.r.o. | 1 | 1 208 790 Kč |
| VINERY SCOUT s.r.o. v likvidaci | 1 | 968 000 Kč |
| NES Mělník, s.r.o. | 1 | 786 500 Kč |
| PPS Gastro, s.r.o. | 1 | 104 882 Kč |
| DOMAFIT FITNESS, s.r.o. | 1 | 103 810 Kč |
| Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o. | 1 | 87 120 Kč |
| Podlahy Růžička, s.r.o. | 1 | 64 980 Kč |
| Diligens Company s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Celodenní rodinné centrum Kouzelný ostrov, z.s. | 1 | 0 Kč |
| Pro Trans Praha, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Pavleivik, s.r.o. v likvidaci | 1 | 0 Kč |
| Stavopramen s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov mládeže a školní jídelna, Praha 9, Lovosická 42 | 34 | 13 218 780 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 1 | 2 622 566 Kč |