Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 2 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Marek Korbélyi
změna 18.06.2017
| Založeno | 01.01.1992 |
| IČO | 00831085 |
| Datová schránka | aqqx7sp |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 75 smluv za celkem 10 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
1,3 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní umělecká škola Evy Randové, Ústí nad Labem, W. Churchilla 4, příspěvková organizace | 3 | 328 750 Kč |
| STYN GROUP s.r.o. | 1 | 262 200 Kč |
| Optimatech, s.r.o. | 1 | 66 550 Kč |
| ASAP Management CZ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní umělecká škola Evy Randové, Ústí nad Labem, W. Churchilla 4, příspěvková organizace | 3 | 328 750 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 1 210 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 522 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 4 | 253 810 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 251 850 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 240 112 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 201 001 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 2 | 200 000 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 104 544 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní umělecká škola Evy Randové, Ústí nad Labem, W. Churchilla 4, příspěvková organizace | 18 | 3 134 567 Kč |
| Divadlo města Ústí nad Labem s.r.o. | 6 | 338 510 Kč |
| STYN GROUP s.r.o. | 1 | 251 850 Kč |
| H E L G O S s.r.o. | 1 | 240 112 Kč |
| Daniel Kratochvil | 1 | 104 544 Kč |
| Severočeská filharmonie Teplice | 1 | 100 000 Kč |
| DRNEK PIANA s.r.o. | 1 | 66 550 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. | 1 | 1 210 000 Kč |
| Základní umělecká škola Evy Randové, Ústí nad Labem, W. Churchilla 4, příspěvková organizace | 7 | 908 256 Kč |
| Statutární město Ústí nad Labem | 2 | 522 000 Kč |
| Kulturní středisko města Ústí nad Labem, příspěvková organizace | 1 | 201 001 Kč |
| Divadlo města Ústí nad Labem s.r.o. | 4 | 193 310 Kč |
| Severočeská filharmonie Teplice | 1 | 100 000 Kč |
| ČEZ Teplárenská, a.s. | 2 | 0 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 21 | 24 301 640 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 544 500 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 176 448 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 5 | 133 100 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 104 544 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 100 430 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 68 946 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní umělecká škola Evy Randové, Ústí nad Labem, W. Churchilla 4, příspěvková organizace | 14 | 1 374 410 Kč |
| FLAME System s.r.o. | 1 | 544 500 Kč |
| DRNEK PIANA s.r.o. | 2 | 133 100 Kč |
| Daniel Kratochvil | 1 | 104 544 Kč |
| Optimatech, s.r.o. | 1 | 103 848 Kč |
| Radomír Haas | 1 | 101 640 Kč |
| Umělecká rada ZUŠ ČR, spolek | 1 | 100 430 Kč |
| Divadlo města Ústí nad Labem s.r.o. | 1 | 72 600 Kč |
| Milan Průša - ALPSTAV | 1 | 68 946 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní umělecká škola Evy Randové, Ústí nad Labem, W. Churchilla 4, příspěvková organizace | 9 | 1 301 810 Kč |
| Divadlo města Ústí nad Labem s.r.o. | 1 | 72 600 Kč |
| Statutární město Ústí nad Labem | 3 | 0 Kč |
| ČEZ Teplárenská, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 122 | 8 776 145 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 500 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 431 425 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 201 910 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 104 544 Kč |
| Hudební nástroje | 1 | 95 540 Kč |
| IT Hardware | 1 | 90 400 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní umělecká škola Evy Randové, Ústí nad Labem, W. Churchilla 4, příspěvková organizace | 13 | 1 788 406 Kč |
| Centrum ROKU, z. s. | 1 | 220 825 Kč |
| STYN GROUP s.r.o. | 1 | 210 600 Kč |
| Optimatech, s.r.o. | 2 | 170 988 Kč |
| Pavel Málek | 1 | 130 000 Kč |
| Milan Souček | 1 | 127 050 Kč |
| Daniel Kratochvil | 1 | 104 544 Kč |
| M CODE Plus s.r.o. | 1 | 90 400 Kč |
| COM SYSTEM CZ s.r.o. | 1 | 71 910 Kč |
| DRNEK PIANA s.r.o. | 1 | 66 550 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní umělecká škola Evy Randové, Ústí nad Labem, W. Churchilla 4, příspěvková organizace | 11 | 1 288 406 Kč |
| Statutární město Ústí nad Labem | 1 | 500 000 Kč |
| ČEZ Teplárenská, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 288 300 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 118 338 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 75 247 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní umělecká škola Evy Randové, Ústí nad Labem, W. Churchilla 4, příspěvková organizace | 5 | 752 925 Kč |
| Vojtěch Horák | 1 | 271 040 Kč |
| Vlastimil Karel | 1 | 118 338 Kč |
| PACINA-PODLAHY s.r.o. | 1 | 75 247 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní umělecká škola Evy Randové, Ústí nad Labem, W. Churchilla 4, příspěvková organizace | 3 | 464 625 Kč |
| Městský obvod Ústí nad Labem-město | 1 | 288 300 Kč |
| Statutární město Ústí nad Labem | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Rekreační, kulturní akce | 42 | 4 332 050 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 440 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 157 200 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 116 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 58 183 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní umělecká škola Evy Randové, Ústí nad Labem, W. Churchilla 4, příspěvková organizace | 7 | 1 103 433 Kč |
| HUDBOSS, z. s. | 1 | 180 800 Kč |
| STYN GROUP s.r.o. | 1 | 157 200 Kč |
| Marek Korbélyi | 1 | 151 250 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ústí nad Labem | 2 | 498 183 Kč |
| Základní umělecká škola Evy Randové, Ústí nad Labem, W. Churchilla 4, příspěvková organizace | 3 | 489 250 Kč |
| Národní pedagogický institut České republiky (zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků) | 1 | 116 000 Kč |
| ČEZ Teplárenská, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 182 | 13 830 380 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 41 | 4 110 696 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 145 000 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní umělecká škola Evy Randové, Ústí nad Labem, W. Churchilla 4, příspěvková organizace | 5 | 436 196 Kč |
| Miloslav Veltruský | 1 | 72 496 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ústí nad Labem | 2 | 218 700 Kč |
| Národní pedagogický institut České republiky (zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků) | 1 | 145 000 Kč |
| Základní umělecká škola Evy Randové, Ústí nad Labem, W. Churchilla 4, příspěvková organizace | 1 | 72 496 Kč |
| ČEZ Teplárenská, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 101 | 19 314 260 Kč |
| Školení a kurzy | 101 | 11 666 640 Kč |
| IT Hardware | 22 | 1 925 650 Kč |
| Zdravotnický materiál | 1 | 181 500 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 101 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní umělecká škola Evy Randové, Ústí nad Labem, W. Churchilla 4, příspěvková organizace | 6 | 611 150 Kč |
| Aleš Štekláč | 1 | 181 500 Kč |
| SYNERGI REAL s.r.o. | 1 | 138 000 Kč |
| M CODE Plus s.r.o. | 2 | 117 650 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní umělecká škola Evy Randové, Ústí nad Labem, W. Churchilla 4, příspěvková organizace | 4 | 437 150 Kč |
| Národní pedagogický institut České republiky (zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků) | 1 | 174 000 Kč |
| ČEZ Teplárenská, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 61 | 7 804 821 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 630 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní umělecká škola Evy Randové, Ústí nad Labem, W. Churchilla 4, příspěvková organizace | 3 | 748 713 Kč |
| Emvi Pro s.r.o. | 1 | 118 713 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ústí nad Labem | 2 | 630 000 Kč |
| Základní umělecká škola Evy Randové, Ústí nad Labem, W. Churchilla 4, příspěvková organizace | 1 | 118 713 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 121 | 44 028 600 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 70 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní umělecká škola Evy Randové, Ústí nad Labem, W. Churchilla 4, příspěvková organizace | 2 | 250 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ústí nad Labem | 1 | 180 000 Kč |
| Základní umělecká škola Evy Randové, Ústí nad Labem, W. Churchilla 4, příspěvková organizace | 1 | 70 000 Kč |